reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja od tego forum nie mogę się odczepić:) usprawiedliwiam się że za chwilę wracam po ostatni zarodek. Rzadko tutaj są kwasy bo i o co? Wszystkie pragną tego samego. Każda ma swoją historię i musi przejść czasem różna drogę do szczescia.
Ja też nie mogę się odczepić😊Mój M się śmieje ze to jak uzależnienie 😀
 
reklama
Dziewczęta kochane moje zbeczalam się jak głupia dziś nastawilam się ze kolejny transfer będzie jeszcze przed świętami no i dupa nie ma prolutexu i lekarz przy moim stwierdził że to bardzo dobry lek i może warto odczekać i się nie stresować i mój poszedł na to. ... no i w zasadzie nie mialam wyjścia może to i dobrze bo trochę jeszcze po tej straciemi źle no i wiem tyle ze się wszystko ładnie oczyscilo
NNiewiem czy to dobrze chyba mnie jeszcze te hormony walą. ....
Dziękuję ze was mam jakoś mi lzej jak się wybecze przy was
 
Dziewczęta kochane moje zbeczalam się jak głupia dziś nastawilam się ze kolejny transfer będzie jeszcze przed świętami no i dupa nie ma prolutexu i lekarz przy moim stwierdził że to bardzo dobry lek i może warto odczekać i się nie stresować i mój poszedł na to. ... no i w zasadzie nie mialam wyjścia może to i dobrze bo trochę jeszcze po tej straciemi źle no i wiem tyle ze się wszystko ładnie oczyscilo
NNiewiem czy to dobrze chyba mnie jeszcze te hormony walą. ....
Dziękuję ze was mam jakoś mi lzej jak się wybecze przy was
Czasami lepiej poczekać
Będą święta czas szybko Ci zleci
Nawet się nie obejrzysz za siebie a już będziesz podchodzić do transferu
Nowy rok nowe możliwości [emoji4]
 
Dziewczęta kochane moje zbeczalam się jak głupia dziś nastawilam się ze kolejny transfer będzie jeszcze przed świętami no i dupa nie ma prolutexu i lekarz przy moim stwierdził że to bardzo dobry lek i może warto odczekać i się nie stresować i mój poszedł na to. ... no i w zasadzie nie mialam wyjścia może to i dobrze bo trochę jeszcze po tej straciemi źle no i wiem tyle ze się wszystko ładnie oczyscilo
NNiewiem czy to dobrze chyba mnie jeszcze te hormony walą. ....
Dziękuję ze was mam jakoś mi lzej jak się wybecze przy was
Przestan, nie denerwuj sie :) Zacznij cieszyc sie swietami. Przynajmniej w sylwestra sie pobawisz;)
Zobacz ile nas bedzie w Nowym Roku startowac. W kalendarzu sie nie zmieścimy :)
 
Dziewczęta kochane moje zbeczalam się jak głupia dziś nastawilam się ze kolejny transfer będzie jeszcze przed świętami no i dupa nie ma prolutexu i lekarz przy moim stwierdził że to bardzo dobry lek i może warto odczekać i się nie stresować i mój poszedł na to. ... no i w zasadzie nie mialam wyjścia może to i dobrze bo trochę jeszcze po tej straciemi źle no i wiem tyle ze się wszystko ładnie oczyscilo
NNiewiem czy to dobrze chyba mnie jeszcze te hormony walą. ....
Dziękuję ze was mam jakoś mi lzej jak się wybecze przy was
Płacz, wiem że to ciężko jak się człowiek tak na coś nastawi, a u nas non stop życie weryfikuje to co sobie zaplanujemy... Ale fakt, święta, święta i po świętach, a ten nasz słynny 2020 coraz bliżej 😘
 
