reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja w samym grudniu wydałam 10 tysi A było to tylko rozmrozenie oocytów zapłodnienie je nasieniem dawcy, hodowla do blastocysty wizyty w grudniu potem transfer. Wykupiony pakiet akupunktury 700 zł no i leki i jak zliczyłam to się załamałam. W sumie mogło być nawet więcej bo nie zawsze w aptece karta płaciłam...
Więc tak to jest że nie dość że się nacierpimy to jeszcze to tyle kosztuje... tylko aby były w końcu rezultaty to by człowiek na to nie patrzył...
Dokładnie :-) jesli sie uda to jakos to wszystko przełknę ale jak nie to bedzie załamka... bo nie zakładam ponownej stymulacji jak nie uda sie z zarodków to bede jeszcze raz próbowała z zamrożonych komórek, maz tez zamroził nasienie zeby juz wiecej razy nigdy nie musiał sie tym stresować. Ale mam nadzieje ze zarodki beda ładne i zostaną ze mna :-) i te komórki pomimo kosztów jednak sie nie przydadzą :-) takie moje ciche marzenie...
 
reklama
Kochana będzie dobrze. Wszystko wygląda książkowo. Wiem, że łatwo się mówi. Sama dopiero czekałam na USG i uspokoiłam się na kilka dni. Teraz znowu mam schizy czy jest ok. No ale trzeba czekać, nic nie poradzimy. A powiedz czy zastrzyki z heparyny robisz wieczorem ze względu na zalecenie lekarza czy tak wyszło? Bo ja robię rano i nie wiem czy dobrze. W sumie nie dopytałam o porę i nie kojarzę, żeby coś o tym mówił. Trzymam kciuki za jutro!

Lekarz powiedział , żebym robiła zastrzyk za heparyna na noc , więc tak robię. Ale czy ma to jakieś znaczenie to w sumie nie wiem ??? Nie znam się kompletnie.
 
Lekarz powiedział , żebym robiła zastrzyk za heparyna na noc , więc tak robię. Ale czy ma to jakieś znaczenie to w sumie nie wiem ??? Nie znam się kompletnie.

Ja brałam heparynę pod koniec ciąży i wówczas gin kazała mi brać ja rano.Powod podala mi taki,ze większość porodów rozpoczyna się w nocy,a wtedy już dawka z rana ma słabe działanie i można bez komplikacji podawać Zzo i robić cc.
Ale tak jak pisze-to były ostatnie tygodnie ciąży.
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie juz jestem po :-) 22 komórki ale jakiej jakości to dowiem sie pozniej. 6 do zapłodnienia i kazałam 9 najlepszych zamorozic koszty kosmiczne 1100zl za słomkę (3 komórki) sobie liczą u mnie beda 3 słomki masakra. Za zarodki 800 pierwszy i kazdy kolejny 400. Nie wiem czy u was tez takie koszty za mrożenie sa, myslalam ze bedzie jedna cena za zarodki i jedna za komórki niezależnie ile ich bedzie :-( ale trudno wole zaryzykować i zamrozić niz przechodzić przez to jeszcze raz...
Piękny wynik z tym jajcobraniem.
Jeśli chodzi o ceny w mojej klinice to ja płaciłam za zamrożenie zarodków 400 zł niezależnie od ilości i każdy kolejny rok ta sama cena. Oocyty też 400 zł. Transfer świeży to cena 1.059zł a criotransfer 1.672zł a za procedurę 6.451 zł.
 
[emoji110] [emoji110] [emoji110] kciuki zapewnione[emoji6]
W końcu się doczekalas tej owulacji no i piekne masz to endo...
Dziękuję. No nie myślałam że ten cykl będzie taki dziwny i tak późno owulacja. Ale lekarz powiedział że po stymulacji zdarzają się takie cykle, więc niepotrzebnie się martwiłam. Ale najważniejsze, że warunki spełniam i nie będzie za późno. :)
 
Piękny wynik z tym jajcobraniem.
Jeśli chodzi o ceny w mojej klinice to ja płaciłam za zamrożenie zarodków 400 zł niezależnie od ilości i każdy kolejny rok ta sama cena. Oocyty też 400 zł. Transfer świeży to cena 1.059zł a criotransfer 1.672zł a za procedurę 6.451 zł.
O jeny jaka przepaść cenowa w tej mojej klinice chyba ich powaliło... gdybym wczesniej to wiedziała to na bank poszłabym gdzie indziej...
 
Kochana będzie dobrze. Wszystko wygląda książkowo. Wiem, że łatwo się mówi. Sama dopiero czekałam na USG i uspokoiłam się na kilka dni. Teraz znowu mam schizy czy jest ok. No ale trzeba czekać, nic nie poradzimy. A powiedz czy zastrzyki z heparyny robisz wieczorem ze względu na zalecenie lekarza czy tak wyszło? Bo ja robię rano i nie wiem czy dobrze. W sumie nie dopytałam o porę i nie kojarzę, żeby coś o tym mówił. Trzymam kciuki za jutro!
Wszystko jedno czy rano czy wieczorem.:)

@ilmenau super wieści :)

Ja odebrałam dziś wyniki prenatalnych i są dobre :)
Z. Downa 1:6500
Patau 1:19000
Edwards > 1:20000

:)
 
reklama
Wszystko jedno czy rano czy wieczorem.:)

@ilmenau super wieści :)

Ja odebrałam dziś wyniki prenatalnych i są dobre :)
Z. Downa 1:6500
Patau 1:19000
Edwards > 1:20000

:)
Dzięki za info. No, to już możesz uwierzyć, że teraz będzie wszystko dobrze:) Gratuluję. Ja sobie obiecałam, że jak prenatalne wyjdą ok, to pojadę na pierwsze malutkie zakupy, żeby poczuć tą ciążę i zacząć się nią cieszyć;). Bo narazie przeważa strach i niepokój.
@ilmenau super! Bardzo się cieszę:)
 
Do góry