reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie tak jak podejrzewałam 46dc a owu nie było, endometrium 7,8 dostałam duphaston na 10 dni i czekam na okres. 1dc start estradiol i między 11-13 dc umawiam się na usg. Jeśli endometrium będzie ładne to startuje z utrogestanem i 17 dc transfer. Oczywiście teoria na razie.

Tsh ładnie spadło z 5,3 na 1,0 i dalej biorę 125mg euthyroxu
 
reklama
Mi się kończy 12 tc oczywiście cały czas panika bo jak boli to źle dziś nie boli i też źle :( że brzuch za mały i strach że zajade na wizytę i będzie brak serduszka :( no poprostu oszaleje sama ze sobą...
Mam tak samo jak Ty... jestem w 15 tygodniu i do kilku dni po kazdym usg jest ok psychicznie a potem zbowu strach ze jednak cos nie tak z moim malym misiem haribo...
 
Dziewczyny nie wiem czy was pytałam a jeśli tak to nie pamietam . Powiedzcie mi czy stymulacja podnosi hormony tarczycy ? Moja endo się obawia stymulacji bo mam nadczynna tarczyce i uregulowana jest na małej dawce leku i endo chyba się boi ze stymulacja pogorszy moje wyniki ( tsh spadnie )
 
Nieuleczalna kociara😊 ale nie tylko ja. Jest nas tu duuuużo 😘
zaraziłam tym męża. Ja chciałam kota, on nie chciał kota. Więc w ramach kompromisu mamy 2 koty😉
przyznam ,że... boję się kotów-troszkę..wielbię psy🐕🐕🐕🐕

W sobotę dostałam @. Jutro mam wizytę podsumowującą, ponoć lekarka ma ze mną porozmawiać, czemu nie wyszło.
Poza nią, na pewno, będę chciała zrobić poziom NK. A ogólnie taktyka: produkujemy zarodki (do 12), w tym czasie zbieramy na ich badania genetyczne. Badamy je, i jak jakieś będą ok to min. 2 będziemy "aplikować" ponownie.

Cyferko ,Kochana-BARDZO MOCNO WIERZE W TO ,ŻE SIĘ UDA!
Trzymam kciuki ✊ ja jedyne co mi towarzyszy od dnia transferu to dość mocne zawroty głowy- rano i wieczorem. I bezsenność. Wybudzam się o 2 i 2h nie śpię. Dziś wstałam o 4 poszłam się kąpać i o 6 już byłam na pobraniu krwi... Budzę się i czuję jakbym już była wyspana i nie usnę. Dziwaczne i męczące 😐 nie za bardzo jest co robić o 2 w nocy 🙄

Typowy objaw zdrowej ciąży❤❤❤
U mnie tak jak podejrzewałam 46dc a owu nie było, endometrium 7,8 dostałam duphaston na 10 dni i czekam na okres. 1dc start estradiol i między 11-13 dc umawiam się na usg. Jeśli endometrium będzie ładne to startuje z utrogestanem i 17 dc transfer. Oczywiście teoria na razie.

mooocne✊✊✊✊,ByŚ się doczekała😘😘😘😘
Dziewczyny nie wiem czy was pytałam a jeśli tak to nie pamietam . Powiedzcie mi czy stymulacja podnosi hormony tarczycy ? Moja endo się obawia stymulacji bo mam nadczynna tarczyce i uregulowana jest na małej dawce leku i endo chyba się boi ze stymulacja pogorszy moje wyniki ( tsh spadnie )

Ja mam także nadczynność-ale nie miałam jakiś wariacji po stymulacji.Bardziej odbił się na mnie stres☹

@Netiaskitchen ,co ja mam mówić-wiesz dobrze czego Ci życzę.Od rana o Tobie myślę,dobra Kobieto.DUŻO miłości i cieplutkich myśli w Twoja stronę❤❤❤ Co by nie było-wierzę ,że z Twoja determinacja Maksio doczeka się rodzeństwa🙂🙂🙂🙂

Nie dodały mnie się wszystkie cytaty(chyba za dużo na raz chciałam -jak zwykle to bywa...)- @Dakita30 pięknie prawisz Kochana😍, @s.ols3404 -nooo cudoooownie!!!!!

Co do choinki I JEJ UBIERANIA....samotnego.Ja tyż sie powyłam z Małżem ,bo uświadomiłam sobie ,że to już 3 raz powtarzam,że może to NASZE ostatnie święta samotne...szklanki w oczach

😢😢😢😢😢

ale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uda NAM SIĘ-NAJWAŻNIEJSZE SIĘ NIE PODDAWAĆ 😘😘😘😘😘
 
Dziewczyny nie wiem czy was pytałam a jeśli tak to nie pamietam . Powiedzcie mi czy stymulacja podnosi hormony tarczycy ? Moja endo się obawia stymulacji bo mam nadczynna tarczyce i uregulowana jest na małej dawce leku i endo chyba się boi ze stymulacja pogorszy moje wyniki ( tsh spadnie )
Mi po stymulacji wzrosło prawie 2 razy. Przy tej samej dawce leku ,więc miałam zwiększoną
 
przyznam ,że... boję się kotów-troszkę..wielbię psy🐕🐕🐕🐕






Ja mam także nadczynność-ale nie miałam jakiś wariacji po stymulacji.Bardziej odbił się na mnie stres☹

@Netiaskitchen ,co ja mam mówić-wiesz dobrze czego Ci życzę.Od rana o Tobie myślę,dobra Kobieto.DUŻO miłości i cieplutkich myśli w Twoja stronę❤❤❤ Co by nie było-wierzę ,że z Twoja determinacja Maksio doczeka się rodzeństwa🙂🙂🙂🙂

Nie dodały mnie się wszystkie cytaty(chyba za dużo na raz chciałam -jak zwykle to bywa...)- @Dakita30 pięknie prawisz Kochana😍, @s.ols3404 -nooo cudoooownie!!!!!

Co do choinki I JEJ UBIERANIA....samotnego.Ja tyż sie powyłam z Małżem ,bo uświadomiłam sobie ,że to już 3 raz powtarzam,że może to NASZE ostatnie święta samotne...szklanki w oczach

😢😢😢😢😢

ale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uda NAM SIĘ-NAJWAŻNIEJSZE SIĘ NIE PODDAWAĆ 😘😘😘😘😘


Ooooo nareszcie jakaś „psiara” 🥰
A ja szczerze to kotów nie lubię 😇 ale pieski kocham ❤️

Kochana na Ciebie też przyjdzie kolej !
 
reklama
Do góry