Hahaha nawet nie wiedziałam o tej darmowej wizycie, jeszcze zaoszczędzili na mnie:) Dzwonilam tylko dwa razy bo wiem jakie opóźnienia miewa dr P. Szkoda pacjentek i lekarza, a nic na odległość nie pomoże.
Dziewczyny! Przyznam się, rycze. Wzruszyłam się. Forum jest niesamowite, niewiarygodne i niezastąpione. Czytam odpowiedzi na mojego posta ,wszystkie inne wiadomości i myśle jakie to wspaniałe wiedzieć ze jesteście. Wiedzieć ze tu zawsze mam na kogo liczyć i ktoś podpowie. Ktoś zrozumie mój ból, obawy i wątpliwości. Nawet Was nie widziałam a jesteście bliższe niż Ci którzy są tuż obok. Dziękuje Wam. Szczerze prosto z serca ❤
Zawsze w tym forum lubilam to ze niemal kazda pocieszająca po nieudanym transferze wie co sie czuje w takiej chwili i slowa "nie poddawaj sie" mają jakąś inną wagę niz te słyszane od rodziny czy przyjaciół,bo oni w większości nie mają pojęcia o czym mówią.
A jak jeszcze raz uslysze "mloda jestes,dasz rade" to skoncze w więzieniu z wiadomych powodow :)
Gów.no z młodością jak amh niknie w oczach,komorki kiepskie,immunologia do naprawy,nasienie marne i konto w banku pustoszeje...
 
Mam paskudne doły i rzadkie ale długawe górki. W manii nie potrafisz racjonalnie ocenić tego co robisz, nie liczysz się z konsekwencjami i zdaniem/uczuciami innych. Wszystkiego chcesz więcej i mocniej jak narkoman. Stąd wzięła się młoda, czyli to fakt że zmiana faceta pomaga, szczególnie jak udaje się po 10latach. Powiedziałam o tym Pawłowi tydzień po teście. Ustaliliśmy że dalej będziemy razem bo jednak chcemy ale atmosfera na etapie ciąża i po porodzie była delikatnie mówiąc słaba, teraz jest dużo lepiej ale i tak zaczęliśmy chodzić na terapię par, bo jest problem z powiedzeniem kiedyś o jej biologicznym ojcu. Więc tak to bywa. Teraz biorę lit-stabilizuje w obie strony. Jak zajdę w ciążę to muszę go odstawić, zacząć brać znowu po porodzie i siłą rzeczy nie karmić piersią.
No to samo życie. Najważniejsze ze sobie radzisz z chorobą. Co do młodej to najwidoczniej tak musiało być :)
Napisz mi jeszcze czy mozemy jesc buraczki. Podobno gotowane na parze mozna a takie normalne ze słoiczka ? ja je tak uwielbiam i juz tyle czasu sobie odmawiam :(
 
Dziewczęta kochane moje zbeczalam się jak głupia dziś nastawilam się ze kolejny transfer będzie jeszcze przed świętami no i dupa nie ma prolutexu i lekarz przy moim stwierdził że to bardzo dobry lek i może warto odczekać i się nie stresować i mój poszedł na to. ... no i w zasadzie nie mialam wyjścia może to i dobrze bo trochę jeszcze po tej straciemi źle no i wiem tyle ze się wszystko ładnie oczyscilo
NNiewiem czy to dobrze chyba mnie jeszcze te hormony walą. ....
Dziękuję ze was mam jakoś mi lzej jak się wybecze przy was
Będzie dobrze, grudzień szybko minie a w styczniu to już zaraz transfer wiec się nie liczy 😉, poza tym i ja tez będę miała w styczniu, wiec zobacz ile nas już będzie, poczekaj spokojnie, będzie raźniej 😉😉😉
 
Zawsze w tym forum lubilam to ze niemal kazda pocieszająca po nieudanym transferze wie co sie czuje w takiej chwili i slowa "nie poddawaj sie" mają jakąś inną wagę niz te słyszane od rodziny czy przyjaciół,bo oni w większości nie mają pojęcia o czym mówią.
A jak jeszcze raz uslysze "mloda jestes,dasz rade" to skoncze w więzieniu z wiadomych powodow :)
Gów.no z młodością jak amh niknie w oczach,komorki kiepskie,immunologia do naprawy,nasienie marne i konto w banku pustoszeje...
Mialam pisac dzisiaj do Ciebie :)
Jak sie sprawy toczą? Kiedy masz transfer ?
 
reklama
Mialam pisac dzisiaj do Ciebie :)
Jak sie sprawy toczą? Kiedy masz transfer ?
W niedziele jajca sprawdzam i kolo kolejnego weekendu punkcja.
Zestrachana jestem na maxa bo to nasze ostatnie podejście,ale czasami mnie taka przyjemna fala spokoju nachodzi ze juz niedlugo sie to skończy,ten caly stres,strach,oczekiwania na kazda wizyte,strach przed telefonami od embriologa... :(

Jak Ty sie czujesz?
 
Do góry