reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Vinszka już rozpakowana ;)
Ale @Elessi rodzi chyba jakoś na wiosnę ;)
Kochana co tam u Was ?
Witam kochana ja nie mam kiedy zagladac na forum, mega duzo pracy plus przygotowania na dzidzie :-) odpisuje tylko na prywatnie wiadomosci i jak widze ze ktos mnie oznaczyl czy o mnie wspomnial :-) u mnie wszystko super, czuje sie swietnie z malenstwem tez wszystko dobrze rosnie i daje czadu ❤️
 
reklama
Witam kochana ja nie mam kiedy zagladac na forum, mega duzo pracy plus przygotowania na dzidzie :-) odpisuje tylko na prywatnie wiadomosci i jak widze ze ktos mnie oznaczyl czy o mnie wspomnial :-) u mnie wszystko super, czuje sie swietnie z malenstwem tez wszystko dobrze rosnie i daje czadu ❤️
No to super ;) bardzo się cieszę.
Kiedy masz termin porodu ? ;)
 
Witajcie dziewczyny. Chciałam Wam życzyć miłego dnia. Gratuluję pozytywnych bet i przytulam wszystkie, które dalej walczą. Za dzisiejsze ważne chwile trzyma kciuki. Ja dziś mam 37dc i ani widu ani słychu @.. wczoraj tak mocno bolał mnie lewy jajnik, kłucie mocne i przy siadaniu, i zginaniu i przy wszystkim.. już zaczelam myslec, ze jak przy torbieli.. kto wie, czy się jakaś menda znów nie zrobiła.. nawet dzisiaj zrobiłam test (nie wiem na co ja liczyłam ;(, przecież u mnie zawsze takie nieregularne i w ogóle..)
Stwierdziłam, że już nigdy nie kupię testu. Niby wiem, że się nie udało A przy każdej jednej kresce chce mi się wyć i potem chodzę struta. Dobrze, że wczoraj ubrałam choinkę, bo dziś na pewno bym tego nie zrobiła. Kot oczywiscie ma pożywkę i igły co chwila na ziemi..
Wyciągnęłam wczoraj nasze bombki, 80% z nich to robione przeze mnie bombki na pierwsze święta po ślubie (8lat temu)..wtedy mówiłam, że już niedługo te bombki będzie zakładał nasze dziecię.. ciągle robie to ja ;/
Ehhh. Przepraszam, ale musiałam się komuś wypisać..
Łapcie po bombie ode mnie ;*Zobacz załącznik 1057695
Bombki super 😍
 
reklama
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊
Super! Oby do bety teraz..
Mnie jakimś cudem udało się do Gamety na 2 stycznia umówic do dr Czecha na pierwsza wizytę.... Wtedy już będę wiedzieć czy któryś z moich zarodków że mną pozostał..
 
Ostatnia edycja:
Do góry