reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To może kiedyś nasze dzieci wyswatamy? ;-)
Byłas już na jakichś zakupach dla Maluszka?
Haha kto wie :)
Mam pojedyncze ciuszki w uniwersalnych kolorach przy okazji trafienia na jakieś promocje w lidlu czy hm... ale leżą w reklamówce w sypialni :) Za większe zabiorę się po 25 tygodniu :)
No nareszcie jakis mezczyzna w rym gronie (chyba, bo nie kojarzę kogos z brzuszkiem z chlopcem) ;) gratulacje. Niech rosnie meski :)
Dzięki, @chlopkers zwolniła brzuch z Igorka, to chłopak przeszedł na mnie :)
Czyli mamy parke. ;)))
Gratuluje!!![emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
A jak, uzupełniamy się :) Lipcowa para bliźniąt :)

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :)
 
Hehe to pojde przed transferem, zeby potem wyleżeć w spokoju te 2h [emoji16][emoji16]

Tak to moja pierwsza próba, bylam prowadzona długim protokolem, stymulacja gonalem i menopurem 225j dziennie i profesor mowil ze mam 12 pecherzykow, z tego pobrali mi 10 komórek 7 okazało się dojrzalych, zaplodnili zgodnie z umową 6 a udalo zaplodnic sie 5 :) dzis 4 doba po punkcji (punkcja byla w niedziele) i jak dzwonilam to powiedzieli, wszystkie 5 sie utrzymało, jutro zobaczymy jaka klasyfikacja :)

Powiem wam, ze jestem taaaak podjarana[emoji28][emoji28][emoji28] nie moge sie doczekać jutra [emoji3590][emoji3590]

To wszystko praktycznie jak u mnie [emoji1]

PS transfer udany za pierwszym razem, także trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
To wszystko praktycznie jak u mnie [emoji1]

PS transfer udany za pierwszym razem, także trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Tak mi mów [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji3590][emoji3590]

I teraz na jakim etapie jesteś? :) który tydzień? [emoji8]
Zostaly Ci w takim razie 4 mrożaczki?

Nie moglam spać tak już chcialam wstawać :D o 5 pobudka, o 6 wyjechalismy i na 9 będziemy [emoji106][emoji4]
 
Tak mi mów [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji3590][emoji3590]

I teraz na jakim etapie jesteś? :) który tydzień? [emoji8]
Zostaly Ci w takim razie 4 mrożaczki?

Nie moglam spać tak już chcialam wstawać :D o 5 pobudka, o 6 wyjechalismy i na 9 będziemy [emoji106][emoji4]
Kochana, ja wracam teraz po rodzeństwo. [emoji14] także myślę dołączyć do Ciebie w tym miesiącu. Dwupak jest niesamowity! [emoji7]
 
Kochana, ja wracam teraz po rodzeństwo. [emoji14] także myślę dołączyć do Ciebie w tym miesiącu. Dwupak jest niesamowity! [emoji7]
Łaaaa [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Czyli tranasfer udany za pierwszym razem i to ze 100 procentowym sukcesem [emoji128][emoji4][emoji4]
Marzy mi się ten dwupak od 2.5 roku [emoji7][emoji7]
 
reklama
Oj dziewczyny umieram, jestem tak potwoinie chora :-( cala noc nie spalam, bol gardla, kaszel, katar masakra na szczescia nie mam goraczki ale z mojego transferu chyba raczej nic nie bedzie... :-( trudno wyzdrowieje i za miesiac sprobuje jeszcze raz, lepiej zeby sie nie przyjal niz zeby cos poszlo nie tak bo czytalam ze w pierwszych tygodniach takie chorobska moga uszkodzic zarodek.
 
Do góry