reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Byłam na usg. Dzisiaj 24dpt 3dniowego zarodka. Jest pecherzyk ciazowy i tyle. Martwie się ze powinien juz być pecherzyk zoltkowy. A tam nic więcej nie widać. Lekarz powiedział ze ok i kazał przyjść za 2 tyg.
Co myślicie? Nie powinno być już pęcherzyka zoltkowego? Niektóre z was yo juz chyba nawet zarodek z serduszkiem miały. ..
Kochana chyba chodze do tego samego doktora.
Tam sprzęt nie jest najwyzszych lotow wiec nie widac niuansow i szczegolow. Dobrze ze jest pecherzyk. Ciałko zolte i zarodek powinny sie pojawic na dniach ale doktor zawsze karze przyjsc 2tyg po pecherzyku zeby miec juz pewność ze wszystko jest na miejscu.
Moglby Ci kazac przyjść za tydzien ale na tym kijowym sprzecie mogloby byc zle widac i bys sie zdenerwowala niepotrzebnie...
 
reklama
Kochana chyba chodze do tego samego doktora.
Tam sprzęt nie jest najwyzszych lotow wiec nie widac niuansow i szczegolow. Dobrze ze jest pecherzyk. Ciałko zolte i zarodek powinny sie pojawic na dniach ale doktor zawsze karze przyjsc 2tyg po pecherzyku zeby miec juz pewność ze wszystko jest na miejscu.
Moglby Ci kazac przyjść za tydzien ale na tym kijowym sprzecie mogloby byc zle widac i bys sie zdenerwowala niepotrzebnie...
Jak mogę coś doradzić to czatujcie dziewczyny czy doktorek kiedyś przyjmuje w gab 3 - tam mi sie wydaje że lepiej wszystko widać, nie wiem czy sprzet inny czy "światło lepsze" :p
 
Ja z twixami do tej pory 0,8kg a dziś 22+2tc :D Chyba, że trzeba liczyć tak jak moja ginka to 4,8kg (bo najpierw schudłam te 4 kg:p)

niektórym mijają... po porodzie :p

daj mu jeszcze tydzień, czasem nawet dłużej może mu zejść, bo jest np maluśki i zaszyty gdzieś w kąciku
Jodzia, a jaki duży jest sam pęcherzyk? Bo to też od tego zalezy.

Kochana chyba chodze do tego samego doktora.
Tam sprzęt nie jest najwyzszych lotow wiec nie widac niuansow i szczegolow. Dobrze ze jest pecherzyk. Ciałko zolte i zarodek powinny sie pojawic na dniach ale doktor zawsze karze przyjsc 2tyg po pecherzyku zeby miec juz pewność ze wszystko jest na miejscu.
Moglby Ci kazac przyjść za tydzien ale na tym kijowym sprzecie mogloby byc zle widac i bys sie zdenerwowala niepotrzebnie...
Się zdenerwowałam ;-) wiec wracajac do swojego miasta zapisałam się jeszcze na wizytę do gina. No i byłam. Zupełnie inny obraz. Widać pecherzyk zoltkowy i zarodek. Serduszka jeszcze nie. Obraz odpowiedni do wieku wynikającego z transferu 8-) ale odetchnelam z ulgą.
Jak ja się cieszę :-) nadal nie mogę w to uwierzyć.
Teraz czekam na serduszko :-)

@Kurcia ten sam doktorek. Sprzęt faktycznie nie najlepszy ;-)
 
Się zdenerwowałam ;-) wiec wracajac do swojego miasta zapisałam się jeszcze na wizytę do gina. No i byłam. Zupełnie inny obraz. Widać pecherzyk zoltkowy i zarodek. Serduszka jeszcze nie. Obraz odpowiedni do wieku wynikającego z transferu 8-) ale odetchnelam z ulgą.
Jak ja się cieszę :-) nadal nie mogę w to uwierzyć.
Teraz czekam na serduszko :-)

@Kurcia ten sam doktorek. Sprzęt faktycznie nie najlepszy ;-)
OJEZU ale fajnieeeeee!!!
 
