reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Murawa podziwiam Cię :) Mi to nawet nie chce się tyłka zchylic po okruszek na ziemi a ty takie mocne postanowienia na wiosnę :)

Na razie to nie ma cooo podziwiać 😜ja nie jestem mocna kompletnie w postanowieniach. Ale teraz dodatkowa mobilizacja jest mój Małż, który muuusi zrzucić trochę kilo. Także generalnie to dzięki tej Gnidzie Przebrzydłej...
Ale! ☝️Zaczynam się wkręcać w to 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

???Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś???

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo ??????????

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-07 1412117 - BETA 2 weryfikacja
2019-12-09 goffa13 - wizyta z lekarzem prowadzacym
2019-12-09 Netiaskitchen - podglądane endometrium
2019-12-09 Justi55 - USG serduszkowe
2019-12-10 Breath_less - BETA
2019-12-11 nadzieja xxx - USG
2019-12-12 sandra777.12 - BETA
2019-12-13 Agulla 84 - BETA
2019-12-16 fredka84 - histeroskopia
2019-12-17 Artemida90 - wyzyta u ginekologo, wywołanie okresu
2019-12-19 sterlicja - USG 1 trymestru
2019-12-20 Skarbuleńka - termin porodu
2019-12-23 juchaa_87 - USG prenatalne
2020-01-07 Netiakitchen - START PROCEDURY
2019-12-24 Aduś16 - transfer
2020-02-05 Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 AleAle27 - termin produ
2020-06-08 Gość gość ANNA - termin porodu

Dzisiaj moooocne 👍👍👍👍👍👍👍 za 1412177, zeby beta pieknie przyrastała !!!!
 
Na razie to nie ma cooo podziwiać 😜ja nie jestem mocna kompletnie w postanowieniach. Ale teraz dodatkowa mobilizacja jest mój Małż, który muuusi zrzucić trochę kilo. Także generalnie to dzięki tej Gnidzie Przebrzydłej...
Ale! ☝Zaczynam się wkręcać w to 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
No właśnie w to się idzie mega wkręcić.Przyjemnosc zdrowie poprostu super sprawa
 
Cześć wszystkim :)
Nie wiem czy mnie kojarzycie, kiedyś na chwilkę się tu ujawniłam.
Krótko przypomnę: leczymy się z mężem od 4 lat, 3 pełne stymulacje, 5 transferów i beta zawsze <1. Ja mam 30 lat, endometrioze, poza tym wszystko ok, korzystaliśmy z nasienia dawcy.
Przed obecnym transferem podjęłam leczenie u Profesora Malinowskiego, jestem po 4 szczepieniach i dostałam zielone światło do transferu.
Aktualnie jestem 2dpt 5dniowej blastki, został nam jeden mrozaczek i jak teraz nie wyjdzie i z z tym kolejnym to już koniec, nie mamy już ani kasy ani siły na cokolwiek jeszcze poza tym już chyba przeszłam wszystkie możliwe drogi.
Jestem na estrofemie, lenzetto, utrogestanie, duphastonie, progesteron besins, crinone, encortolon, fraxiparine, acard, accofill. Miałam wlew intralipid i atosiban.
PO transferze (nie mam pojecia dlaczego? Może któraś z Was mi wyjaśni?) Dostałam zastrzyk ovitrelle, nie rozumiem.jego zasadności poza tym że jedynie może mi zafałszować wyniki testu. Przed punkcja rozumiem zastrzyk, ale po transferze? Nie wiem. No i testuje 13 w piątek. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Witaj. U mnie w klinice nigdy tego nie zastrzku nie proponowali wiec nie pomoge ale dziewczyny napewno wyjasnia. Chodzi tutuaj chyba o wywolanie owulacji. Sporo dziewczyn na forum transferuje z tym zastrzykiem. Zostan z nami własnie wpisalam cie do kalendarza to bedziemy trzymac kciuki za Ciebie ;)
 
reklama
Do góry