reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po tych wynikach tak się zestresowałam, że cała czekoladę zjadłam! [emoji23][emoji23]

Haha! Magnez Ci sie przyda! Jedz na zdrowie!
Stałam dzis w sklepie przed polka z czekoladami, pomacalam nawet gorzką (ze niby zdrowa), ale wiem co mi grozi po zjedzeniu opakowania gorzkiej:)))
Wiec jak wrocily wspomnienia po punkcji i dostinexie to odlozylam momentalnie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
No powinnam w sobotę, ale wyniki wtedy będę miała w poniedziałek po południu, u nas niestety takie laboratorium...kurde, czyli myślisz że sensu nie ma tą beta w 7dpt??

Moze inne dziewczyny doswiadczone cos podpowiedza?
3 dniowy zarodek, test w 7 dpt da wyniki juz jakies?? @annemarie @dżoasia @ilmenau

Bo ja dopiero pierwsze podejscie :/
 
No powinnam w sobotę, ale wyniki wtedy będę miała w poniedziałek po południu, u nas niestety takie laboratorium...kurde, czyli myślisz że sensu nie ma tą beta w 7dpt??

Poprostu zebys nie dostala
Falszywie negatywnego wyniku jak sie okaze ze za wczesnie
Wydaje mi sie ze @dżoasia testowała w 6 dpt ale ona chyba miala 5-dniowy zarodek - dobrze pamiętam mamuśka? [emoji3]
 
Dziewczyny a ile kosztuje kazdy jeden transfer?
U mnie każde krio 2000 (ale to juz z embryoglue w standardzie), plus leki, plus dojazsy i wizyty wychodzi jakies 2800 za krio. Za całą stymulację koło 10 tys, za pierwszą wyszło wiecej bo wydaliśmy jeszcze ok 3 tys na badania przed pierwszym podejściem.
@jagodaaga ja kiedyś zrobiłam betę w 8 dpt 3dniowca i wyszła 37. Zazwyczaj jednak robiłam 10-11 dpt.
 
U mnie każde krio 2000 (ale to juz z embryoglue w standardzie), plus leki, plus dojazsy i wizyty wychodzi jakies 2800 za krio. Za całą stymulację koło 10 tys, za pierwszą wyszło wiecej bo wydaliśmy jeszcze ok 3 tys na badania przed pierwszym podejściem.
@jagodaaga ja kiedyś zrobiłam betę w 8 dpt 3dniowca i wyszła 37. Zazwyczaj jednak robiłam 10-11 dpt.
Hmmm... to może się wstrzymam z tym TSH do wtorku? Kurcze, nie chce się źgać po 2 dniach znowu...chociaż jak nie będzie wyjścia to trudno:)
 
reklama
Nie biorę dupka, ale tylko luteinę. Mam zwiększone dawki, nawet estrofemu.

Jesli masz luteine dowicipna to tez wychodzi tylko czesciowo w krwi, tak samo estrofem (ja brałam estrofem 2x1 doustnie i 1x1 dowcipnie). Dobrze, ze lekarz ci skorygowal dawki, ale nie martw się, ze na sztucznym wyniki są niższe niż na naturalnym
 
Do góry