reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, ja dziś niestety nie mam dobrych wieści. Miałam wizytę serduszkową i okazało się, że kruszynka nie rośnie planowo, pęcherzyk ma 19 mm a zarodek 4 mm. Podobno jest to jakieś 11 dni opóźnienia. Jak na 7+5 to wszystko powinno być ponad 2 razy większe. Serduszko owszem bije ale za wolno, zamiast ok. 110 bicie 70, to stanowczo za mało. Generalnie 95 procent szans na niepowodzenie... 10.10 mam się zjawić w szpitalu i tam określą co dalej, ale prawdopodobnie serduszko już samo przestanie bić i będą przygotowywać mnie do zabiegu, masakra!!!
Bardzo przykra wiadomość :(
Trzymaj się kochana...
 
Dziewczyny, ja dziś niestety nie mam dobrych wieści. Miałam wizytę serduszkową i okazało się, że kruszynka nie rośnie planowo, pęcherzyk ma 19 mm a zarodek 4 mm. Podobno jest to jakieś 11 dni opóźnienia. Jak na 7+5 to wszystko powinno być ponad 2 razy większe. Serduszko owszem bije ale za wolno, zamiast ok. 110 bicie 70, to stanowczo za mało. Generalnie 95 procent szans na niepowodzenie... 10.10 mam się zjawić w szpitalu i tam określą co dalej, ale prawdopodobnie serduszko już samo przestanie bić i będą przygotowywać mnie do zabiegu, masakra!!!
Nadzieja jest zawsze, bede o Was myśleć.
 
A badalas receptywność endometrium? Pobierane są próbki w określonych dniach cyklu. Badanie nie należy do tanich, ale przynajmniej wiadomo czy zarodek ma szansę się zagnieździc. Ja zrobiłam po pierwszym nieudanym transferze
A u Ciebie coś wnioslo to badanie? Ja też robiłam.. Podwyższone NK, miesiąc metypred i 2 razy Intralipid i dupa... Biochemiczna.. dziś rozmawiałam z lekarzem z Warszawy i stwierdzil ze steryd to strata czasu.. Ja już się na IVIg w sumie zdecydowałam do grudniowego ET dwóch najsłabszych zarodków... Zrobię wszystko aby tylko kolejna procedura nie była konieczna..
 
reklama
Uspokoiło się to krwawienie u ciebie? Byłaś na IP? Pewnie masz wrażliwe naczynka



Napisz jeszcze jakie badania robiliście, może ktoś z forum podpowie co jeszcze warto zbadać. U mnie na problemy z zagniezdzeniem pomogło leczenie immunologiczne.
Wczoraj były tylko jakieś brudki brązowe malutko.Czekam do wtorku mam usg. Dzwoniłam na Ip trochę mnie uspokoiło
 
Do góry