reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to wiem, że nic nie wiem. W sumie czego innego można było się spodziewać 4dpt, ale na szczęście poziom hormonów ok. Beta 5,5 (pregnyl), progesteron 33,5,estradiol 2400.Wg lekarza poziomy hormonów ok, nic nie trzeba zmieniać w lekach. Mam takie poczucie że ile mogłam tyle zrobiłam (w sensie podkręciłam dawkę leków tak, że tym razem prg mnie bardzo satysfakcjonuje). Teraz kropeczku działaj tam dzielnie!!! W poniedziałek będę wiedziała więcej.
 
No to wiem, że nic nie wiem. W sumie czego innego można było się spodziewać 4dpt, ale na szczęście poziom hormonów ok. Beta 5,5 (pregnyl), progesteron 33,5,estradiol 2400.Wg lekarza poziomy hormonów ok, nic nie trzeba zmieniać w lekach. Mam takie poczucie że ile mogłam tyle zrobiłam (w sensie podkręciłam dawkę leków tak, że tym razem prg mnie bardzo satysfakcjonuje). Teraz kropeczku działaj tam dzielnie!!! W poniedziałek będę wiedziała więcej.
Oby było dobrze :*
 
No to wiem, że nic nie wiem. W sumie czego innego można było się spodziewać 4dpt, ale na szczęście poziom hormonów ok. Beta 5,5 (pregnyl), progesteron 33,5,estradiol 2400.Wg lekarza poziomy hormonów ok, nic nie trzeba zmieniać w lekach. Mam takie poczucie że ile mogłam tyle zrobiłam (w sensie podkręciłam dawkę leków tak, że tym razem prg mnie bardzo satysfakcjonuje). Teraz kropeczku działaj tam dzielnie!!! W poniedziałek będę wiedziała więcej.
Mocne kciuki dla twojego malego wielkiego szczescia♡
 
Hej Dziewczyny, mam pytanie o odroczone transfery. Właśnie dzisiaj zaczął się cykl w którym mam mieć pierwszy transfer i przyznam ze nigdy nie cieszyłam się i byłam przerażona na widok miesiączki. Jak wyglądał u Was. Mam na myśli dzień cyklu w którym był przeprowadzony? Lekarze celują w moment po owulacji ?
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za Wszystkie ☺️
 
Hej Dziewczyny, mam pytanie o odroczone transfery. Właśnie dzisiaj zaczął się cykl w którym mam mieć pierwszy transfer i przyznam ze nigdy nie cieszyłam się i byłam przerażona na widok miesiączki. Jak wyglądał u Was. Mam na myśli dzień cyklu w którym był przeprowadzony? Lekarze celują w moment po owulacji ?
Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za Wszystkie ☺
Masz podchodzić na naturalnym ?
 
Te siniaki najgorsze , nie wiem czy tylko ja tak mam ale przy podaniu neoparin szczypie bardzo ,nie przyjemnie i zostaja siniole nie sladziki:( a podaje powoli. Biedne nasz brzucholki:(
Mnie parę razy bolało ale nie wiem czy to kwestia tego, że już się nauczyłam robić żeby nie bolało te zastrzyki. No niestety biedne ale czego się nie robi aby dzidzia dobrze się rozwijała :)
 
Mnie parę razy bolało ale nie wiem czy to kwestia tego, że już się nauczyłam robić żeby nie bolało te zastrzyki. No niestety biedne ale czego się nie robi aby dzidzia dobrze się rozwijała :)
Ja to już nawet myślałam że nauczyłam się robić te zastrzyki tak, żeby nie bolało, ale okazało się, że może i sam moment wstrzyknięcia leku (prolutex) nie boli, ale potem to już boli bardzo...
 
reklama
Hej, pomóżcie proszę..
Jak zaczynalam przygodę z iVF miałam zrobione między innymi poniższe badania, do immunologa (a nawet dwóch) jadę pierwszy raz za 3 tyg jak będe w Polsce.. czy ponizsze badania dotyczą trombofili? Są sprzed 7 lat ale skoro to badanie genu to pozostaje na całe życie więc wezmę że sobą. Nie wiem tylko czy to jest właśnie nazwa badania na trombofilie czy coś pomyliłam... Dziękuję Wam jak zawsze ;)
Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V - krew
Detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II - krew
 
Do góry