reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam wielkie zaufanie do Pasnika i ja szłam zgodnie z rozpiska od niego. Napisz mu maila, że twój lekarz prowadzący chce zacząć schodzić już teraz i co on radzi.



Dwie filiżanki dziennie (200 mg kofeiny wliczając w to teine z herbaty) jest ok. Mnie na początku zupełnie odrzucilo od kawy, więc nie miałam z tym problemu. Teraz częściej sięgam po mała kawę z dużą ilością mleka.
Ja mam niskie ciśnienie i mój gin mnie nawet namawiał na picie kawy, żebym przy większym wysiłku gdzieś nie zemdlala, ale na początku nie dało się...



Skarpety bierz! Ja bez skarpet bym sobie nie pospala po punkcji bo jak mi zimno w stopy to zawsze się obudzę ;)
I wyspij się po punkcji, nie próbuj wcześniej wstawać czy coś. To spanie jest w tym wszystkim najlepsze i przesypiasz ewentualny ból (nie jest on mocny, coś jak okres)

Skarpety spakowane [emoji106][emoji847]
 
reklama
Kochane a przy jakiej wysokosci bety byl widoczny u Was pecherzyk ciazowy?Ja przy becie 436 mialam pecherzyk , a jak czytam to mowia ze przy 1500 dopiero?
"Zasada" i prastara wiesc tego forum glosi iz na wizyte pecherzykowa pedzimy przy becie ponad 1000. Wiec wiekszosc odpowie "ponad 1000" :) katujemy sie betami az osiagna tysiac i umawiamy sie na wizyte.
 
Widziałaś ogólnie to USG jak robił?

Ja byłam w piątek i serduszek nie było, był pęcherzyk i ciałko żółte... albo dwa. Ja już nic nie chce na ten temat mówić. Czekam na wieści czy mam dokupywać łóżeczko drugie i czy wózek wymieniać na twinsy. [emoji23]
Beda blizniaki?
 
Skarpety spakowane [emoji106][emoji847]

Ja sie nie malowalam
Zalozylam sukienke dresowa, tak zeby bylo mi mega wygodnie. Pod spod najlepiej koszulke, bo jesli dadza Ci jednorazowa koszule to mozesz pod spodem miec swoja koszulke.
Mialam skarpety
Relaks pelen byl po wybudzeniu - mega błogi stan
Nie czulam zadnego bolu po przebudzeniu. Dopiero dluzej po zabiegu pojawil sie dyskomfort i wzdecie. Da sie przezyc - nic strasznego :)
A i tez nie uzywalam kosmetykow zapachowych, krem aa help pare dni. Zero perfum i kolorowych mazidel.
Milego spania jutro[emoji3] nie czujesz kiedy przyjemnie odplywasz[emoji3][emoji3][emoji3][emoji1307][emoji1307][emoji1307]pelnego koszyczka jajeczek [emoji9]
 
Ja sie nie malowalam
Zalozylam sukienke dresowa, tak zeby bylo mi mega wygodnie. Pod spod najlepiej koszulke, bo jesli dadza Ci jednorazowa koszule to mozesz pod spodem miec swoja koszulke.
Mialam skarpety
Relaks pelen byl po wybudzeniu - mega błogi stan
Nie czulam zadnego bolu po przebudzeniu. Dopiero dluzej po zabiegu pojawil sie dyskomfort i wzdecie. Da sie przezyc - nic strasznego :)
A i tez nie uzywalam kosmetykow zapachowych, krem aa help pare dni. Zero perfum i kolorowych mazidel.
Milego spania jutro[emoji3] nie czujesz kiedy przyjemnie odplywasz[emoji3][emoji3][emoji3][emoji1307][emoji1307][emoji1307]pelnego koszyczka jajeczek [emoji9]

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć [emoji6]
Ja juz jestem w drodze póki co się dzielnie trzymam
Problem się zacznie gdy wsiądę na fotel [emoji44]
Miłego dzionka i proszę o kciukasy za jajeczka [emoji4]
 
reklama
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć [emoji6]
Ja juz jestem w drodze póki co się dzielnie trzymam
Problem się zacznie gdy wsiądę na fotel [emoji44]
Miłego dzionka i proszę o kciukasy za jajeczka [emoji4]

Na fotelu w Twojej percepcji spedzisz 30 sekund [emoji3] nie zdążysz okiem mrugnac[emoji3]
Kciukasy za jajeczka!
 
Do góry