reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem po 4 próbie I od 2 podejścia miałam to samo. Olewka

No u mnie to 5 transfer juz, i pierwszy raz sie tak czuje. Ale dobrze wiedziec ze to jednak tak jest jak juz ma sie duzo niepowodzen, chyba posluchalam @annemarie i zaczelam podchodzic do tego jak do kolejnego zadania w zyciu. Mimo wszystko skakalabym pod niebiosa aby w koncu sie to skonczylo.
 
reklama
mialam blastocyste. Myslisz ze moze byc wiarygodny po kilku godzinach ? Może ktoś zna taka historie ? Dziekuje ze odpisalas :)

Ja w sumie nie robie testow, jestesmy na tym samym etapie. Transfer mialam w sobote a jutro jest 6dpt, ja jutro ide na bete, a Ty kiedy sie wybierasz? Ja nawet nie mam testu w domu bo tak to juz bym na pewno zrobila.
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
To jest jakaś niesamowita historia! Gratuluję, kochana,i trzymam kciuki za piękny dalszy ciąg!
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowa i porady. Wiem, że kręta droga przede mną teraz. Beta nie powala w sumie, jest niższa niż podane normy na wyniku dla tego tygodnia.Tu historie pokazują, że bywa różnie. Co by się nie działo dalej, to dzisiaj czuję się tak, jakbym zdobyła szczyt K2 zimą;) Byłam przekonana, ze to nie jest możliwe. Trochę zaczęłam dzisiaj mój wpis z biegu. Dopiero teraz m.w. nadrobiłam zaległosci. Tyle się tu dzieje. @Kurcia spodziewałam się, że już spokojnie czekasz do następnego transferu. Ehhh, strasznie mi przykro, że to tyle trwa:( Trzymam za Ciebie kciuki kochana i tulę mocno. Czekam na dobre wiadomości od każdej tutaj. Okazuje się, że słońce świeci nawet dla takich straceńców jak my;) Oby do soboty. W związku z invitrowymi przyzwyczajeniami, dziwnie czuję się bez obstawy lekowej. Zastanawiam się nad luteinką, choć progesteron chyba nie najgorszy wyszedł, 29. @dżoasia a Ty transferujesz w grudniu, czy raczej szykujesz się na styczeń? @JoannaRak i wszystkie betujące niedługo - kciukasy! @annemarie cudne wieści:-) :) @Biedroneczka83 to teraz kokonik i czekamy, aż krwiak się wchłonie. Dokładnie tak, jak u Surykatki. @Akatombo skoro już się u Ciebie coś zaczęło, to liczę, że kolejny transfer zakończy się po 9 miesiącach;) Kochane, wszystkich nie wymieniłam, ale wiecie, że serduchem jestem z każdą z Was.
Czy ktoś ma może jakieś nowe wieści o Oliwce?
 
Witam Mikołajkowo! :D
Jak się macie?
Dzisiaj mamy tłok w kalendarzu ( w końcu ;) )
@Never give up kciuki od wczoraj zaciśnięte za same dobre wieści na badaniu. :*
@Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych informacji. :D
@sunrisea @Ela86 @Megi1985@ przyjemnych wizyt Dziewczyny, dajcie znać później, co u maluchów słychać, ile ważą, może jakieś ładne fotki dostaniecie? :)

Miłego dnia!!! :D

Skoro mikołajki to co się mogło innego okazać jak to, ze it’a a boy ;) tak czułam od początku:) najwazniejsze ze wszystko u niego dobrze! Mąż był ze mną i jego mimika jak go zobaczył bezcenna! Dla takich chwil warto zyc! Ma 9cm i wyglada na 16 tc a jest 15ty, wazy 130 g i tak cudnie macha nóżkami,ze to chyba piłkarz ❤️
Ps. Jak mi ktoś napisze na priv jak dodać zdjęcie z telefonu nie mając aplikacji to go wam przestawię :)
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:

Aaaaaaaaaa jak super!!!!! Bardzo bardzo się cieszę, wiadomo, ze jeszcze ostrożnie, ja 9 tc a jeszcze nie pozwalam się sobie cieszyć. Ale czad, byłaś kiedyś w naturalnej ciąży kochana, albo w ogóle w ciąży? Mikołajkowy cud! :)

Dziewczyny takie pytanie jakie mialyscie amh i ile wam wyszło z tego zsplodnionych komórek?
AMH 3.4 1 stymulacja 10 komórek 6 zapłodnionych 2 zarodki
2 stymulacja 10 komórek, wszystki zapłodnione, 7 zarodków

Witam
Wszystkie dziewczyny jestem tu nawa i chciala bym sie przywitac. Jestem 5dpt i od dnia transferu mialam bole takie jakby jajnikow, kzyża i ogolenie podbrzusza. dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam sikańca oczywiście negatywny i rzucilam go do smieci. Za kilka godzin cos dorzucalam i zobaczylam ze jest druga kreska nie jest taka wyrazna ale jednak jest. Na tescie jest zeby nie odczytywac wyniku po czasie moglo uplynac ze dwie godziny Co tym sadzicie ?

Witaj. Myślę, że na sikańca to stanowczo za wcześnie, nawet jak na blastkę i do tego odczytywanie go po 2 godzinach nie ma.sensu. oznacz dziś betę z krwi i będziesz wiedziała, czy ta druga kreska coś znaczyła, czy nie.
 
Kochane, ja jeszcze z jednym pytaniem, bo w nocy mi naszło i głowiłam się trochę... Czy dalej mogę brać dostinex i metforminę? Skontaktuję się z diabetologiem, ale on raczej nie odpowiada zbyt szybko.
 
Aaaaaaaaaa jak super!!!!! Bardzo bardzo się cieszę, wiadomo, ze jeszcze ostrożnie, ja 9 tc a jeszcze nie pozwalam się sobie cieszyć. Ale czad, byłaś kiedyś w naturalnej ciąży kochana, albo w ogóle w ciąży? Mikołajkowy cud! :)


AMH 3.4 1 stymulacja 10 komórek 6 zapłodnionych 2 zarodki
2 stymulacja 10 komórek, wszystki zapłodnione, 7 zarodków



Witaj. Myślę, że na sikańca to stanowczo za wcześnie, nawet jak na blastkę i do tego odczytywanie go po 2 godzinach nie ma.sensu. oznacz dziś betę z krwi i będziesz wiedziała, czy ta druga kreska coś znaczyła, czy nie.
Dzięki kochana:) Mam z tyłu głowy, że może być wszystko. Co będzie to będzie. Nigdy przenigdy nie byłam w ciąży naturalnej. W 2 transferach beta tylko drgnęła. Nawet nie wiem czy to były ciąże bo w 14 dpt było po wszystkim. Mam wrażenie, że metformina i dostinex zadziałały u mnie. A jak u Ciebie? Pracujesz jeszcze?
 
reklama
Do góry