reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, pomóżcie proszę..
Jak zaczynalam przygodę z iVF miałam zrobione między innymi poniższe badania, do immunologa (a nawet dwóch) jadę pierwszy raz za 3 tyg jak będe w Polsce.. czy ponizsze badania dotyczą trombofili? Są sprzed 7 lat ale skoro to badanie genu to pozostaje na całe życie więc wezmę że sobą. Nie wiem tylko czy to jest właśnie nazwa badania na trombofilie czy coś pomyliłam... Dziękuję Wam jak zawsze ;)
Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V - krew
Detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II - krew
Hej. Ja na trombofilie miałam inne badania robione kilka miesięcy temu.
 
reklama
Hej, pomóżcie proszę..
Jak zaczynalam przygodę z iVF miałam zrobione między innymi poniższe badania, do immunologa (a nawet dwóch) jadę pierwszy raz za 3 tyg jak będe w Polsce.. czy ponizsze badania dotyczą trombofili? Są sprzed 7 lat ale skoro to badanie genu to pozostaje na całe życie więc wezmę że sobą. Nie wiem tylko czy to jest właśnie nazwa badania na trombofilie czy coś pomyliłam... Dziękuję Wam jak zawsze ;)
Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V - krew
Detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II - krew
Tak to badania na trombofilie. Ja robiłam cały pakiet. Na fotce jest co jest w nim zawarte.
Screenshot_20191004-212921.jpeg
 
Nie wiem do końca jak to rozumieć czy naturalnym. Od 3 dnia cyklu mam przyjmować estrofem i metypred. Dalsze instrukcje dostanę na wizycie we wtorek.
Jak estrofem to podchodzisz na cyklu sztucznym. Czyli nie będzie owulacji tylko czekasz aż endometrim będzie odpowiedniej grubości. Jak będzie gotowe to zaczyna się brać dodatkowo progesteron i za 3-5 dni transfer (w zależności ile dni mają zarodeczki). U mnie transfer był 19dc ale może być też troszkę wcześniej albo później.
 
Ja miałam takie. Po tym wyniku miałam Robić białko c aktywność, białko S wolne oraz antytrombina III, później miałam "dorobić" czynnik VIII I PAI-1.
 

Załączniki

  • IMG_20191004_213935400~2.jpg
    IMG_20191004_213935400~2.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 44
Hej, pomóżcie proszę..
Jak zaczynalam przygodę z iVF miałam zrobione między innymi poniższe badania, do immunologa (a nawet dwóch) jadę pierwszy raz za 3 tyg jak będe w Polsce.. czy ponizsze badania dotyczą trombofili? Są sprzed 7 lat ale skoro to badanie genu to pozostaje na całe życie więc wezmę że sobą. Nie wiem tylko czy to jest właśnie nazwa badania na trombofilie czy coś pomyliłam... Dziękuję Wam jak zawsze ;)
Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V - krew
Detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II - krew
Tak to badania na trombofilie. Ja robiłam cały pakiet. Na fotce jest co jest w nim zawarte.Zobacz załącznik 1030247
Ja miałam takie. Po tym wyniku miałam Robić białko c aktywność, białko S wolne oraz antytrombina III, później miałam "dorobić" czynnik VIII I PAI-1.
 
Ja to już nawet myślałam że nauczyłam się robić te zastrzyki tak, żeby nie bolało, ale okazało się, że może i sam moment wstrzyknięcia leku (prolutex) nie boli, ale potem to już boli bardzo...
Ja mam clexane jeszcze 4 zastrzyki i trzęse sie z bólu na samą myśl. Oni chyba specjalne robią tępe igły :/ już tak bardzo nie chcę, brzuch siny i opuchnięty. Nic przyjemnego...
 
reklama
Do góry