reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dwa 3 dniowe zarodki
11dpt -49
13dpt -133
15dpt-375
17dpt -854
Nie za mały ten ostatni przyrost? Wcześniej 170% co 48h a ostatni tylko 130%.
Na usg widać 1 pecherzyk.
Martwię się ze beta zwolniła.
 
reklama
Dwa 3 dniowe zarodki
11dpt -49
13dpt -133
15dpt-375
17dpt -854
Nie za mały ten ostatni przyrost? Wcześniej 170% co 48h a ostatni tylko 130%.
Na usg widać 1 pecherzyk.
Martwię się ze beta zwolniła.

Jodzia, masz bardzo ladna Bete, wazne zeby bylo o 66% co 48h . Ciebie jest i tak dwa razy tyle. Ciesz sie kobito[emoji4][emoji4][emoji4]
 
Dwa 3 dniowe zarodki
11dpt -49
13dpt -133
15dpt-375
17dpt -854
Nie za mały ten ostatni przyrost? Wcześniej 170% co 48h a ostatni tylko 130%.
Na usg widać 1 pecherzyk.
Martwię się ze beta zwolniła.
Piękna beta, dziewczyny jak jest przyrost 66% to czemu tak się stresujecie?
Niejedna na początku chciała mieć taki przyrost jaki Ty teraz masz pomimo zwolnienia.
Kobiety wierzyć w swoje kropki i postanawiać poprawę! [emoji8][emoji8]
 
Jodzia, masz bardzo ladna Bete, wazne zeby bylo o 66% co 48h . Ciebie jest i tak dwa razy tyle. Ciesz sie kobito[emoji4][emoji4][emoji4]
Ciesze się bardzo. Jeszcze nie dowierzam. I strasznie się boje. Zresztą same wiecie jak to jest. Za tydzień będzie juz serduszko czy to jeszcze za wcześnie? Mam wizytę w pn w klinice.
 
Piękna beta, dziewczyny jak jest przyrost 66% to czemu tak się stresujecie?
Niejedna na początku chciała mieć taki przyrost jaki Ty teraz masz pomimo zwolnienia.
Kobiety wierzyć w swoje kropki i postanawiać poprawę! [emoji8][emoji8]
Wygląda ze kropek został jeden :-) wierze w niego i się o niego strasznie boje. Tłumacze sobie ze i tak nie mam wpływu na noc juz teraz. :-)
 
Dziś razem z innymi ciążowym badaniami (morfologia, infekcyjne itp) zrobiłam z ciekawości betę. Ostatnią robiłam 15 kwietnia i wynosiła 66000. Teraz u mnie koniec 9 tc i beta po tych dwóch tygodniach od poprzedniego badania wynosi 77000. To nie za mało? Nie chodzi mi o przyrosty, bo wiadomo, ze juz nie ma przyrostów 66%, ale o sam fakt, że przez 14 dni skoczyła tylko o 11 tys.
P.S.: TSH spadło mi po 3 tyg z Euthyroxem 25 z 3,12 do 1,38 więc to dobrze.
 
reklama
Dwa 3 dniowe zarodki
11dpt -49
13dpt -133
15dpt-375
17dpt -854
Nie za mały ten ostatni przyrost? Wcześniej 170% co 48h a ostatni tylko 130%.
Na usg widać 1 pecherzyk.
Martwię się ze beta zwolniła.
Gratulacje!!!! Beta przyrost prawidlowo!

Dziewczyny u mnie d**a wiec to nie byl moj czas, nie liczylam dzis na cud oczywiscie. jeden na szczescie juz mam w domu :) kolejne crio sierpien. powodzenia dziewczynki!!
 
Do góry