reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pierwszy zastrzyk Gonalu zrobiony, oczywiście nie poszło tak szybko, bo pierwszy raz w życiu robiłam taki zastrzyk, a nawet nigdy nie widziałam jak inni robią, więc z 5 min patrzyłam na tą igłę że strachem w oczach, ale później zadzwoniłam do mojego kochanego, przyszłego taty naszego przyszłego dziecka, powiedzialam że nie mogę wbić i żeby mnie zdenerwował i zaraz było po wszystkim, nikt jak on nie potrfi mnie denerwować. Wiedział co powiedzieć, żebym to raz dwa wbiła. Takze w srode pierwszy podgląd jajeczek.
 
Kochane, ja jeszcze z jednym pytaniem, bo w nocy mi naszło i głowiłam się trochę... Czy dalej mogę brać dostinex i metforminę? Skontaktuję się z diabetologiem, ale on raczej nie odpowiada zbyt szybko.

Co do dostinexu to się nie wypowiem ale metformine bralam do 15-16 tyg więc jest ok :)
No i gratuluję naturalsa!

@Ela86 gratuluję synka!

@JoannaRak @Majaaa i inne betujace dziewczyny mocne kciuki za was!

@Kurcia jak się czujesz?
 
Krew pobrana. Wyniki wieczorem... Sikaniec mnie pozbawil nadzieji calkiem ale moze cud sie zdarzy.... Powodzenia wszystkim testujacym ;)
 
Ja tak nieśmiało z krzaków wyglądam... Myśleliśmy, że coś będziemy w nowym roku kombinować..., chociaż nie wiem co, bo lekarze po 4 stymulacjach położyli na nas krzyzyk... A tu dzisiaj taki szok. 33 DC i beta 90. I narazie jedyne co mi przyszło do głowy, to mail do Pasnika, bo miałam od niego zalecenia do transferu i nie wiem co robić w takiej sytuacji. Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jestem w strasznym szoku. Nigdy, przenigdy nie miałam pozytywnego sikańca ani bety. Jejku, mój mózg jest odrętwiały, co ja teraz powinnam zrobić...:baffled:
Kochana gratuluję.... Będą piękne święta niech beta pięknie przerasta ✊✊✊❤❤❤
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
GRUDZIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-12-07 JoannaRak beta !!
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-18 ilmenau podglądanie maluszka ❤️
2019-12-19 Pat1980ka termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2018-12-29 redferrari wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-04 ilmenau badanie echa serca
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
reklama
Hej,
@JoannaRak Kochana ogromne i mocne kciuki za super ciążową, niepozostawiającą wątpliwości betę, Kochana. :D ❤️ ❤️ ❤️ jak również za pozostałe betujące, które nie wpisały się do kalendarza.

@Dgd jak pięknie, takie prezenty mikołajkowe, to super sprawa. :D Zastanawiam się jakbym się poczuła po tych wszystkich przygodach z IVF, jakbym miała nagle naturalsa. :)

Dziewczęta, proszę się wpisywać do kalendarza lub pisać oznaczając mnie w poście z @, bo inaczej tego nie widzę a jestem tak zalatana, że ciężko mi to ogarnąć. :D
Miłego dnia i samych dobrych wieści. ❤️
 
Do góry