reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak przed 14 dostaniesz okres to liczysz jako 1dc, jak po 14 to tego dnia nie luczysz, chyba, ze bardzo chcesz to mozesz policzyc, ale wtedy zastrzyki bym robila dopiero na wieczor, zeby za wczesnie nie zaczynac :)

Kochana u mnie piaty transfer, 3 stymulacja, ciaza nr 4 (druga blizniacza), ale pierwsza na takim etapie ;)

Jolancik, no i taki plan jest super!

Sol, a u Ciebie ktory to juz tc? Cos.mi sie wydaje, ze coraz blizej jestes, zeby przejsc ten trudny dla ciebie etap?? Czy to juz dalej zaszlo??? :)
Ja kochana jestem w 28 tc. Jest ok bo to oznacza, że nawet gdyby się maleństwo teraz urodziło to będzie dobrze... W końcu trochę odetchnelam.

Kamień milowy to 30tc, tak ostatnio mi wody odeszły więc dalej się modlę. Byle do 34 tc. X
 
reklama
Ja kochana jestem w 28 tc. Jest ok bo to oznacza, że nawet gdyby się maleństwo teraz urodziło to będzie dobrze... W końcu trochę odetchnelam.

Kamień milowy to 30tc, tak ostatnio mi wody odeszły więc dalej się modlę. Byle do 34 tc. X
Kochana do 38TC nawet - jeszcze będzie Ci brzuszek ciążył - i będziesz chciała już rodzić :D
Trzymam kciukasy mocno....
 
Stymulacje mozna zaczac do 4dc wiec jesli dzis dostaniesz to to jest 1dc a to o ktorej godzinke to nie ma znaczwnia, jesli obudzisz sie rano z @ to zacznij np 2dc a jak dostaniesz popoludniu czy pod wieczor to zacznij np 3dc to nie ma wiekszego znaczenia wiec sie tym nie stresuj a zastrzyki bierzesz na wieczor przynajmniej ja tak mialam miedzy 21-22 codziennie po chyba 6 dniach zaczynasz brac dodatkowo zastrzyk rano na zatrzymanie owulacji i tak bierzesz te 2 zastrzyki az pecherze beda dojrzale potem robisz wieczorem zastrzyk 36h przed punkcja i koniec czekasz na punkcje
Dzieki. Pewnie jak juz dojde do etapu stymulacji to i tak bedziecie znow mi to tłumaczyć ;-)
 
Matko człowiek ma juz tyle lat miesiaczke i dalej nie wie jak ja liczyc haha ;-)
Jeśli chodzi o liczenie dni cyklu to mi pielęgniarka w klinice mówiła, że przynajmniej pół dnia porządnego krwawienia musi być żeby zaliczyć to jako 1 dc, jeśli dostanę wieczorem to jako dzień zero, ale tak jak dziewczyny pisały to chyba nie jest większy problem czy dzień będzie 2, 2.5 czy 3 jako początek.
 
Jak przed 14 dostaniesz okres to liczysz jako 1dc, jak po 14 to tego dnia nie luczysz, chyba, ze bardzo chcesz to mozesz policzyc, ale wtedy zastrzyki bym robila dopiero na wieczor, zeby za wczesnie nie zaczynac :)

Kochana u mnie piaty transfer, 3 stymulacja, ciaza nr 4 (druga blizniacza), ale pierwsza na takim etapie ;)

Jolancik, no i taki plan jest super!

Sol, a u Ciebie ktory to juz tc? Cos.mi sie wydaje, ze coraz blizej jestes, zeby przejsc ten trudny dla ciebie etap?? Czy to juz dalej zaszlo??? :)
Dzięki Asia jak juz dojde do etapu stymulacji to i tak bedziecie mi to jeszcze raz tłumaczyć . Bo pewnie e takim stresie wszystko sie zapomni ;)
 
Jak przed 14 dostaniesz okres to liczysz jako 1dc, jak po 14 to tego dnia nie luczysz, chyba, ze bardzo chcesz to mozesz policzyc, ale wtedy zastrzyki bym robila dopiero na wieczor, zeby za wczesnie nie zaczynac :)

Kochana u mnie piaty transfer, 3 stymulacja, ciaza nr 4 (druga blizniacza), ale pierwsza na takim etapie ;)

Jolancik, no i taki plan jest super!

Sol, a u Ciebie ktory to juz tc? Cos.mi sie wydaje, ze coraz blizej jestes, zeby przejsc ten trudny dla ciebie etap?? Czy to juz dalej zaszlo??? :)
Asia blagam Cie ty spania nie masz? ;)o_O
 
Hej;) czy 1 dzien stymulacji to byl wasz pierwszy dzien cyklu czy 2-3 dc?
Tak, to najczęstsza praktyka na krótkim protokole.
A my po wizycie. Dzieciorki wg usg 10+6 i 10+1, a wg om przeciez dopiero 9+5, takze tego...
No i plamimy od kilku dni nie wiedziec skad, bo na usg czysto, szyjka ponoc ok. To tak, zeby nudno nie bylo :/
No i git:) Aż się gęba ciszy. Teraz zostały prenatalne, ale to już tylko formalność;)Pappa będziesz robić?
 
reklama
Do góry