reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ej to jak to jest... przyjmijmy ze jestem podczas stymulacji i dzis dostalam kolo godz 17 miesiaczke to lek podaje sobie nastepnego dnia rano? A jesli bym dzis w nocy dostala miesiaczke o 4 to jak wtedy? U mnie jest tak ze ja już pierwszego dnia jestem zalana a drugiego dnia to juz potop.
Oj powiem Ci że ja też mam czasem z tym problem od kiedy liczyć ten 1dc tylko ze mam inaczej bo u mnie raczej skąpo z krwawieniem. Mówią ze pełny dzień krwawienia to 1dc ale ja jesli sie zacznie do powiedzmy 14 to też bym liczyla jako 1dc. Moze inne dziewczyny podpowiedza. Mi sie zwykle pojawia z rana.
 
Jeśli chodzi o liczenie dni cyklu to mi pielęgniarka w klinice mówiła, że przynajmniej pół dnia porządnego krwawienia musi być żeby zaliczyć to jako 1 dc, jeśli dostanę wieczorem to jako dzień zero, ale tak jak dziewczyny pisały to chyba nie jest większy problem czy dzień będzie 2, 2.5 czy 3 jako początek.
 
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/

Dżoasia a która to jest Twoja próba i ile miałaś podanych zarodków ? Cieżko się dokopać do starych wiadomości
 
Hej dziewczyna czy ktoras miala crio na sztucznym cyklu? Bo ja bede miala zebym nie musiala dojezdzac na kontrole. Wiem ze do transferu bede musiala brac leki ale jak dlugo trzeba bedzie je brac po transferze? Czy to dobre dla dziecka? Czy lepiej na naturalnym?
Ja miałam na sztucznym, i jak będę szła po rodzeństwo dla małego, to też będę chciała na sztucznym, ja brałam do 12 tc leki ,nie wszystkie ale nie pamiętam już nazwy dokładne. Wiem jedno bałam się odstawic leki ;)
 
Ostatnia edycja:
Mozesz wszystko, nic nie musisz hahah :)
Rob to na co zwykle brak czasu - poczytaj, poogladaj zalegle seriale, zrob porzadek w. Zdjeciach, idz na spacer, niech cie nie opuszcza dobry humor :)

,
Dziękuję dziewczyny za dobre słowo :*
W weekend będę odpoczywać, na pewno spacerować bo pieska mam to i wyjść trzeba. W tygodniu normalnie do pracy (praca biurowa w księgowości) a i głowę czymś zajmę bo mąż zamówił grę planszową "labirynt" ;) gra logistyczna, na myślenie, dużo kombinowania więc bardzo wciąga, dzisiaj już 6 partyjek za nami ;)
(I oby nie opuszczało mnie pozytywne myślenie)
 
Dzidziolki piękne. Plamienia przejdą.
Tak się ciesze Twoim szczęściem ciotka! [emoji3590][emoji3590]
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/
 
ja juz jestem po punkcji mialam hiperke wiec do transferu podchodzic w tym cyklu :-) @ Wypada mi w sobote wiec czekam z utesknieniem transfer mam planowany na 17dc ale to bedzie wszystko zalezalo od usg

No mi wypada albo piatek albo sobota[emoji847][emoji16]a 13 lutego wizyta w połowie stymulki i zobaczymy jak będzie [emoji16]
 
reklama
Ej to jak to jest... przyjmijmy ze jestem podczas stymulacji i dzis dostalam kolo godz 17 miesiaczke to lek podaje sobie nastepnego dnia rano? A jesli bym dzis w nocy dostala miesiaczke o 4 to jak wtedy? U mnie jest tak ze ja już pierwszego dnia jestem zalana a drugiego dnia to juz potop.
Jak przed 14 dostaniesz okres to liczysz jako 1dc, jak po 14 to tego dnia nie luczysz, chyba, ze bardzo chcesz to mozesz policzyc, ale wtedy zastrzyki bym robila dopiero na wieczor, zeby za wczesnie nie zaczynac :)
Dżoasia a która to jest Twoja próba i ile miałaś podanych zarodków ? Cieżko się dokopać do starych wiadomości
Kochana u mnie piaty transfer, 3 stymulacja, ciaza nr 4 (druga blizniacza), ale pierwsza na takim etapie ;)
Dziękuję dziewczyny za dobre słowo :*
W weekend będę odpoczywać, na pewno spacerować bo pieska mam to i wyjść trzeba. W tygodniu normalnie do pracy (praca biurowa w księgowości) a i głowę czymś zajmę bo mąż zamówił grę planszową "labirynt" ;) gra logistyczna, na myślenie, dużo kombinowania więc bardzo wciąga, dzisiaj już 6 partyjek za nami ;)
(I oby nie opuszczało mnie pozytywne myślenie)
Jolancik, no i taki plan jest super!
Dzidziolki piękne. Plamienia przejdą.
Tak się ciesze Twoim szczęściem ciotka! [emoji3590][emoji3590]
Sol, a u Ciebie ktory to juz tc? Cos.mi sie wydaje, ze coraz blizej jestes, zeby przejsc ten trudny dla ciebie etap?? Czy to juz dalej zaszlo??? :)
 
Do góry