reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kolorowych snów, takich jak te motyle:-)

stylowi_pl_ogrod_3042921.jpg
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

Ja będę miała in vitro w Invimedzie - mam nadzieję, że już za niedługo. Tą klinikę polecały mi dziewczyny z forum i postanowiłam im zaufać.
Wy jesteście bardziej doświadczone, bo ja dopiero zaczynam moją drogę do szczęścia i postanowiłam się Was zapytać.
Wczoraj odebrałam wyniki AMH 0,9. przepłakałam całe popołudnie, bo strasznie się boję, czy ten wynik nie przekreśla powodzenia in vitro :( Dziewczyny co myślicie o takim wyniku :(
Pisałam wcześniej na tym forum, ale się przypomnę.
Niepłodność leży po mojej stronie - mam zdiagnozowaną endometriozę i jestem po laparoskopii, ale paskudztwo lubi powracać no i wróciło...
 
darii - przy moim AMH=0,4 lekarz powiedział, że należy się spieszyć, bo każda kolejna stymulacja i cykl zmniejszają ten poziom. Ja jednak jestem pełna nadziei, że się uda!!! Na forum są szczęśliwe mamuśki z podobnym do Twojego AMH, więc proszę Kochana głowa do góry i pozytywne myślenie. To jest dla nas najważniejsze!!!
 
Witajcie dziewczyny :-)

Darii bądź dobrej myśli, dziewczynom z niższym się udało, więc czemu Tobie miałoby się nie udać? Darii a w Invimedzie w jakim mieście?

Aduś co u Ciebie? Masz jakieś wieści? cały czas trzymam kciuki, no a już jutro ten Big Big Day :-)

miłego dnia kobietki :-)
 
Czesc Dziewuszki :-)

Darii,nawet przy niskim AMH i endometriozie dziewczynom sie udaje. Najwazniejsze, to nie byc negatywnie nastawiona na starcie. Trzymam kciuki za sile, wytrwalosc i pozytywny przebieg in vitro zakonczony pozytywna beta :tak:

Gotadora, jak sie miewasz??? Juz tylko tydzien nam zostal do rozpoczecia stymulacji.Ja wczoaj mialam lekkie brunatne plamienie mam nadzieje,ze to nic zlego nie wrozy.

MILEGO DNIA!!!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie bajecznie biało. Padało chyba całą noc, bo śniegu jest aż nadto :-)
Jak zobaczyłam rano krajobraz za oknem, to od razu przypomniały mi się słowa piosenki, której uczyła nas pani pierwszej klasie :-)
"Zasypało ziemię całą śniegiem lekkim, jak z pierzynki
już do domu w drogę białą wybierają się śnieżynki" :-)


Miłego dnia :-)

stylowi_pl_fotografia_1824527.jpg
 
Darii, musisz wierzyć, że uda się za pierwszym razem. Pozytywne nastawienie potrafi zdziałać cuda :-)
A Gotadora ma rację, tutaj, na forum, były dziewczyny jeszcze z niższą rezerwą i im się udało. Tobie też się uda. Zobaczysz. Trzymam kciuki i mocno Ci kibicuję.
 
Aduś, a Ty czemu się nie odzywasz? Jak Twoje samopoczucie?
Jutro Twój Wielki Dzień :-) Myślami i ♥ jestem z Tobą.
Daj jakiegoś "znaka", chociażby dymnego :-D
 
darii - przy moim AMH=0,4 lekarz powiedział, że należy się spieszyć, bo każda kolejna stymulacja i cykl zmniejszają ten poziom. Ja jednak jestem pełna nadziei, że się uda!!! Na forum są szczęśliwe mamuśki z podobnym do Twojego AMH, więc proszę Kochana głowa do góry i pozytywne myślenie. To jest dla nas najważniejsze!!!

Darii , ja miałam co prawda troche wyższe , bo1,3 , ale patrz wyżej i najważniejsze - bądź dobrej mysli. Mi udało się w Invimedzie (Wrocław) za pierwszym razem, czego i Tobie życzę:)
 
reklama
Agapl taak ...końcowe odliczanie :-) głowa już mnie wczoraj na wieczór nie bolała, przedwczoraj pochwaliłam za wcześnie i rozbolała poźniej, ale póki co - cisza :-) , miałam bezsenną noc, tzn najpierw tak mi się chciało spać strasznie, a jak się położyłam to się odechciało, na dodatek moja jędza z góry zgłośniła swoje tv, tak koło północy i później, stwierdziłam,że już nie będę marnować pln na sms do niej, właczyłam M.Jacksona, normalnie takie basy :-D poskutkowało, zciszyła no i w końcu i ja zasnęłam, te zciszenie to nie takie że ja nie słyszę tego tv - słysze, ale jeszcze da się zasnąć, babsko całymi nocami musi mieć głośno, ale wiem że nie lubi takiej muzyki jak ja, więc wojna trwa :-D mam nadzieje,że moje maluszki ( &&&&& ) będą niezłe łobuziaki to damy popalić tej jędzy! :cool2:

Agapl jeśli bierzesz jakieś tabletki anty to plamienie może być od nich, więc nie martw się
 
Do góry