Się zdenerwowałam ;-) wiec wracajac do swojego miasta zapisałam się jeszcze na wizytę do gina. No i byłam. Zupełnie inny obraz. Widać pecherzyk zoltkowy i zarodek. Serduszka jeszcze nie. Obraz odpowiedni do wieku wynikającego z transferu 8-) ale odetchnelam z ulgą.
Jak ja się cieszę :-) nadal nie mogę w to uwierzyć.
Teraz czekam na serduszko :-)

@Kurcia ten sam doktorek. Sprzęt faktycznie nie najlepszy ;-)
Cudownie:-) :) wielkie gratulacje:)
 
U mnie mąż robił lepiej jak ja sobie teraz. Siniaki niestety czaaami powstają, ale mniej się stresuje. [emoji23] Mnie lepiej igła wchodzi jak się położę delikatnie i złapie fałdkę. Sprawdzam też igła gdzie mnie mniej boli i wbijam się. Po 2,5 miesiącach igła nie robi na Tobie większego wrażenia.
Vinszka na jakiej zasadzie robisz prenatalne szczegolowe USg czy z krwi ?[/QUOTE]Robię prenatalne + PAPPA jak coś nas zaniepokoi to zrobimy chyba nifti, ale mam nadzieję, że nie będziemy musieli. [emoji110]
[/QUOTE]
A da sie samemu zinterpretować Pappa tam są podane jakieś normy?
 
Się zdenerwowałam ;-) wiec wracajac do swojego miasta zapisałam się jeszcze na wizytę do gina. No i byłam. Zupełnie inny obraz. Widać pecherzyk zoltkowy i zarodek. Serduszka jeszcze nie. Obraz odpowiedni do wieku wynikającego z transferu 8-) ale odetchnelam z ulgą.
Jak ja się cieszę :-) nadal nie mogę w to uwierzyć.
Teraz czekam na serduszko :-)

@Kurcia ten sam doktorek. Sprzęt faktycznie nie najlepszy ;-)
Kochana super wiadomosci ✊✊✊
 
Się zdenerwowałam ;-) wiec wracajac do swojego miasta zapisałam się jeszcze na wizytę do gina. No i byłam. Zupełnie inny obraz. Widać pecherzyk zoltkowy i zarodek. Serduszka jeszcze nie. Obraz odpowiedni do wieku wynikającego z transferu 8-) ale odetchnelam z ulgą.
Jak ja się cieszę :-) nadal nie mogę w to uwierzyć.
Teraz czekam na serduszko :-)

@Kurcia ten sam doktorek. Sprzęt faktycznie nie najlepszy ;-)
Suuuuuper !!!
 
Kochana chyba chodze do tego samego doktora.
Tam sprzęt nie jest najwyzszych lotow wiec nie widac niuansow i szczegolow. Dobrze ze jest pecherzyk. Ciałko zolte i zarodek powinny sie pojawic na dniach ale doktor zawsze karze przyjsc 2tyg po pecherzyku zeby miec juz pewność ze wszystko jest na miejscu.
Moglby Ci kazac przyjść za tydzien ale na tym kijowym sprzecie mogloby byc zle widac i bys sie zdenerwowala niepotrzebnie...
Kochana a ty kiedy zaczynasz nowa szanse ??
 
reklama
Cos tam jest...
Ale mzonki na razie
Ostatni transfer wg podpowiedzi dziewczyn chcemy zrobic z dwoma najslabszymi zarodkami na raz
Z heparyna, intralipidem i byc moze scratching endometrium? I na cyklu sztucznym dla odmiany. Musze sie tylko dowiedziec czy moj lekarz zna i podaje intralipid - nie wydaje mi sie. Bede musiala znalezc kogos kto mi zleci i kogos kto poda.
Chce zrobic krzywa (mam zlecenie tylko musze skonczyc brac antybiotyk) i badanie na krzepliwosc krwi (badanie mthfr mutacji to zalatwi?)

I zastanawiam sie nad kariotypami ale to moze przy ewentulnej kolejnej stymulacji jesli taka nadejdzie. Bo zarodki juz sa... nikt ich badal nie bedzie. Co ma byc...

Zbieram info... chcemy tez troche odczekac...
Jak chcesz robic badanie na krzepliwosc krwi to najlepiej caly pakiet na trombofilie przez testdna. 330zl kosztuje, ale jak dostaniesz heparyne tak na wszelki wypadek to mozesz jeszcze tego nie robic
Ponizej fotka co zawiera ten pakiet
20190506_141613.jpeg
 
Do góry