reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wszystko jest ok z beta :)
Dziś razem z innymi ciążowym badaniami (morfologia, infekcyjne itp) zrobiłam z ciekawości betę. Ostatnią robiłam 15 kwietnia i wynosiła 66000. Teraz u mnie koniec 9 tc i beta po tych dwóch tygodniach od poprzedniego badania wynosi 77000. To nie za mało? Nie chodzi mi o przyrosty, bo wiadomo, ze juz nie ma przyrostów 66%, ale o sam fakt, że przez 14 dni skoczyła tylko o 11 tys.
P.S.: TSH spadło mi po 3 tyg z Euthyroxem 25 z 3,12 do 1,38 więc to dobrze.
 
reklama
Ciesze się bardzo. Jeszcze nie dowierzam. I strasznie się boje. Zresztą same wiecie jak to jest. Za tydzień będzie juz serduszko czy to jeszcze za wcześnie? Mam wizytę w pn w klinice.

Jodzia, pecherzyk bedzie na pewno, czy serduszko? Tego nie wiem. Zazwyczaj okolo 6 plus 4 tyg powinno byc, ale wiesz jak jest... czasami wczesniej u innych pozniej.
Odnosnie wymiotow... nie musisz ich wcale miec i to raczej lepsza niz wypalony przelyk [emoji6]Jesli beda to tez roznie, 6-7 tydz do okolo 12 tc kiedy Beta hcg hamuje. Nie mysl tyle [emoji173]️u kazdej jest i tak inaczej i moze to wszystko i nic znaczyc.Jestes w ciazy , czekaj na usg i step by step[emoji6]
 
Gratulacje!!!! Beta przyrost prawidlowo!

Dziewczyny u mnie d**a wiec to nie byl moj czas, nie liczylam dzis na cud oczywiscie. jeden na szczescie juz mam w domu :) kolejne crio sierpien. powodzenia dziewczynki!!

Przykro mi [emoji20]
Super ze masz juz jeden cud w domku
Życzę Ci kolejnego by spełniło się to o czym marzysz i by sierpień był tym pozytywnym miesiącem [emoji110][emoji173]️
 
Dziewczyny, mam już wyniki, trochę jestem w szoku....napisze jeszcze raz dla przypomnienia, bo sporo się tutaj dzieje :-) :) beta 7 dpt 30,9 mlU/ml, 10 dpt 55,9 mlU/ml, 12 dpt 82 i dzisiaj czyli 16 dpt 340,1 mlU/ml..... Co o tym myślicie ????

Piekne przyrosty [emoji847][emoji7]
Niech cud trwa przez kolejne 8,5 miesiąca [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry