reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miliaa przy takim ft4 lekarz pewnie włączy ci euthyrox i szybko ci urosnie, nie martw się, a skoro odstawilas luteine to dlatego spadl ci troche prog. a tego z dupka nie wykrywa podobno..ale rozumiem że każde jedno wahanie wzbudza w Tobie stress, wkoncu naczekalas sie :tak:
Ja dzis caly dzien nerwowo na telefon zerkalam a jak zadzwonil to az podskoczylam .. naszczescie to nie bylo labo więc powinno być co transferować :zawstydzona/y: Moje maluchy! od jutra będe w ciąży jednak okaże się jak długo
Buziaki kochane! trzymajcie sie, ja staram sie jakos ;)
 
reklama
Hola dziękuje!! o 12 a wczesniej w labo dowiem sie jakiej jakosci i ile.... brrr az sie boje :-(
Gotadora co do amh to nie mozliwe jest raczej zeby po jednej stymulacji amh spadlo ci 3 krotnie z takiego wysokiego poziomu, bo taki jak sie czyta to moze swaidczyc albo o pco albo braku owu a przeciez to nie u ciebie, prawda? moze cos wtedy wplynelo na zawyzenie tego wyniku w trakcie cyklu.
Darii pamietam sporo dziewczyn z tego forum ktore badaly amh bylo obnizone statystycznie i zachodzily. a pozatym pomyslcie o tych wszystkic kobietach ktore nie lecza nieplodnosci i zaczhodza w ciaze, ile z nich statystycznie ma nizsze amh, patrzac na statystyki napewno sporo. Wiec masz odpowiedz. jesli jednak chodzi o stymulacje to poziom fsh jest wazny w 3dc jak powyzej 18 to jest problem ale gdzie czytalam ze to sie da troche zbic biosteronem dhea
 
Kaska, trzymam kciuki za wysoką betę :-)

Aduś, Ty nie jesteś w ciąży od jutra, tylko już jesteś w ciąży!!! Pamiętasz? 2 tyg przed :-) :-D :-)
Ale będę się jutro denerwowała za Ciebie, a Ty bądź spokojna. Wszystko będzie dobrze, mam to już załatwione z Szefem
 
Pozatym dziewczyny taka stymulacja i jej efekty to jest b. indywidualna sprawa mimo wszystkich tych wyników badań, ktore mialy by wskazywac jak bedzie. Pozatym tez nawet jedna kobieta moze miec inne wyniki przy kazdej stymulacji więc trzeba 'grac' dalej ... Ma nadziej że to juz oja 3cia i ostatnia wygrana gra ;-)
Gotadora ty niedlugo starujesz i bedzie sz coraz blizej ;) Kaska oby jutrzejszy dzien tez byl dla ciebie szczesliwy
 
dzięki Aduś :-) u mnie to wiesz różne tajemnicze rzeczy potrafiły się przydarzyć, jak cykl bez @, więc któż to wie ... pobranie krwi na badanie amh pamiętam i pamiętać długo będę - tak się zdenerwowałam już tym wszystkim ( byłam po pierwszej wizycie w Invimedzie, a na pobranie poszłam niedaleko do laboratorium Syneo jakoś tak) no więc tak się zdenerwowałam,że krew mi nie chciała lecieć, igła wbita a tu nic, pielęgniarka zaczęła coś do mnie mówić, uspokajać ... w końcu się udało ... :happy2:
 
reklama
Do góry