reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy masaż leczniczy po transferze może zaszkodzić zarodków? Ktoś wie?
Z tego co się orientuje, to nie zaleca się masaży w I trymestrze. Poszłyśmy raz z koleżanka i gdy powiedziała o ciazy to pani odmówiła wykonania masażu. Tyle ze to był relaksacyjny, nie do konca wiem, czy z leczniczym jest tak samo.
 
reklama
Witam. Jestem tutaj nową osobą i małymi kroczkami poznaje forum;) w czerwcu mamy umowiona 1 wizytę w gamecie w Gdyni. Starmy się o dzidzię ponad 3 lata. Za nami jedna ciąża pozamaciczna- pęknięta ;( i dwie nieudane inseminacje- nieudane bo mimo ovitrelle pęcherzyki nie pekają. Moglybyscie mi napisac jak wyglada pierwsza wizyta w klinice? Czego sie spodziewac? Jak się przygotować? Do tej pory leczylismy się w klinice przy szpitalu specjalistycznym w Szczecienie. Dziekuje za odpowiedzi. ;)
A u jakiego lekarza się leczysz?
 
Masz bardzo ładny brzuch nic piekniejszego jak kobieta w ciazy czy to wesele czy bez okazji
Uwierz mi, że się namordowałam z moim brzuchem w poprzedniej ciąży - miałam gigantyczny, ciężko i płytko oddychałam, ledwo chodziłam, miałam wrażenie, ze zaraz mi spadnie na ziemię ten brzuch :D. Dlatego nie jest mi na rękę duży brzuch, zwłaszcza, że ja sama jestem niska i drobna ;)
 
Jak chcesz robic badanie na krzepliwosc krwi to najlepiej caly pakiet na trombofilie przez testdna. 330zl kosztuje, ale jak dostaniesz heparyne tak na wszelki wypadek to mozesz jeszcze tego nie robic
Ponizej fotka co zawiera ten pakietZobacz załącznik 969478

Dziekuje Ci:)
A jak to jest z ta heparyna - jednorazowe podanie (do testu np - strzelam bo nie konsultowalam tego jeszcze z lekarzem) cos da czy trzeba brac caly czas?
W sensie czy bez badania podanie heparyny cos zmieni „w ciemno”?
 
Dziekuje Ci:)
A jak to jest z ta heparyna - jednorazowe podanie (do testu np - strzelam bo nie konsultowalam tego jeszcze z lekarzem) cos da czy trzeba brac caly czas?
W sensie czy bez badania podanie heparyny cos zmieni „w ciemno”?
Jeśli w tym teście wyjdzie Ci mutacja to możesz mieć zalecenie brac heparynę cała ciąże. Ja właśnie mam takie wskazanie.
 
Dziewczyny , tak czytam te wasze rozkminianie o brzuchach i wam cholernie zazdrosze ze jeszcze ich nie macie. Tez sie martwilam ze go u mnie nie widac( poza oponka ) a teraz.... ubrac skarpetki- no go[emoji23]buty - no go! dzieciaki cisna na zyly- spie tylko na bokach i biodra mi odpadaja, ostatnie 10 dni z rwa kulszowa,zbiera sie woda, ledwo wchodze do samochodu,nie wiem jak spac... cieszcie sie i kozystajcie z wolnosci. Brzuchy wam na 100% urosna[emoji23]I pomimo blizniakow... mi brzuch wyskoczyl w 6 miesiacu , ale za to z dnia na dzien. Dzisiaj mamy taki...
EB4996ED-D1E4-4A9B-A37D-286D0DE90546.jpg
Odliczam do konca...[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry