reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dziewczyny sprawdzałyście poziom progesteronu w ciąży. Jestem teraz w 6 tygodniu,a mój progesteron wynosi 86,400ng/ml, norma to 11-44,3. Wysłałam już wynik do mojego gin ale pewnie oddzwoni wieczorem. Czy może być tak wysoki?
 
reklama
Hej, dziewczyny sprawdzałyście poziom progesteronu w ciąży. Jestem teraz w 6 tygodniu,a mój progesteron wynosi 86,400ng/ml, norma to 11-44,3. Wysłałam już wynik do mojego gin ale pewnie oddzwoni wieczorem. Czy może być tak wysoki?
No ciekawe co powie lekarz ...ja nie pomoge bo mi nikt nie kaze badac od pozytywnego testu a 11,10 mam serduszkowe. Nie wiem ile mam ale poki nie krwawie nic sie nie dzieje i nie kaza robic to sie tym nie stresuje. Mecza mnie tylko juz moje leki i czekam az kaza odstawic bo kieszen coraz letsza a brzuch deba staje na widok strzykawki.
 
u mnie w domu tez przestalo sie dziac:yes: doslownie odeszla mi energia jakby baterie sie rozladowaly ..dzis nie sprzatam i nawet nie gotuje,gdzie jestem pedantka i balagan w domu to balagan w glowie a przy moim mezu jak wraca z pracy to odrazu jest haos haha. Ciagle bym spala,nie mam sil wychodzic z pizamy, malowac sie ,doslownie nic. Wstaje za potrzeba ,zjesc i sie napic haha mam nadzieje ,ze wroci mi energia bo ktos musi w tym domu robic:):):)
Kobieto len się ile wlezie widocznie Twój organizm tego potrzebuję i nie przejmuj się pierdołami!!! Powodzenia!!! ✊✊✊✊
 
No ciekawe co powie lekarz ...ja nie pomoge bo mi nikt nie kaze badac od pozytywnego testu a 11,10 mam serduszkowe. Nie wiem ile mam ale poki nie krwawie nic sie nie dzieje i nie kaza robic to sie tym nie stresuje. Mecza mnie tylko juz moje leki i czekam az kaza odstawic bo kieszen coraz letsza a brzuch deba staje na widok strzykawki.
Ja tez ciągle się kuje i siniaki małe zaczęły się pokazywać. Też bym chciała już chociaż prolutex odstawić.
 
Cos wspanialego....[emoji175][emoji175][emoji175][emoji175]mega sie wzruszylam
Jak wczoraj lekarz włączył mi to serduszko to byłam w takim szoku, ze dopiero po kilkunastu sekundach pytam go, czy to na pewno maleństwo :) I od razu wodospad łez, aż musiał mi chusteczkę podać8-)

Każdej z Was zycze z całego serca, żebyście to same uslyszaly❤️❤️
Cudowny bąbelek[emoji173][emoji173][emoji173]
Śpij kochana do woli, odpoczywaj, ciesz się z tego co tu i teraz...
My cieszymy się razem z Tobą i ustawiamy w kolejce po naturalne cudeńka... Ciekawe którą będzie następną szczęściarą ... ?
Buziaki[emoji8][emoji8]
Właśnie tak do tego podchodzę - skoro organizm tego potrzebuje, to nie mogę mu się sprzeciwiać:) pozniej bede pewnie tęsknić za takim lenistwem:)

Ja wysyłam moc✊✊ żeby takie cuda zdarzały się tu coraz częściej:)
Buziaki❤️❤️
 
reklama
Myslalam ,ze ja mam taką skórke wrazliwa i jakas licha jestem ale widze,ze nie tylko ja mam ten problem i to nie brzuchol wrazliwy a zastrzyki paskudne:hmm:
Tak, paskudne. Sama tez tutaj dziewczyn pytalam, bo wczesniej bralam na stymulacje dwa czy 3 rodzaje innych a po transferze ten neoparin i az nie wierzylam,ze skurczybyki tak bolą, pieką i siniaki po nich wychodzą.. dlugo mi sie utrzymywały swoją drogą. No ale przecież przetrwamy wszystko ;)
 
Do góry