reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie wcześniej przyrosty były poniżej normy a teraz beta nieźle poszybowała, dziękuję za wsparcie :zawstydzona/y:

Może musiała się rozkręcić [emoji6][emoji847]teraz juz musi płynąc wszystko dobrze razem z mdłościami i zachciankami [emoji2]
Ja marzę o tych cyferkach z bety ....
Wczoraj w pracy uslyszalam na kiedy mam termin porodu [emoji46]a ja mam taki po prostu brzuch po poprzedniej stymulacji ... obrzęknięty [emoji46]
Dziś spotkakam koleżankę w sklepie a ona z tekstem ... o brzuszek ....coś rośnie??
Powiedziałam ze juz nic nie rośnie!
Czuje się źle ... gruba , opuchnięta i nieatrakcyjna [emoji27]
 
reklama
Może musiała się rozkręcić
emoji6.png
emoji847.png
teraz juz musi płynąc wszystko dobrze razem z mdłościami i zachciankami
emoji2.png

Ja marzę o tych cyferkach z bety ....
Wczoraj w pracy uslyszalam na kiedy mam termin porodu
emoji46.png
a ja mam taki po prostu brzuch po poprzedniej stymulacji ... obrzęknięty
emoji46.png

Dziś spotkakam koleżankę w sklepie a ona z tekstem ... o brzuszek ....coś rośnie??
Powiedziałam ze juz nic nie rośnie!
Czuje się źle ... gruba , opuchnięta i nieatrakcyjna
emoji27.png
Kochana bez przesady, na pewno nie jest tak źle:happy: poza tym pomyśl sobie że te nasze faszerowanie się lekami, i wszystkie inne poświęcenia są dla naszych małych kruszynek, a ludzie zawsze będą gadali i nie trzeba się tym przejmować !
 
Kochana bez przesady, na pewno nie jest tak źle:happy: poza tym pomyśl sobie że te nasze faszerowanie się lekami, i wszystkie inne poświęcenia są dla naszych małych kruszynek, a ludzie zawsze będą gadali i nie trzeba się tym przejmować !

Ja wlasnie jestem z tych osób co się przejmują wszystkim i kurcze nie mam pomysłu jak to zmienić
Uda mi się na dzień dwa a później znow się martwie wszystkim dookoła
 
Jest dobrze. Beta sie podwaja nadal. A juz i tak bedzie zwalniac i to normalne.
Jasne że jest dobrze mi w którymś dniu lekarz kazała robić betę i po pierwszym pomiarze mowi mi ze mały przyrost więc ja panika że ciąża sie nie rozwija za dwa dni powtórka kontakt z lekarzem i okazało się że ładnie przyrosła i na usg miałam już serduszko:-)Także głowa do góry teraz usg ważnijesze tak jak mi pisały dziewczyny jak ja panikowałam a na takim etapie nic nie poradzimy na to wszystko:-)
 
Dziewczyny u mnie cos teraz pod górkę. Coraz blizej stymulacji a u mnie pojawila sie infekcja moczowa. Zaczelo sie od bólu podbrzusza jak na okres bolalo tak brzrz 2-3 dni az w sobote profilaktycznoe kupilam furagine i sie teraz rozkrecilo. To ze biegam do wc to efekt pewnie furaginy i ilości płynów, ale po oddaniu moczu czuje okropny ból. , pieczenie, i klucie. Dodatkowo zazywam od wczoraj lacibios femine profilaktycznie. Co radzicie jeszcze? Badania moczu nie robilam. Biore 4x 2 furagine
 
Dziewczyny u mnie cos teraz pod górkę. Coraz blizej stymulacji a u mnie pojawila sie infekcja moczowa. Zaczelo sie od bólu podbrzusza jak na okres bolalo tak brzrz 2-3 dni az w sobote profilaktycznoe kupilam furagine i sie teraz rozkrecilo. To ze biegam do wc to efekt pewnie furaginy i ilości płynów, ale po oddaniu moczu czuje okropny ból. , pieczenie, i klucie. Dodatkowo zazywam od wczoraj lacibios femine profilaktycznie. Co radzicie jeszcze? Badania moczu nie robilam. Biore 4x 2 furagine

A może zrób sobie to badanie moczu ale nie ogólne tylko posiew bo jest dokładniejszy
 
reklama
Do góry