reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, nie wiem co jest ze mna ale takiego luzackiego podejscia do wynikow bety to jeszcze nie mialam, nie wiem co sie ze mna dzieje, czy to brak wiary i po prostu juz luz co bedzie to bedzie czy jak, ale jak zawsze mialam mega nerwa to teraz mi po prostu lezy, moze to troche tak mi sie wydaje ale zawsze bylam mega zestresowana, kazda minuta mi sie dluzyla a teraz jest tak mega dziwnie. Sama nie wiem co o tym myslec, czy to po prostu przez brak nadziei, rezygnacja czy cokolwiek. Mialyscie tez tak????

No niezaleznie, dzisiaj podalam kolejny neupogen a jutro sprawdzenie estradiolu, bety, progesteronu i morfologia do sprawdzenia. Powodzenia dla tych co jutro tez testuja.
Jestem po 4 próbie I od 2 podejścia miałam to samo. Olewka
 
reklama
Witam
Wszystkie dziewczyny jestem tu nawa i chciala bym sie przywitac. Jestem 5dpt i od dnia transferu mialam bole takie jakby jajnikow, kzyża i ogolenie podbrzusza. dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam sikańca oczywiście negatywny i rzucilam go do smieci. Za kilka godzin cos dorzucalam i zobaczylam ze jest druga kreska nie jest taka wyrazna ale jednak jest. Na tescie jest zeby nie odczytywac wyniku po czasie moglo uplynac ze dwie godziny Co tym sadzicie ?
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
Co powinnaś zrobić?! Pomału zacząć się cieszyć! Przecież to idealny prezent na Mikołajki :laugh2:Trzymam kciuki za piękny przyrost!
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
No to dostałaś najcudowniejszy prezent Mikolajkowy od życia Kochana[emoji4]
Bardzo sie cieszę, po tych wszystkich zlych przeżyciach teraz musza byc tylko dobre.
Gratuluję bety i niech wszystko teraz idzie tylko w dobrym kierunku.

Jakie to zycie jest przewrotne.
Trzeba wierzyć dziewczyny ze i nam niedlugo wszystkim sie uda[emoji4]
 
Następna wizytę mam we wtorek Kochana. Mam odpoczywać - będzie co ma być. Ale musi być dobrze.
Pyszny kebabik - musisz dzieciątko dobrze odzywiac.
Nie martw się waga - za rok sobie będziemy biegać naokoło bloków za woZeczkami. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Musi być dobrze❤
We wtorek ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊będę trzymała i nie puszczę dopóki nie napiszesz że wszystko ok :tak::tak::tak:
W dobrych miesiącach będziemy rodziły to i pogoda na śmiganie z wózkami będzie odpowiednia:tak:
 
Dgd gratuluje, niech natura sama dokańcza to dzieło chyba że wcześniej roniłaś. Jak dowiedziałam się o swoim naturalsie mimo zaleceń gin żeby brać progesteron nie mogłam nawet na niego popatrzeć. Byłam tak zmęczona lekami po dwóch stymulkach że swiadomie go nie zażywałam dziś mała ma 1100g i fika. Bardzo się cieszę a dziewczynki niedowiarki niech czerpią z tej historii nadzieję bo każdej się w końcu uda.
 
Witam
Wszystkie dziewczyny jestem tu nawa i chciala bym sie przywitac. Jestem 5dpt i od dnia transferu mialam bole takie jakby jajnikow, kzyża i ogolenie podbrzusza. dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam sikańca oczywiście negatywny i rzucilam go do smieci. Za kilka godzin cos dorzucalam i zobaczylam ze jest druga kreska nie jest taka wyrazna ale jednak jest. Na tescie jest zeby nie odczytywac wyniku po czasie moglo uplynac ze dwie godziny Co tym sadzicie ?
Witaj, mam nadzieję że ten test wróży same pozytywy choć troszkę wcześnie go zrobiłaś Miałaś blastkę czy 3 dniowego.
 
reklama
Piękny, najlepszy!!! Wynik super!!

Pięknie Mikołaju, cudowne wieści przynosisz dzisiaj :D

Jak na moje bardzo niefachowe w temacie Kirów oko to chyba nie jest źle? A wręcz nawet dobrze. Ale nie mam pojecia jak to się ma do hla...

Tinuś, ja co miesiąc od kwietnia coś działam, także tego...
Cos ty Asiu, z tego co widze brakuje chyba wszystkich odpowiedzialnych za implantacje/komunikacje. Takze lipa. Tylko genotyp jako tako.
 
Do góry