reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja juz przestałam liczyc ale na 100% bedzie ponad 15tys koszmar
Ja w samym grudniu wydałam 10 tysi A było to tylko rozmrozenie oocytów zapłodnienie je nasieniem dawcy, hodowla do blastocysty wizyty w grudniu potem transfer. Wykupiony pakiet akupunktury 700 zł no i leki i jak zliczyłam to się załamałam. W sumie mogło być nawet więcej bo nie zawsze w aptece karta płaciłam...
Więc tak to jest że nie dość że się nacierpimy to jeszcze to tyle kosztuje... tylko aby były w końcu rezultaty to by człowiek na to nie patrzył...
 
Masakra z tymi cenami, naprawdę ich pogielo... Jak dla mnie to jest już traktowanie pacjentów jak bankomat. Ja płaciłam 900 zł rocznie za mrozenie oocytow, niezależnie od liczby i 800 zł rocznie za mrozenie zarodków, też niezależnie od liczby.
Ale trzymam kciuki za piękne zarodki i udana ciąże, koszty i tak wtedy nie będą mieć znaczenia :)



Odpoczywaj teraz ile się da. Co do karmienia to moja koleżanka karmila bliźniaki piersią i dała radę, moja mama karmila mnie i moją siostrę mm i obie bylysmy zdrowe, więc jaka opcje nie wybierzesz to będzie dobrze.
Ja będę szła na zwolnienie po 18.01 więc na 2 miesiące będę mogła przejąć kalendarz ale pod koniec marca ktoś będzie musiał go ode mnie przejąć, ale już tu się szykuje tyle brzuszków na 2019, że nie powinno być problemu ;)

Czekam teraz na to echo serca, mam wizytę o 16 i powiem że jest duży stres, żeby z Małą wszystko było ok.
To odezwę się do Ciebie bliżej tego terminu. :)
 
reklama
Do góry