reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja będę brać 20gr..Tyle powiedział dr, obliczyć od wagi a nie waze dużo... Ja allo ani ana nie badalam jeszcze.. Kir mam BX no i mam wysokie NK w endo, więc na to immunoglobuliny pomagają.. Byłam w ciąży sporo razy..18 lat temu poronienie w 9tc, potem niedroznosc jajowodow i po latach decyzja o iVF, pierwsza ciąża pozamacziczna, potem biochemiczna i potem już prawidłowa z czego mam synka. Po ponad 5 latach od porodu wróciłam po mrozaki, drugie podejście znów ciąża biochemiczna.. Lekarz który podawać mi będzie immunoglobuliny mówi że biochemiczna to nic innego jak poronienie.. Mam tylko 2 słabsze zarodki z dawnych stymulacji więc muszę zrobić teraz wszystko aby nie musieć się ponownie stymulować, teraz mam 36 lat więc efekty mogą być gorsze i gorsze zarodki.. a Ty u kogo bedziesz mieć wlew?
Ja ważę 49 niby dr zaleciła 12g aale wezmę 10. Wlew będę mieć w krakowie. A Lecze się u dr przybycienia. U mnie ciąża usunięta 9tydz zatrzymana 6tydz bez echa serca. Potem trzy biochemy. Potem in vitro pierwsze. Pierwszy transfer zarodek po pgs zdrowy wogole się nie zagniezdzil nic a nic. Drugi mozaika delikatna chwilowa implantacja mooznna powiedzieć musniecie i chyba padł... :( teraz drugie in ivitro znów dwa zarodki i teraz chce też zwiększyć szansę bo już niie wiem co robić. Oprócz tego jakie leki będziesz brać? Ogólnie u mnie problem ogromny z zajściem i implantacja...
 
reklama
Ja ważę 49 niby dr zaleciła 12g aale wezmę 10. Wlew będę mieć w krakowie. A Lecze się u dr przybycienia. U mnie ciąża usunięta 9tydz zatrzymana 6tydz bez echa serca. Potem trzy biochemy. Potem in vitro pierwsze. Pierwszy transfer zarodek po pgs zdrowy wogole się nie zagniezdzil nic a nic. Drugi mozaika delikatna chwilowa implantacja mooznna powiedzieć musniecie i chyba padł... :( teraz drugie in ivitro znów dwa zarodki i teraz chce też zwiększyć szansę bo już niie wiem co robić. Oprócz tego jakie leki będziesz brać? Ogólnie u mnie problem ogromny z zajściem i implantacja...
Ojej to faktycznie immunoglobuliny powinny pomóc bo wygląda to na immunologie.. Jeszcze nie wiem co będę dodatkowo brać bo do tej pory nie chodziłam do immunologa tylko dr w Invicta mi leki rozpisywał. brałam metypred i clexan oprócz hormonów na sztucznym. jadę do doc.P oraz drugiego lekarza który będzie immunoglobuliny podać, u obu będę tego samego dnia. Więc usutale jakie leki. Ja za granicą mieszkam i logistyka to u mnie wyzwanie. A czy u Ciebie przyczyna nie będzie też Kir AA przy braku implantacji? Co dr Przybycien o tym mówi?
 
Ja ważę 49 niby dr zaleciła 12g aale wezmę 10. Wlew będę mieć w krakowie. A Lecze się u dr przybycienia. U mnie ciąża usunięta 9tydz zatrzymana 6tydz bez echa serca. Potem trzy biochemy. Potem in vitro pierwsze. Pierwszy transfer zarodek po pgs zdrowy wogole się nie zagniezdzil nic a nic. Drugi mozaika delikatna chwilowa implantacja mooznna powiedzieć musniecie i chyba padł... :( teraz drugie in ivitro znów dwa zarodki i teraz chce też zwiększyć szansę bo już niie wiem co robić. Oprócz tego jakie leki będziesz brać? Ogólnie u mnie problem ogromny z zajściem i implantacja...
A kto Ci zasugerował podanie immunoglobulin? Co lekarz mówił o ich skuteczności?
 
❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już październik! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-07 sylwia113 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Kogo dopisać do kalendarza? USG? Beta?
 
