reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@jolancik - dzisiaj twój wielki dzień! ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ za owocny przelot do bazy oraz żeby kropek został z tobą przez najbliższe 8.5 miesiąca!!!
Pamiętaj, żeby po transferze zapewnić sobie jakiś lekki ruch (ja praktykowałam codzienne spacery), żeby macica była dobrze ukrwiona.

Wszystkim babeczkom życzę miłego dnia!
Dziękuję za wsparcie, miło się czyta takie wpisy. Miłego dnia dziewczyny ;)
 
@jolancik powodzenia[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Niech to bedzie szczesliwy dzien!

Do mnie dzwonil lekarz, nadal rozwija sie 10 zarodkow, ale jedne lepiej, drugie slabiej, prawdopodobnie polowa dotrwa dluzej wg oceny embriologa...
Oby bylo z czego wybierac jeszcze
Dziękuję! Też mam taką nadzieję Zobaczysz kochana będzie dobrze. Trzymam ✊✊✊
A jakie masz wskazania że zapładniali więcej niż 6?
 
Dziękuję! Też mam taką nadzieję Zobaczysz kochana będzie dobrze. Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]
A jakie masz wskazania że zapładniali więcej niż 6?

Wiesz co jedynie podejrzenie endometriozy i to ze bylo mniej komorek niz sie spodziewli.
No i fakt ze oni do 5 doby trzymaja.
Bo pomimo ze koncowy efekt zarowno przy 3 dobie jak i 5 to udana mozliwa ciaza to przy 3 dobie moze byc potrzebne wiecej transferow...
A ze maja z czego wybierac to niech mroza do 5 doby!
Slucham ich grzecznie[emoji4]

Z tych wielkich cyfr czasami nie ma
wiele blastek...
U mnie podejrzewaja slabsza jakosc komorki.

Strasznie fajnie Ci ze juz masz kropeczke[emoji3][emoji3][emoji3]
Blogiego relaksu i szybkiego tygodnia!
Bo po ilu dniach mozna juz test robic?

Buziaki[emoji10]
 
W takim razie mocno trzymam kciuki ja dopiero zaczynam swoją drogę z In vitro Wiec jeszcze mało wiem na ten temat
Jak to czytam to aż mnie ciarki przechodzą... :(
Z jednej strony człowiek chciał by się cieszyć że w końcu się udało i będzie dobrze a z drugiej strony z takim bagażem doświadczeń ciężko czegokolwiek się spodziewać...
Asia , mocno wierzę że tym razem (5!) W końcu będzie dobrze !! Musi !!! ❤️
 
@jolancik powodzenia[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Niech to bedzie szczesliwy dzien!

Do mnie dzwonil lekarz, nadal rozwija sie 10 zarodkow, ale jedne lepiej, drugie slabiej, prawdopodobnie polowa dotrwa dluzej wg oceny embriologa...
Oby bylo z czego wybierac jeszcze
Oby było ich kilka,bo to zawsze glowa spokojniejsza jak jest sie zaopatrzonym na kilka transferow i rodzenstwo:) Trzymam kciuki✊✊

@jolancik pięknego dnia życzę ✊
 
reklama
Do góry