reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W sypialni mam zimno bo nie mogę spać jak jest więcej niż 18 stopni .

Największy problem jest ze jeśli mam wolne w weekend i nie muszę wstać to budzę się wypoczęta ok 6 i takie to spanie . A wystarczy ze budzik nastawie to nie mogę wstać . A to liczenie za ile godzin trzeba wstać to mi nic nie mow , jeszcze bardziej się człowiek nakręca i wogole zasnąć nie może . Mąż mi wczoraj powiedział ze mam wyluzować bo plan działania mamy i nie mam już się martwić . Ale czy ja się martwię ? Hm nie da się nie myśleć o tym czy tamtym . Coś pojadę po pracy do apteki i coś kupie bo chce wkoncu jak człowiek zasnąć . A czytając Twój wpis to jakbym sama go napisała
Tez mam okropne problemy ze spaniem, u mnie wyglada to tak, ze przez kilka dni nie śpię, budzę się często, patrzę na zegar i w końcu po kilku takich dniach padam ze zmeczenia i śpię, bo już chyba organizm nie daje rady i później zaczyna się od nowa. Myślałam ze tylko ja tak świruje 🤣.
Raz chce mi się plakac, za chwile powtarzam sobie, nie, nie/ będzie dobrze! Ta huśtawka nastrojów doprowadza do szału. Idę się dziś zapisać na boks, może jak pobije worek, wyląduje cały stres i złość i w końcu zasnę 🤣🤣🤣
 
U mnie w invimedzie jest możliwość podania 2 zarodków powyżej 35roku życia. I ta ilość nie rośnie dalej z wiekiem.

Jak masz mniej niż 35 lat to też podają 2 zarodki jeśli zdrowotnie nie ma przeciwwskazań.

U nas wszystko ok jeśli chodzi o komórki i nasienie . Tak jak wyżej pisałam , zrobiłam mnóstwo różnych badań i nic nie wychodzi w nich . Poza pai i mthfr hetero ale to akurat niema nic wspólnego z niepowodzeniem z biorę metylowany kwas

A przeciwciała przeciwplemnikowe u ciebie i męża robiliście? U męża lepiej zrobić i z krwi i z nasienia, bo często jest tak że jedno badanie wychodzi ok a drugie nie. Wtedy mąż musi łykac steryd.
Pozamaciczna to przypadek, pozostałe wyglądają na problemy z immunologia.
 
reklama
Do góry