Ojej to faktycznie immunoglobuliny powinny pomóc bo wygląda to na immunologie.. Jeszcze nie wiem co będę dodatkowo brać bo do tej pory nie chodziłam do immunologa tylko dr w Invicta mi leki rozpisywał. brałam metypred i clexan oprócz hormonów na sztucznym. jadę do doc.P oraz drugiego lekarza który będzie immunoglobuliny podać, u obu będę tego samego dnia. Więc usutale jakie leki. Ja za granicą mieszkam i logistyka to u mnie wyzwanie. A czy u Ciebie przyczyna nie będzie też Kir AA przy braku implantacji? Co dr Przybycien o tym mówi?
No myślę że też kir AA tutaj przeszkadza. Na to dostaje niby accofil. Drugi transfer właśnie coś się zaczęła implantaacja ale trwało dwa dni wszystko przez to że może zarodek był słabszy... Dr przybycien jak najbardziej zgodził się na immunoglobuliny bo nie ma pojęcia dlaczego pierwszy transfer na zdrowym zarodku i obstawie leków się niie udał.... Kiedy masz tą wizyte?
 
A kto Ci zasugerował podanie immunoglobulin? Co lekarz mówił o ich skuteczności?
Już chwilę temu byłam u dr pituch w krakowie. Ona mówiła że ze względu na dodatnie ana odpadają szczepienia. Ona dała propozycje immunoglobulin. Miałam je wziąć jak tylko w ciążę zajde oczywiście nie udało się zajść i potem drugi przypadek przy in vitro przed transferem. Byłam głupia że ich nie wzięłam w pierwszym transferze. Liczyłam że leki wystarcza i dadzą rade....
 
No myślę że też kir AA tutaj przeszkadza. Na to dostaje niby accofil. Drugi transfer właśnie coś się zaczęła implantaacja ale trwało dwa dni wszystko przez to że może zarodek był słabszy... Dr przybycien jak najbardziej zgodził się na immunoglobuliny bo nie ma pojęcia dlaczego pierwszy transfer na zdrowym zarodku i obstawie leków się niie udał.... Kiedy masz tą wizyte?
Mam obie wizyty 28.10, będę mieć pewnie mętlik w głowie, bo dwóch lekarzy o różnych opiniach w zakresie leczenia immunologicznego. Muszę jeszcze kilka badań dorobić ale mimo to na immunoglobuliny jestem już zdecydowana. Brałam przed ostatnim crio ładnego zarodka przez miesiąc metypred i 2 x Intralipid, nie pomogly, była tylko biochemiczna przez kilka dni.. klinika nic innego na immunologie nie zaleca. steryd nie podtrzyma ciąży więc to strata czasu... w jakiej klinice podchodzisz? Bierzesz teraz 2 zarodki na raz? A w klinice coś mówili o morfologii zarodków? Skoro miałaś przebadane jednak to u Ciebie wszystko na immunologie wskazuje.. Super że bierzesz immunoglobuliny, myślę że to jest najlepsze rozwiązanie..
 
Mam obie wizyty 28.10, będę mieć pewnie mętlik w głowie, bo dwóch lekarzy o różnych opiniach w zakresie leczenia immunologicznego. Muszę jeszcze kilka badań dorobić ale mimo to na immunoglobuliny jestem już zdecydowana. Brałam przed ostatnim crio ładnego zarodka przez miesiąc metypred i 2 x Intralipid, nie pomogly, była tylko biochemiczna przez kilka dni.. klinika nic innego na immunologie nie zaleca. steryd nie podtrzyma ciąży więc to strata czasu... w jakiej klinice podchodzisz? Bierzesz teraz 2 zarodki na raz? A w klinice coś mówili o morfologii zarodków? Skoro miałaś przebadane jednak to u Ciebie wszystko na immunologie wskazuje.. Super że bierzesz immunoglobuliny, myślę że to jest najlepsze rozwiązanie..
Wiesz jeśli chodzi o mnie to też i genetyka.... Bardzo mało zarodków mi zostaje... Wszytskie przestają siee rozwijać po trzeciej dobie jak wchodzi czynnik meski czyli połączenie naszych genów. Podchodzę drugi raz w macierzyństwie Kraków. I już tylko próba z immunoglobulina zostaje... Tylko nie. Wiem sama jakie leki inne wziąć właśnie. Biorę po jednym zarodku. Teraz te dwa są piękne morfologicznie najlepsze jakie mogą być. Z tym że jeden jest pełna blastocysta a drugi już wychodzi z otoczki...
 
reklama
Do góry