reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak masz mniej niż 35 lat to też podają 2 zarodki jeśli zdrowotnie nie ma przeciwwskazań.



A przeciwciała przeciwplemnikowe u ciebie i męża robiliście? U męża lepiej zrobić i z krwi i z nasienia, bo często jest tak że jedno badanie wychodzi ok a drugie nie. Wtedy mąż musi łykac steryd.
Pozamaciczna to przypadek, pozostałe wyglądają na problemy z immunologia.
Puste jajo płodowe to tez immunologia? Czy to nie jest tak ze przypadek bo zarodek wadliwy ?
 
Dziewczyny potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Mąż ma zrobić wymaz z cewki moczowej , a bierze antybiotyk bo był chory. Czy wynik może być sfałszowany czy nie ma to wpływu na takie badanie?
 
W sumie to ja nie bardzo mam co pisać [emoji23] miałam iui we październiku i klapa. Teraz zgodnie z lekarzem i mężem spróbujemy naturalnie ( może cud się zdarzy ) a jak nie to jak dostanę okres to zrobić muszę fsh i lh bo mam ale stare i decyzje lekarz podejmie o stymulacji . Także albo grudzień jeśli się uda albo początek stycznia ivf u nas .
A jakie miasto? Zostajesz w tej klinice gdzie miałaś iui?
 
Witam dziewczyny jestem tu już od bardzo dawna Ale moje starania nie przynosiły efektu dlatego też opuściła forum na kilka lat. Chciałabym was zapytać jaka wielkość powinno mieć jajeczka w dniu punkcji .
Cześć!!! Nie miałyśmy okazji się poznać.Fajnje, że wróciłaś 😊A Twoje pytanie pokazuje mi, że nawet jeśli wydawało mi się że coś już wiem, to jednak za mało... Ale na pewno ktoś jest na świeżo z tym tematem, więc też się chętnie dowiem.
 
Tez mam okropne problemy ze spaniem, u mnie wyglada to tak, ze przez kilka dni nie śpię, budzę się często, patrzę na zegar i w końcu po kilku takich dniach padam ze zmeczenia i śpię, bo już chyba organizm nie daje rady i później zaczyna się od nowa. Myślałam ze tylko ja tak świruje 🤣.
Raz chce mi się plakac, za chwile powtarzam sobie, nie, nie/ będzie dobrze! Ta huśtawka nastrojów doprowadza do szału. Idę się dziś zapisać na boks, może jak pobije worek, wyląduje cały stres i złość i w końcu zasnę 🤣🤣🤣

A ja sobie kupiłam tabsy na sen i zobaczę czy pomogą . Jak już się wyspie to nie będę brać [emoji23]
 
reklama
Jak masz mniej niż 35 lat to też podają 2 zarodki jeśli zdrowotnie nie ma przeciwwskazań.



A przeciwciała przeciwplemnikowe u ciebie i męża robiliście? U męża lepiej zrobić i z krwi i z nasienia, bo często jest tak że jedno badanie wychodzi ok a drugie nie. Wtedy mąż musi łykac steryd.
Pozamaciczna to przypadek, pozostałe wyglądają na problemy z immunologia.

Tak były badane przeciwciała przeciwplemnikowe z krwi i nasienia . Wzdłuż i szerz mamy porobione badania . Puste jajo to tez często przyczyna wad zarodka , chyba najczęstsza przyczyna . Imunologie tez mam zbadana i w grudniu mam lekarza . Zobaczymy
 
Do góry