reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun ja również po różnych artykułach uważam,że nie ma to nic wspólnego z jakością a jedynie z ilościa, amh oznacza ile jajeczek mamy jeszcze w depozycie ... mi wynik amh rok temu ( przed stymulacją ) wyszedł 4.5 , obecnie 1.6 , także każda stymulacja obniża wynik amh
 
Lawendowy, trzymaj się kochana. Pamiętasz jak mnie pocieszałaś, gdy straciłam prace? Wszystko się poukłada, tylko proszę nie denerwuj się. Stres odbija się na zdrowiu, a zdrowia potrzebujesz dla swoich bobasków.
Kochane Kobietki, czytam was i kibicuje, ściskam i zaciskam piąsteczki i tule mocnooo wierząc, ze się każdej z nas uda
6942_505254259505677_867896993_nk.jpg
 
Witajcie kobietki.
Mało się odzywam, bo w końcu wrócił mój chłop z niemiec z pracy:))
Cóż to za smutne wieści na forum. Przykro mi.
U mnie dalej sprawa się przedłuża, jeszcze @ nie przyszła i nie zaczęłam stymulacji. Leki trzymam w lodówce.
 
dziewczyny odebralam wyiki ft4, moze ktoras mi cos powie na ten temat...mi sie wydaje, ze nie jest za dobrze...
TSH 4,5
ft4 10.4 (7.50-21.10)

no i progesteron mi spadl..fu.ck!
ale odstawilam luteine i jade tylko na dupku
z 25 na 18

ja to umre chyba od tej hustawki emocjonalnej...
 
Witajcie, ja jutro rano jade na bete....jesli sie znowu nie udalo to zaraz po @ zaczynamy badania i caly proces rusza, teoche sie boje. Zycze Wam udanego piatku, odpoczywajcie ile wlezie.
 
Miliaa ja niestety nie znam się na wynikach, odn progesteronu to pamiętam że dla Madzialenak spadł ale nie był to kłopot, więc i Ty się nie martw

Kaska79 trzymam kciuki za pozytywną betę &&&& dobrze,że macie plan, ale nie powinniście się tak pesymistycznie nastawiać, daj znać jutro koniecznie &&&&&
 
reklama
Kaska w takim razie od rana trzymam kciuki za betę aby była wyysoookaaaaaa!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Benle za ciebie też z całego ♥♥ trzymam kciukasy bardzo mocno żebyś wreszcie wygoniła tego nieproszonego gościa i żeby jego miejsce zajęło kochane maleństwo:tak:.
Lawendowy kochana nie daj się tej wstrętnej jędzy ale przede wszystkim myśl o swoim zdrowiu. mam nadzieje że uda ci się znaleźć nową pracę z normalną szefową.
Sonysony a może @ nie przychodzi bo stał się naturalny cud? a jesli nie to mam nadzieje że niedługo przyjdzie.
 
Do góry