reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam pytanie. Czy ktoras z Was należy do grupy zamkniętej "obudz w sobie zycie" na fb? Czy duzo sie mozna dowiedziec na tej grupie??
 
reklama
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊
Super ☺️ trzymam kciuki kochana 😘
 
27 marca wiec staram sie do tego czasu wszystko pozałatwiać, jutro jadę na zakupy chce do konca roku juz przygotować cały pokoj zeby nie dźwigać i skręcać jak juz bede miała gigantyczny brzuch :-), po świętach bede miała tydzien wolnego to akurat poświęcę to na urządzenie pokoju ❤️ A co tam u ciebie? Mi teraz czas tak szybko leci ze nie wiem jaki jest dzien...
Oooo No to szczerze „już niedługo”
To masz teraz te najlepsze rzeczy do pozałatwiania ;) ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła już to wszystko robić.
A będzie chłopczyk czy dziewczynka ? I czy imię wybrane ? ;)

U mnie kochana wyszło słońce ;) 4 transfer ten szczęśliwy ❤️ Jestem aktualnie pod koniec 5 tygodnia 🥰
 
Oooo No to szczerze „już niedługo”
To masz teraz te najlepsze rzeczy do pozałatwiania ;) ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła już to wszystko robić.
A będzie chłopczyk czy dziewczynka ? I czy imię wybrane ? ;)

U mnie kochana wyszło słońce ;) 4 transfer ten szczęśliwy ❤️ Jestem aktualnie pod koniec 5 tygodnia 🥰
Oj tak sie ciesze ❤️ To teraz duzo odpoczywaj najwazniejsze te pierwsze tygodnie, nie przemęczaj sie bo to taki najgorszy czas na chorowanie a grypa jest bardzo niebezpieczna przez pierwsze tygodnie. U mnie bedzie dziewczynka ale imienia jeszcze nie wybraliśmy bedziemy o tym myslec juz pod koniec albo jak sie urodzi moze na nia spojrzę i odrazu bede wiedziała czasem człowiek wybierze imię a potem dziecko sie rodzi i to imię wogole nie pasuje do dziecka wiec my sie jakos specjalnie nie nastawiamy na jakies imię teraz pod koniec wybierzemy kilka a decyzje podejmiemy jak sie urodzi :-) juz nie mozemy sie doczekac. Mam tylko nadzieje ze nie Da nam popalić bo zaraz chcemy wracać po kolejne Max 6 miesięcy.
 
Dziewczyny nie wiem czy was pytałam a jeśli tak to nie pamietam . Powiedzcie mi czy stymulacja podnosi hormony tarczycy ? Moja endo się obawia stymulacji bo mam nadczynna tarczyce i uregulowana jest na małej dawce leku i endo chyba się boi ze stymulacja pogorszy moje wyniki ( tsh spadnie )

Ja mam hashimoto i przy stymulacji było ok, za to encorton rozjechal mi wyniki i musiałam zwiększyć trzykrotnie dawkę euthyroxu przed transferem.

Być ubezpieczonym w NFZ i AMH min 1
Dofinansowanie do 3 stymulacji
Dziewczyny jeśli się mylę poprawcie mnie.

Refundacja leków do stymulacji:
- ubezpieczenie zdrowotne
- max 3 cykle stymulacji
- amh > 0.7 ng/ml lub fsh w 2-3dc < 15 mlU/ml
- wiek poniżej 40 lat (ale tego warunku nie jestem na 100% pewna)
 
27 marca wiec staram sie do tego czasu wszystko pozałatwiać, jutro jadę na zakupy chce do konca roku juz przygotować cały pokoj zeby nie dźwigać i skręcać jak juz bede miała gigantyczny brzuch :-), po świętach bede miała tydzien wolnego to akurat poświęcę to na urządzenie pokoju ❤ A co tam u ciebie? Mi teraz czas tak szybko leci ze nie wiem jaki jest dzien...
Wow ale szybko i u Ciebie kochana zlecialy te tygodnie 😍oj przygotowania to super sprawa 😊😊😊 cieszę się bardzo, że wszystko u Ciebie w porządku, zasługujesz na to ❤
 
reklama
A jeśli mogę zapytać jakie masz traby ? Czy poprostu masz nadczynność bez gravesa w pakiecie ?
Niestety z gravesem w pakiecie😑😑jak poszubowało mi w tamtym roku dół do 0.005 to 9 miesięcy zajął mi powrót do normalności... Rozjechne wsio. Łącznie z Ft3, ft4, atpo w kosmos, traby. Nic nie mogłam. Ani operacji(bo anestezjolog nie chciał ryzykować przełomu tarczycowego), ani transferu. Dejże spokój.
Także miej mocno pod kontrolą.
Z tym, że mówię. W moim przypadku po stymulacji było ok. Czego i TOBIE życzę 👍😘
 
Do góry