reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz to nie o termin chodzi tylko o sam fakt bycia w kalendarzu.. Jakoś zawsze miałam blokadę aby się do niego na tym forum dopisywać... Tak jak piszesz dorabialam sobie w głowie jakaś dziwna ideologię :D Chyba jak już byłam na prostej raz to zaczęłam się dopisywać.. Wogole chyba kiedyś było tak że każda sama się dopisywala z tego co pamiętam
No, ja nadal posiadam ten skill😀😀😀Ale ciiii... 😂
 
reklama
Dziewczyny jeszcze raz ponawiam prosbe. Fajnie by bylo gdyby kalendarz sie troche zapełnił. Jesli macie wizyty, usg i inne dajcie znac.
@Netiaskitchen a ty kiedy masz transfer albo chociaz podgladanie endo?

Można mnie wpisać 17.12 wizyta u ginekologa - wywoływanie okresu
 
Skoro ovitrelle jeszcze się nawet mógł utrzymać od punkcji to co mówić o połówce pregnylu w dniu transferu...rzeczywiście dziwna polityka.
Najalepiej jak @sandra idzie na bete 12.12 jak człowiek a nie bieganie co trzy dni a miałyśmy wszystko w jednym czasie
Gdybym mieszkała w pl to pewnie bym leciała wcześniej 😂 ale, że tutaj muszę się „tłumaczyć” po co mi badanie to odkładam to na „pewniaka” ;)
 
@bazylia128 to dla równowagi wpiszesz mnie na 7.01 na start nowej procedury? 😊
@Aduś16 wigilia to termin dobry jak każdy inny😊To nasze romantyczne umysły dorabiają do tego niepotrzebną ideologię😉
No przeciez jeszcze nie zaczelas transferu :) Jak chcesz to Cie wpisze, ale mze nie potrzebna ci juz bedzie kolejna procedura :)
 
reklama
Do góry