reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ale mi przykro... Niestety również wiem co czujesz :( Mój miał też raka złośliwego.. Ja mieszkałam za granicą się dowiedziielismy, zdążyłam go dwa razy zobaczyć i potem wpadłam w depresję taka prawdziwą.. Ivf przy tym to nic..
Za to mój wujek żyje z rakiem złośliwym już ponad 20 lat a jak rozpoznali to dawali mu kilka miesięcy życia. Więc jeszcze nic straconego kochana.
Mój niestety nie doczekał jedynego wnuka.. Życzę Ci z całego serca aby Twój doczekał!!!

A możesz napisać czego raka miał tato i wujek ?
 
reklama
Mój tata jest honorowym dawcą. Zawsze mu ciezko krew leciała, bo ma gęstą. Za każdym razem kazali mu wypijac mala butelkę wody przed oddaniem. A dopiero potem sie to na nim odbiło, miał zatorowosc sercowo-plucna. Krwi już oddawać nie może, leki do końca zycia. Już wiem po kim jestem obciążona. Robiłaś kiedys pakiet na trombofilie? Mi odkąd wyszedl karza brac acard lub polocard wlasnie 75mg. Nie wiem czemu gdzies mowią, ze nic nie daje.. Ja widzę,że daje.. krew rozrzedzona, jak sie skalecze to długo leci, pukne, stukne i już siniaki.

Tak robiłam ten pakiet i jest ok . Jedyne co mam to pai hetero . Dobra biorę ten acard ale czy przed punkcja mogę ?
 
W kolejnym sezonie zobaczysz że z niej wcale nie była taka ofiarą losu....Ale cicho, nic już nie zdradzę, są 3 sezony, wszystkie mi się podobały.
Jutro ostatni odcinek Wiedźmina i chyba zacznę tą Sex education, bo mnie zaciekawilaś
@fredka84 serial poczatkowo mnie troche nudzil ale tak około 5 odcinka wszystko sie zmienilo. :o na poczatku mnie wkurzalo ze ona taka ofiara losu. A juz odc 9 i 10 i 11 ogladam z otwartymi ustami ;) Tobie polecam jak juz skonczysz Wiedzmina, sex education jest jeden sezon ale 17 stycznia bedzie drugi. A ogladałas Gracie i frankie? Baaaardzo lubialam a teraz w styczniu po roku tez bedzie juz chyba ostatni sezon...
 
Dziewczyny dalej nie moge dojsc do siebie po takich informacjach :( Wiem, ze w takich momentach nikt nie jest w stanie pocieszyc. Dzisiejszy dzien pokazał na co jestesmy narazone. Ale kto nie ryzykuje ten nie osiagnie celu. Bardzo ciezko w takich chwilach cokolwiek doradzic. Mysle poporstu ze potrzebujecie teraz czasu. Cholernie to trudne i ciezkie. To jest walka. Tak jak ludzie chorzy walcz o zycie tak my tutaj tez walczymy o nowe zycie. To nie przelewki. Trzymajcie sie jakos :oops: @Dakita30 wychodz zza krzakow. Mam nadzieje ze chociaz u ciebie sa dobre wyniki?
 
A możesz napisać czego raka miał tato i wujek ?
Mój tata miał raka kości, tzn to już były przerzuty a zaczęło się od nerki, miał tylko 59 lat.. Minęło 9 lat a ciągle płacze jak tylko przypomnę tamte dni. Jego brat miał guza nieoperacyjnego (narosl jakaś złośliwa) i jeszcze coś ale szczegółów nie znam. Jak miałam chyba że 12 lat cała rodzina już się z nim pożegnała.. Po jakimś czasie zatrzymało się i tak żyje do dziś więc chyba już 24 lata ale jest pod stałym nadzorem lekarza.
Dlatego też grzebanie w immunologii było dla mnie dosc ryzykowna decyzja..Mam pewnie jakieś obciążenie genetyczne więc tym bardziej mam nadzieję że się uda do końca już bo więcej się na to nie zdecyduje...
 
reklama
Gartuluje😍 moje Marzenie bliźniaki 😁
Ja tez sie tam lecze, tzn dopiero zaczynam stumulacje, a który lekarz Cię prowadzi?
Ja jestem u Niemoczyńskiego, ale 20-tego mam wizytę I jego nie będzie, wiec do Nieduzyniaka idę pierwszy raz 😒
Mnie prowadził Niedużak,
Jutro mam wizytę i Bete
Niemoczynski robił mi punkcje a de Bożena nie pamiętam nazwiska transfer
Więc obskoczylam wszystkich.
Mega mocno trzymam kciuki ✊✊✊
 
Do góry