reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to wiem, że nic nie wiem. W sumie czego innego można było się spodziewać 4dpt, ale na szczęście poziom hormonów ok. Beta 5,5 (pregnyl), progesteron 33,5,estradiol 2400.Wg lekarza poziomy hormonów ok, nic nie trzeba zmieniać w lekach. Mam takie poczucie że ile mogłam tyle zrobiłam (w sensie podkręciłam dawkę leków tak, że tym razem prg mnie bardzo satysfakcjonuje). Teraz kropeczku działaj tam dzielnie!!! W poniedziałek będę wiedziała więcej.
A, i dokopałam się na naszym forum do kalkulatora zamieszczonego jakiś czas temu przez @annemarie, który liczy ile pregnylu jest jeszcze we krwi. No i u mnie cała beta to pregnyl. Zobaczymy co będzie w poniedziałek. Swoją drogą zajebisty ten kalkulator!!!
 
reklama
Ja mam clexane jeszcze 4 zastrzyki i trzęse sie z bólu na samą myśl. Oni chyba specjalne robią tępe igły :/ już tak bardzo nie chcę, brzuch siny i opuchnięty. Nic przyjemnego...
Ja to przełożyłam wizytę na 17.10 i mam taką cichą nadzieję, że po wizycie chociaż nie będę musiala już sobie zastrzykow robić, bo i tak mam plus 5 innych lekow ale kochane musimy wytrzymać żeby potem móc cieszyć się naszymi szczęściami :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Dziewczyny czy któraś z was robiła wlewy z immunoglobulin?
Ja będę brała w grudniu pierwszy raz przed ET dwóch ostatnich zarodków.. Czytałam się o tym dużo, szczególnie anglojęzycznych opracowań gdyż Tu ich jest o wiele więcej i już tylko to mi chyba pozostało.. Dziś umawialam się z lekarzem, w październiku jadę do niego na konsultacje i ustalenie szczegółow.. A czy Ty również to rozwazasz?
 
Nie wiem do końca jak to rozumieć czy naturalnym. Od 3 dnia cyklu mam przyjmować estrofem i metypred. Dalsze instrukcje dostanę na wizycie we wtorek.
To będzie cykl sztuczny.Ja pierwszy miałam w 27 dc drugi w 18 i oba udane.W tym cyklu liczy się grubość endo .Wszystkiego sie dowiesz tez nanpoczatku nie wiedzialam co i jak
 
Ja będę brała w grudniu pierwszy raz przed ET dwóch ostatnich zarodków.. Czytałam się o tym dużo, szczególnie anglojęzycznych opracowań gdyż Tu ich jest o wiele więcej i już tylko to mi chyba pozostało.. Dziś umawialam się z lekarzem, w październiku jadę do niego na konsultacje i ustalenie szczegółow.. A czy Ty również to rozwazasz?
Tak właśnie będę brać 10g przed pierwszym transferem już drugiej procedury.... U mnie allo 6.7 nk wysokie kir AA a u ciebie jak? I ana mam dodatnie. Byłaś w ciąży kiedykolwiek?
 
Tak właśnie będę brać 10g przed pierwszym transferem już drugiej procedury.... U mnie allo 6.7 nk wysokie kir AA a u ciebie jak? I ana mam dodatnie. Byłaś w ciąży kiedykolwiek?
Ja będę brać 20gr..Tyle powiedział dr, obliczyć od wagi a nie waze dużo... Ja allo ani ana nie badalam jeszcze.. Kir mam BX no i mam wysokie NK w endo, więc na to immunoglobuliny pomagają.. Byłam w ciąży sporo razy..18 lat temu poronienie w 9tc, potem niedroznosc jajowodow i po latach decyzja o iVF, pierwsza ciąża pozamacziczna, potem biochemiczna i potem już prawidłowa z czego mam synka. Po ponad 5 latach od porodu wróciłam po mrozaki, drugie podejście znów ciąża biochemiczna.. Lekarz który podawać mi będzie immunoglobuliny mówi że biochemiczna to nic innego jak poronienie.. Mam tylko 2 słabsze zarodki z dawnych stymulacji więc muszę zrobić teraz wszystko aby nie musieć się ponownie stymulować, teraz mam 36 lat więc efekty mogą być gorsze i gorsze zarodki.. a Ty u kogo bedziesz mieć wlew?
 
reklama
Ja mam clexane jeszcze 4 zastrzyki i trzęse sie z bólu na samą myśl. Oni chyba specjalne robią tępe igły :/ już tak bardzo nie chcę, brzuch siny i opuchnięty. Nic przyjemnego...
Hejka ja tez biore clexane i te igły ti dramat ale już się nauczyłam ze poprosu trzeba się wbijać w skore a nie mięsień (czyli Ok 5 cm w bok od pępka) i wpijasz się jak byś w rzutki grała czyli pełną parą. Inaczej dramat. Trzymam kciuki żeby się udało.
 
Do góry