reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To ja zaraz po Tobie będę walczyć o udany transfer [emoji6][emoji847][emoji16]
Kiedy kochana u Ciebie kolejne crio?
ja bym mogla podchodzic do crio juz w nastepnym cyklu tylko ze to logistycznie nie mozliwe jest.. w sierpniu bede caly miesiac w Polsce to napewno podejde.. mysle nawet czy ryzykowac z dwoma zarodkowi... waham sie. w maju telefonicznie ustalimy plan z doktorkiem ;)
 
ja dopiero trzeciego po 1 weryfikacji i musiałam dopytać bo receptę miałam już wcześniej lecz nie rozpisany był ten zastrzyk w zaleceniach dla mnie.Teraz się zadręczam, że może lekarz zapomniał
 
myślę,że może gdybym wzięła w dzień transferu to może byłabym w ciąży a tak tylko lekarza słyszałam telefonicznie po 1-weryfikacji,a po transferze już nie widziałam jego,bo skończył pracę a ja zostałam z masą wątpliwości.
 
Kiedy kochana u Ciebie kolejne crio?
ja bym mogla podchodzic do crio juz w nastepnym cyklu tylko ze to logistycznie nie mozliwe jest.. w sierpniu bede caly miesiac w Polsce to napewno podejde.. mysle nawet czy ryzykowac z dwoma zarodkowi... waham sie. w maju telefonicznie ustalimy plan z doktorkiem ;)

Ja akurat nie podchodzę do crio ale do kolejnej stymulacji i nowej procedury bo z poprzedniej mieliśmy tylko 2 prawidłowe zarodki które 6 kwietnia umieszczono w moim brzuszku ... niestety nie udało się ...
Teraz będziemy walczyć dalej
W maju wizyta i myśle ze wraz z czerwcowym cyklem stymulacja i walka o jak największa ilość komóreczek [emoji110][emoji847]
Gdy my podejmowaliśmy decyzje czy 1 czy 2 zarodki rozmowa z embriologię utwierdziła nas ze robimy dobrze
Bo zawsze to jest szansa ze któryś zarodek się przyjmie a jeśli dwa to będzie cud
Nie chcieliśmy zostawiać 1 do mrożenia bo to wydało nam się bez sensu ( inaczej gdybyśmy mieli chociaż 3-4 zarodki )
 
Teraz w zaleceniach na medipoincie zobaczyłam że zalecił mi cewnik kitazato a jak go o to potem pytałam na wizycie,to nie pamiętał i zbył mnie,że dobrze miałam wypełniony pęcherz i tyle. Znowu płaczę :(
 
Może musiała się rozkręcić [emoji6][emoji847]teraz juz musi płynąc wszystko dobrze razem z mdłościami i zachciankami [emoji2]
Ja marzę o tych cyferkach z bety ....
Wczoraj w pracy uslyszalam na kiedy mam termin porodu [emoji46]a ja mam taki po prostu brzuch po poprzedniej stymulacji ... obrzęknięty [emoji46]
Dziś spotkakam koleżankę w sklepie a ona z tekstem ... o brzuszek ....coś rośnie??
Powiedziałam ze juz nic nie rośnie!
Czuje się źle ... gruba , opuchnięta i nieatrakcyjna [emoji27]
jak cię to pocieszy to mi ludzie nieraz ustępowali miejsca w autobusie...
ciężko jest, ale trzeba przywyknąc i zlewać
wymyśl sobie jakąś ciętą ripostę na takie pytania i nie przejmuj się cymbałami
Dziewczyny u mnie cos teraz pod górkę. Coraz blizej stymulacji a u mnie pojawila sie infekcja moczowa. Zaczelo sie od bólu podbrzusza jak na okres bolalo tak brzrz 2-3 dni az w sobote profilaktycznoe kupilam furagine i sie teraz rozkrecilo. To ze biegam do wc to efekt pewnie furaginy i ilości płynów, ale po oddaniu moczu czuje okropny ból. , pieczenie, i klucie. Dodatkowo zazywam od wczoraj lacibios femine profilaktycznie. Co radzicie jeszcze? Badania moczu nie robilam. Biore 4x 2 furagine
kup sobie sok 100% z żurawiny, podmywaj się herbatą z rumianku
posiew moczu też koniecznie
jak wyjdzie jakieś dziadostwo to migiem do lekarza np po monural (mi go lekarz w trakcie stymulacji dał)
 
Ja akurat nie podchodzę do crio ale do kolejnej stymulacji i nowej procedury bo z poprzedniej mieliśmy tylko 2 prawidłowe zarodki które 6 kwietnia umieszczono w moim brzuszku ... niestety nie udało się ...
Teraz będziemy walczyć dalej
W maju wizyta i myśle ze wraz z czerwcowym cyklem stymulacja i walka o jak największa ilość komóreczek [emoji110][emoji847]
Gdy my podejmowaliśmy decyzje czy 1 czy 2 zarodki rozmowa z embriologię utwierdziła nas ze robimy dobrze
Bo zawsze to jest szansa ze któryś zarodek się przyjmie a jeśli dwa to będzie cud
Nie chcieliśmy zostawiać 1 do mrożenia bo to wydało nam się bez sensu ( inaczej gdybyśmy mieli chociaż 3-4 zarodki )
Super! Czerwiec juz nie dlugo :D

Ja mialam 3 pelne stymulacje 2012 I kazdy z 3 transferow mialam podawane 2 zarodki. Wtedy prawdopodobienstwo blizniakow bylo dla mnie calkowicie do zaakceptowania. Wtedy nie widzialam ze mam niewydolnosc szyjki.. Co jest niby przeciwwskazaniem do ciazy blizniaczej. pogadam jeszcze raz z doktorkiem bo jesli zostanba mi 2 zarodki sredniej jakosci to mysle ze powinnam brac oba naraz!
 
Dziewczyny u mnie cos teraz pod górkę. Coraz blizej stymulacji a u mnie pojawila sie infekcja moczowa. Zaczelo sie od bólu podbrzusza jak na okres bolalo tak brzrz 2-3 dni az w sobote profilaktycznoe kupilam furagine i sie teraz rozkrecilo. To ze biegam do wc to efekt pewnie furaginy i ilości płynów, ale po oddaniu moczu czuje okropny ból. , pieczenie, i klucie. Dodatkowo zazywam od wczoraj lacibios femine profilaktycznie. Co radzicie jeszcze? Badania moczu nie robilam. Biore 4x 2 furagine

Hmm może żuravit? Ja przy bakteriach w ciąży w moczu miałam go łykać. Na pewno nie zaszkodzi.
 
reklama
Do góry