reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze, naprawdę @Pala i @Vinszka nie macie brzuszka? Ja już mam wielki (zdjęcie), a transfer miałam dwa dni przed Wami... chyba mam kiepskie mięśnie brzucha :(
Pięknie ♥️
Ja ciągle coś jem, ciągle jestem głodna...
Mimo, ze męczą mnie mdłości to mam wrażenie że te mdłości wywołują ten głód :-( :(
Aż się boję jak będę wyglądać :-(
 
reklama
Ja taki właśnie bym chciała, marzyłam o takim, bo przy bliźniętach nie nacieszyłam się płaskim brzuchem za długo... Mam 3 wesela w tym roku, liczyłam, że nie będę na nich wielorybem :( Termin mam na 5.12. a wyglądam, jakbym rodziła we wrześniu.
Kochana jesteś w stanie błogosławionym. Brzuch uroku nie zabiera, a dodaje. Wierz mi, wielorybem to Ty nie jesteś. [emoji106][emoji3526]

Pamiętaj, że nie jedna chciałaby być na Twoim miejscu i już słyszę jakbym zgrzytała zębami jakieś 2 lata wstecz. Zazdroszcząc Ci takiego brzuszka. [emoji87]
 
Kochana jesteś w stanie błogosławionym. Brzuch uroku nie zabiera, a dodaje. Wierz mi, wielorybem to Ty nie jesteś. [emoji106][emoji3526]

Pamiętaj, że nie jedna chciałaby być na Twoim miejscu i już słyszę jakbym zgrzytała zębami jakieś 2 lata wstecz. Zazdroszcząc Ci takiego brzuszka. [emoji87]
Ja już muszę organizować spodnie ciążowe, bo w żadnych się nie dopinam (brakuje 10 cm). Wiem, że marudzę, przepraszam, ale naprawdę nie sądziłam, że przy pojedynczej ciąży można mieć taki brzuch.
 
Mialam to samo w 10.
Dziś pełny 10 tc (11 marca transfer). Od jutra zaczynam 11 tc. Jakoś wcześnie u mnie ten brzuch.
Drugie foto 15. A trzecie obecnie czyli 17.
2019-03-17-22-32-07.jpeg
20190426_181121.jpeg
20190506_153321.jpeg
 
Ja sie tylko ciesze ze jest jeszcze na tyle maly ze AZ TAK nie przeszkadza (buty moge zawiazac [emoji23]), ale juz na tyle duzy ze nie myla go ze wzdeciami [emoji16]
Pięknie [emoji7][emoji7][emoji7] ja będę gonić was dziewczyny [emoji23]
17 tydzień jak to daleko ode mnie [emoji85]
 
reklama
Ja sie tylko ciesze ze jest jeszcze na tyle maly ze AZ TAK nie przeszkadza (buty moge zawiazac [emoji23]), ale juz na tyle duzy ze nie myla go ze wzdeciami [emoji16]
U mnie ponoć daktyl mieszka [emoji39] więc za dużo miejsca nie potrzebuje.
Ja na końcówce ciąży miałam delikatny problem z ubraniem skarpetek, ale buty wiązałam do końca sama. [emoji123]
 
Do góry