reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie, ja w sumie podczas tych stymulacji miałam 6 komórek czyli marnie. W ostatniej miałam tylko 2 i nie się zaplodnily w ogóle.
Jakim protokołem byłaś prowadzona? Ja też się boje wczesnej menopauzy ale mój lekarz powiedział, że wcale nie musi tak być. Powiedział, że ma pacjentki po 40 roku zycia które maja regularne miesiączki a AMH bliżej dolnej granicy. Także niska rezerwa nie musi iść w parze z przekwitaniem.
 
reklama
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak smwiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊

Niech się kropek pięknie wgryza ! ✊🏻
 
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff[emoji3]Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu[emoji4]Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!![emoji8]
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę [emoji4][emoji4][emoji4]
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Więc mam nareszcie wyniki [emoji23]
Beta w 12 dpt 296 mlU/ml
16 dpt 1514 mlU/ml [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Estradiol 2114 pmól/l
Progesteron 15 nmól/l [emoji58][emoji58]

Kuuurcze ten progesteron niski [emoji58]

@bazylia128 proszę dopisz mnie do kalendarza na 9.01 usg [emoji3590]

[emoji7][emoji7][emoji7]

Faktycznie coś niski ten progesteron ale beta pięknie rośnie [emoji106] doczekałaś się!
 
Jakim protokołem byłaś prowadzona? Ja też się boje wczesnej menopauzy ale mój lekarz powiedział, że wcale nie musi tak być. Powiedział, że ma pacjentki po 40 roku zycia które maja regularne miesiączki a AMH bliżej dolnej granicy. Także niska rezerwa nie musi iść w parze z przekwitaniem.

Dwa razy długi i raz krótki. Krótko dał efekt blastki 333, a jeden długi zarodek podane w 3 dobie klasy 8.2. Drugi długi dwie komorki nienadajace się do zapłodnienia.
 
Ja już po, kropek się rozmroził bardzo ładnie, tak wiec sen nie był proroczy, uff😀Z ostatnim kropkiem, tym z 6.doby, wracamy do domu😊Jakoś jestem spokojna. Będzie co ma być. Tak czy inaczej z moim lekarzem widzę się 7.01.2020,wiec może to mi daje taki spokój. Że plan jest. W każdym razie trzymam za Was kciukasy!!!😘
@Dakita30 dzięki za piosenki, robią robotę 😊😊😊
Będzie dobrze, pozostaje czekać ⏰
Wyobrażam sobie, że przy małym dziecku się nie nudzisz więc zajęcie jest ☺️ no i czas taki, że jak się chce to jest co robić więc szybko zleci! Kciuki ✊😘 cieszę się, że się przydały piosenki, ja też dziś z nimi spędziłam pół dnia 🙃
 
Dwa razy długi i raz krótki. Krótko dał efekt blastki 333, a jeden długi zarodek podane w 3 dobie klasy 8.2. Drugi długi dwie komorki nienadajace się do zapłodnienia.
Słyszałam, że na długim protokole można mieć więcej komórek ale widzę, że to nie zawsze tak jest. Mój lekarz obawiał się długiego protokołu przy moim AMH. Nie mam pojęcia jak będzie za drugim razem.
 
Będzie dobrze, pozostaje czekać ⏰
Wyobrażam sobie, że przy małym dziecku się nie nudzisz więc zajęcie jest ☺ no i czas taki, że jak się chce to jest co robić więc szybko zleci! Kciuki ✊😘 cieszę się, że się przydały piosenki, ja też dziś z nimi spędziłam pół dnia 🙃
Mam wyprawę w znajdowaniu sobie zajęcia, więc raczej szybko zleci 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry