reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi lekarz zalecił zrobić badanie piersi po miesiączce i gdzieś tak do 12 dnia cyklu by wyniki usg były najbardziej miarodajne. Może uda Ci się przesunąć o 2-3 dni?
No wlasnie nie bo dr idzie na urlop i nie ma juz innego lekarza. Kurcze... pojde i zobaczymy, jak cos wyjdzie nie tak to najwyzej pojde prywatnie po m miesiaczce to teraz mam na nfz
 
Dziewczynyna forum pisaly o tym ze mocne zapachy nie sa wskazane.
Z kolei czytalam artykul o skutecznosci transferow i tam bylo napisane o tym jak wazna jest sterylnosc nawet sali, sprzetu itp w powodzeniu transferu, wiec mysle ze to ma sens... [emoji6]
Kurcze nie wiedziałam... no ale póki co to zarodek się przyjął i za tydzień idę go podglądać czy siedzi na swoim miejscu i zdrowo rośnie :)
Ja za to czytałam, że przed stymulacja warto przejść na dietę białkową bo to pomaga wyhodować dużo pęcherzyków. Ale oczywiście doczytałam to po transferze...
 
Dziewczyny jak u was jest w klinikach? Myśle żeby zrobić betę 8-9dpt jak nie będzie nic to odstawić leki. U mnie w 10dpt każą robic druga weryfikacje ale moim zdaniem to weryfikacja przyrostu. Jak u was jest?
 
Dziewczyny jak u was jest w klinikach? Myśle żeby zrobić betę 8-9dpt jak nie będzie nic to odstawić leki. U mnie w 10dpt każą robic druga weryfikacje ale moim zdaniem to weryfikacja przyrostu. Jak u was jest?
Miałam tak samo 9dpt pierwsza beta i dwa dni później kolejna, żeby sprawdzić przyrost.
 
reklama
Do góry