reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A nie wiesz czy jak się odstawi estradiol to mogą cycki mniej bólec?
Mnie nie bolały w ogole takze nie wiem. Nie panikuj tak. Ciesz sie ciaza a nie szukasz objawów poronienia. Raz wymiotujesz, przestajesz a w ciazy nadal jestes, jednym risba czy bola cycki innych nie. Raz objawy sa silniejsze raz znikaja by pojawić sie ze zdwojona siła.
 
Cześć!!! Nie miałyśmy okazji się poznać.Fajnje, że wróciłaś 😊A Twoje pytanie pokazuje mi, że nawet jeśli wydawało mi się że coś już wiem, to jednak za mało... Ale na pewno ktoś jest na świeżo z tym tematem, więc też się chętnie dowiem.
Ja tez nigdy jakos tego nie kodowałam bo mialam punkcje raz a i pecherzykow dosc sporo. Moj lekarz na kazdej wizycie siedzial na usg z dyktafonem i mowil do siebie o rozmiarach ;)
 
Tez mam okropne problemy ze spaniem, u mnie wyglada to tak, ze przez kilka dni nie śpię, budzę się często, patrzę na zegar i w końcu po kilku takich dniach padam ze zmeczenia i śpię, bo już chyba organizm nie daje rady i później zaczyna się od nowa. Myślałam ze tylko ja tak świruje 🤣.
Raz chce mi się plakac, za chwile powtarzam sobie, nie, nie/ będzie dobrze! Ta huśtawka nastrojów doprowadza do szału. Idę się dziś zapisać na boks, może jak pobije worek, wyląduje cały stres i złość i w końcu zasnę 🤣🤣🤣
Przejdą wam wszelkie problemy ze snem jak tylko dzieci wam się urodzą haha. Dwa dni temu moja córeczka urządziła 10 pobudek, wczoraj 4 w tym 1 godzina wtykania cyca bo się kręciła. Oczywiście życzę wam jak najszybszego zażycia owego lekarstwa pt. niemowlaki nocą i spanie:)
 
Dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mąż ma zrobić wymaz z cewki moczowej , a bierze antybiotyk bo był chory. Czy wynik może być sfałszowany czy nie ma to wpływu na takie badanie?
Wynik może być sfałszowane, bo antybiotyk działa ogólnie. W jakim stopniu zadziała w cewce to oczywiście zależy od samego antybiotyku.
 
Przejdą wam wszelkie problemy ze snem jak tylko dzieci wam się urodzą haha. Dwa dni temu moja córeczka urządziła 10 pobudek, wczoraj 4 w tym 1 godzina wtykania cyca bo się kręciła. Oczywiście życzę wam jak najszybszego zażycia owego lekarstwa pt. niemowlaki nocą i spanie:)
Czyli te nasze starania dalej nie dadzą nam spać 🤣
 
Gdzieś czytałam ze jak dominujący pęcherzyk ma 18mm to wtedy robią punkcję, ale jeszcze nie doświadczyłam tego na sobie.

Co do dobrych rad typu „weź odpuść” „weź wyluzuj” „jedz na urlop” to gdybym ich wszystkich słuchała to do menopauzy byśmy spokojnie z mężem walczyli [emoji51] „na luzie”

Jakby Was wyglada sprawa z poinformowaniem rodziny o ivf? Bo u nas nikt kompletnie nie wie. W sumie to nawet kłamiemy ze podchodzimy do IUI bo już jeden raz za nami i tak nam wygodniej poprostu.
 
reklama
Do góry