reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobieto nie panikować proszę [emoji23]
Nie stresujemy kropka ! Wszystko będzie dobrze [emoji8]
Ja jestem głodna caaaaaly czas [emoji58]
Mój mąż mówi - ale Ty będziesz przytytiii [emoji23]


I dziękuje [emoji8]
Czekamy na Twój jutrzejszy przyrost [emoji3590]
Ja też najwięcej jadła przez pierwsze 2 miesiące ciąży i potem 9[emoji23]
 
reklama
Trzymam kciuki [emoji110] ja jedyne co mi towarzyszy od dnia transferu to dość mocne zawroty głowy- rano i wieczorem. I bezsenność. Wybudzam się o 2 i 2h nie śpię. Dziś wstałam o 4 poszłam się kąpać i o 6 już byłam na pobraniu krwi... Budzę się i czuję jakbym już była wyspana i nie usnę. Dziwaczne i męczące [emoji52] nie za bardzo jest co robić o 2 w nocy [emoji849]
Ja niespałam przez całą ciążę ale ponoć tak też bywa.
 
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj oficjalnie betę i wynik 0.255 także nie udało się. Już na 100%potwierdzone. Od nowego roku dalej walczymy. Mocno wam kibicuje i tym które teraz czekają na wyniki, i tym którym na razie się jeszcze nie udało. Przyjdzie ta odpowiednia chwila i każda z nas doświadczy tego ogromnego szczęścia, naprawdę w to wierzę:*.
No ro działamy razem. Jest nas duża grupa[emoji3]
 
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊
Trzymam kciuki niech kropeczek już z Wami zostanie 😊
 
Dziewczyny mam pytanko ;) booo już gówienko mi się przypałętało .. zapalenie pęcherza, lekkie bo lekkie ale jest.
Pije sok z żurawiny, herbatę z pokrzywy, mam jeszcze z kory dębu ale to tylko nasiadówki prawda ? Zaczęłam się jeszcze podmywać wodą z octem jabłkowym.
Tylko chyba nie można nasiadówek ?
Co jeszcze mogę zrobić ?
Dolegliwości są lekkie, raz prawie znikają i przychodzi znowu.

Kochana dużo wody z cytryna i dużo herbaty z żurawina !
 
Mi po stymulacji wzrosło prawie 2 razy. Przy tej samej dawce leku ,więc miałam zwiększoną
Kurczę, muszę sprawdzić swoje TSH, tuż przed miałam 1,8 a teraz to niestety nie wiem, bo u mnie w klinice olewają takie rzeczy. Przez większą część życia nie schodziło nigdy poniżej 5 i sporo czasu zajęło mi dojście do wspomnianego wyniku. Jak tylko będę w PL to zrobię cały panel, AMH i wit D, bo pewnie znów mam poniżej normy, pomimo, że praktycznie cały czas suplementuję.
Dziewczyny znacie może jakiegoś ogarniętego endokrynologa ze Szczecina lub okolic? Dobry ginekolog też by się przydał...
 
reklama
Do góry