reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kolejny czwarty transfer 8dpt beta 8,9 i w 9dpt 5,2 :(( kolejny raz coś ssie zadziaalo i spada. To juuz 7 raz kiedy ciąża biochemiczna kiedy beta lekko rośnie i spada.... Nie wiem totalnie co robić... Pomóżcie... Do. Kogo się udać?? N A jakąś konsultacje. Nie mam narazie kasy naa trzecie in vitro :( przy tym transferze miałam i steryd i accofil i intralipid i wlew z immunoglobulin. Mam kir AA nk wysokie ana dodatnie.... :(
Przykro mi. Przytulam ;(
 
reklama
Bardzo mi przykro[emoji852][emoji22] tule mocno.
A jakie hla-c ma mąż? To ważne przy kirze AA. Bo jak z grupy c2 to może dlatego tak się dzieje... ?! Czasami przy kirze AA dziewczyny i swoje hla-c badają.
Już kiedyś pytałam ale chyba nie odpisałaś...
Właśnie nie badałam tego. Zamierzam w najbliższym czasie to zrobić... Gdyby było c2 co wtedy??
 
Ta, jasne... Ale my chyba podobne jesteśmy 😀 Działanie daje mi poczucie kontroli. A in vitro nie chce dać się kontrolować. Więc ja szukam innych obszarów gdzie jednak mogę mieć na coś wpływ 😊 No i tak to leci. Zapakowałam dziś masę prezentów, teraz oglądam Holiday😊Jutro wpadają znajomi itd i się nie obejrzę, tydzień szybko zleci, już będzie po transferze, potem szykowanie do świąt, więc mam nadzieję że zajmę się tym, a nie myśleniem. Jak się nie uda (taka opcja jest najbardziej prawdopodobna) to po świętach kończę kieckę i szykuję się na gruby melanż na sylwestra. W międzyczasie będę ogarniać przygotowania do Maksio-urodzin, które wypadają niedługo po nowym roku. A potem już będzie 7. 01 i zaczniemy od nowa. Taki jest ten misterny plan😊

Dobry plan to poooodstawa 👌👌👌 Masz rację-zapisuj się gdzie się da,potem miło będzie odwoływać😜
Ja polecam jeszcze do obejrzenia "To właśnie miłość" ( ANGIELSKI TYTUŁ lOVE ACCTUALITY)-ostatnio koleżanka mi o nim przypomniała.Skutecznie poprawia nastrój😉

Ja nie wiem jak bym przeżyła te 3 lata bez działania ,planowania...Teraz miałam przedsmak tego ,co może być ,gdy mój Małż nie chciał brać kolejnego kredytu na starania....To tragedia była😔 myśl o tym,że nie będę mamą sprawiała,że ciężko mi się oddychało😕
 
Właśnie nie badałam tego. Zamierzam w najbliższym czasie to zrobić... Gdyby było c2 co wtedy??

Chyba szczepienia? niech mnie dziołchy poprawią jak się mylę.Ja niezbyt obeznana w temacie jestem.Na razie. Bo w styczniu tyż robię kiry i znając moje szczęście ,będę miała tam tez coś nawalone...to się zajmę dogłębnie tematem😉
 
Dobry plan to poooodstawa 👌👌👌 Masz rację-zapisuj się gdzie się da,potem miło będzie odwoływać😜
Ja polecam jeszcze do obejrzenia "To właśnie miłość" ( ANGIELSKI TYTUŁ lOVE ACCTUALITY)-ostatnio koleżanka mi o nim przypomniała.Skutecznie poprawia nastrój😉

Ja nie wiem jak bym przeżyła te 3 lata bez działania ,planowania...Teraz miałam przedsmak tego ,co może być ,gdy mój Małż nie chciał brać kolejnego kredytu na starania....To tragedia była😔 myśl o tym,że nie będę mamą sprawiała,że ciężko mi się oddychało😕
Ten film to jeden z moich ulubionych😍😍😍
A Ty Laska będziesz super mamą. Bardzo trzymam kciuki!!! A jak tam plan #murawalaskanawiosne?
 
Tak w ogóle Kobietki to miłego dzionka 😘 Samych dobrych chwil 😘

Ps. Ja dzisiaj bawię się w pierniczki,ozdoby świąteczne będę robić,gołąbeczki🤤🤤🤤
Z mniej przyjemnych rzeczy czeka mnie meeeeeeeeega sprzątanie...
Nic, tylko mieć wolny weekend-człek wtedy taaaaaak odpocznie:eek::eek::eek:

Murawa, ty czasem śpisz czy wogole o tym zapomniałaś? ;)
Ślij później foty tych pyszności, niech nam ślinka pocieknie :D
 
reklama
Do góry