reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja wracam dzisiaj do świata żywych i witam się w ten słoneczny dzień:) Wczoraj cały dzień strasznie bolała mnie głowa (ostatnio często boli), ale wieczorem, to myślałam, że mi trzaśnie. Wyłam z bólu. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Czy to normalne w ciąży? Dzisiaj jest lepiej, choć lekki ból czuję nadal. Nie wiem czy to konsultować na szybko z kimś, czy odpuścić, bo wizytę mam dopiero 28.02. Ale w sumie co mi może lekarz powiedzieć.
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LUTY to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-02-08 jolancik transfer!!
2019-02-09 Vinszka wizyta kontrolna cyklu
2019-02-11 Olusja1987 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-02-13 Beata 4 połówkowe ❤️ ❤️
2019-02-13 Marzycielka7 wizyta pęcherzykowa!
2019-02-13 Olk@24 transfer!!
2019-02-14 Sol podglądanie maluszka ❤️
2019-02-14 Laurka2019 podglądanie jajeczek
2019-02-15 NataliaNNN wizyta serduszkowa ❤️
2019-02-15 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-02-18 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-02-19 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-19 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-20 Kingul badanie prenatalne ❤️
2019-02-20 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-02-21 Megi1985@ podglądanie maluszka
2019-02-21 delfin79 wizyta serduszkowa ❤️
2019-02-22 Ela86 podglądanie maluszka ❤️
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-25 dżoasia badanie prenatalne ❤️ ❤️
2019-02-28 sssurykatka połówkowe ❤️
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-02-28 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-03-14 annemarie podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤️
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza?
Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
@jolancik - dzisiaj twój wielki dzień! ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ za owocny przelot do bazy oraz żeby kropek został z tobą przez najbliższe 8.5 miesiąca!!!
Pamiętaj, żeby po transferze zapewnić sobie jakiś lekki ruch (ja praktykowałam codzienne spacery), żeby macica była dobrze ukrwiona.

Wszystkim babeczkom życzę miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Ja kochana jestem w 28 tc. Jest ok bo to oznacza, że nawet gdyby się maleństwo teraz urodziło to będzie dobrze... W końcu trochę odetchnelam.

Kamień milowy to 30tc, tak ostatnio mi wody odeszły więc dalej się modlę. Byle do 34 tc. X
Ach, czyli jeszcze chwilke. Jakos od poczatku strasznie mi lecialy te wasze ciaze, a teraz zwolnily ;P moze przez to ze moja mi sie straaasznie ciagnie.
@dżoasia piękne te Twoje dzidzie - jak się czujesz? Kiedy prenatalne? odetchnęłaś już troszkę? uwierzyłaś?
Czuje sie bardzo dobrze i w sumie niech tak juz zostanie, nie bede wypatrywala twgo wiszenia nad kiblem;) prenatalne 25go.
A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Jak Alusia?
Asia blagam Cie ty spania nie masz? ;)o_O
Ciebie tez to niedlugo czeka ;) ostanio miedzy 2-4 ogarnia mnie bezsennosc, a co gorsze, to tak mnie ssie z glodu ze az boli i musze wstac cos zezrec. W zyciu bym nie pomyslala, ze bede o 3 nad ranem buszowac po kuchni ;)
Tak, to najczęstsza praktyka na krótkim protokole.

No i git:) Aż się gęba ciszy. Teraz zostały prenatalne, ale to już tylko formalność;)Pappa będziesz robić?
Wlasnie powiem ci ze nie mam pojecia. Nie znam sie kompletnie na tych prenatalnych, a przy blizniakach wuniki moga wyjsc zafalszowane. Bede to jeszcze konsultowac z moja dr. Nie moge sie na ta wiz doczekac jakos.
A ja wracam dzisiaj do świata żywych i witam się w ten słoneczny dzień:) Wczoraj cały dzień strasznie bolała mnie głowa (ostatnio często boli), ale wieczorem, to myślałam, że mi trzaśnie. Wyłam z bólu. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Czy to normalne w ciąży? Dzisiaj jest lepiej, choć lekki ból czuję nadal. Nie wiem czy to konsultować na szybko z kimś, czy odpuścić, bo wizytę mam dopiero 28.02. Ale w sumie co mi może lekarz powiedzieć.
Czesto dziewczyny sie skarza na migreny wiec to pewnie normalne. Jak boli nie do zniesienia to lykaj apap chociaz, bo mozna.
 
@jolancik - dzisiaj twój wielki dzień! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] za owocny przelot do bazy oraz żeby kropek został z tobą przez najbliższe 8.5 miesiąca!!!
Pamiętaj, żeby po transferze zapewnić sobie jakiś lekki ruch (ja praktykowałam codzienne spacery), żeby macica była dobrze ukrwiona.

Wszystkim babeczkom życzę miłego dnia!
[emoji110][emoji110][emoji110] Piękny dzień na zabranie kropka do domku!! Myślami dziś z Tobą [emoji3590][emoji8]
 
@jolancik - dzisiaj twój wielki dzień! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] za owocny przelot do bazy oraz żeby kropek został z tobą przez najbliższe 8.5 miesiąca!!!
Pamiętaj, żeby po transferze zapewnić sobie jakiś lekki ruch (ja praktykowałam codzienne spacery), żeby macica była dobrze ukrwiona.

Wszystkim babeczkom życzę miłego dnia!

@jolancik powodzenia[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Niech to bedzie szczesliwy dzien!

Do mnie dzwonil lekarz, nadal rozwija sie 10 zarodkow, ale jedne lepiej, drugie slabiej, prawdopodobnie polowa dotrwa dluzej wg oceny embriologa...
Oby bylo z czego wybierac jeszcze
 
Ostatnia edycja:
@jolancik powodzenia[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Niech to bedzie szczesliwy dzien!

Do mnie dzwonil lekarz, nadal rozwija sie 10 zarodkow, ale jedne lepiej, drugie slabiej, prawdopodobnie polowa dotrwa dluzej wg oceny embriologa...
Oby bylo z czego wybierac jeszcze

To jest bardzo ładny wynik! Czasem zarodek zwalnia w jednym dniu i nadrabia w kolejnym, wiec cały czas masz 10 szans :)
 
reklama
A ja wracam dzisiaj do świata żywych i witam się w ten słoneczny dzień:) Wczoraj cały dzień strasznie bolała mnie głowa (ostatnio często boli), ale wieczorem, to myślałam, że mi trzaśnie. Wyłam z bólu. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Czy to normalne w ciąży? Dzisiaj jest lepiej, choć lekki ból czuję nadal. Nie wiem czy to konsultować na szybko z kimś, czy odpuścić, bo wizytę mam dopiero 28.02. Ale w sumie co mi może lekarz powiedzieć.

Mam to samo wieczne migreny - nie da się z tym nic zrobić bo paracetamol nie pomaga. ;( trzeba czekać aż się hormony unormują
 
Do góry