reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane ja wczoraj na usg tak się cieszyłam aż się popłakałam moje kluseczki rosną mają już po 3cm,3mm zaczęły tak fikać machać rączkami i nóżkami to był tak piękny widok ❤❤❤ i jak zwykle mąż w gotowości nagrywanie dostał miano Stevena Spielberga :) dostanie za filmy Oscara od rodziny dostalam skierowanie na prenatalne a kolejna wizyta kontrolna dopiero za miesiąc .Lekarz kazał mi schodzić z luteiny dzisiaj mam już brać po jednej 3razy dziennie pod język za 2 dni 2razy dziennie po 1 tabletce i koniec. Napiszcie proszę czy to nie za wcześnie jestem 10t2dc
Gratuluję wam dziewczyny pozytywnych bet i życzę pięknych przyrostów, pozdrawiam was wszystkie KOCHANE ❤❤❤✊✊✊
 
reklama
Kochane, ja jeszcze z jednym pytaniem, bo w nocy mi naszło i głowiłam się trochę... Czy dalej mogę brać dostinex i metforminę? Skontaktuję się z diabetologiem, ale on raczej nie odpowiada zbyt szybko.
metforminę bierz spokojnie... nawet do końca ciąży niektórzy biorą
 
@Dgd gratuluję cudu❤️❤️❤️❤️❤️❤️ mocno zaciskam ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ za piękny przyrost i pozytywne zakończenie.

Dla betujących kciuki zaciśnięte ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Mnie dopadło choróbsko i z zapaleniem krtani leżę plackiem na zwolnieniu. Mam zakaz gadania.

Miłego dnia Kochane ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
 
@JoannaRak powodzenia, takie transfery na luzaku są najlepsze!

@Kurcia, jak żyjesz?
Co do dostinexu to się nie wypowiem ale metformine bralam do 15-16 tyg więc jest ok :)
No i gratuluję naturalsa!

@Ela86 gratuluję synka!

@JoannaRak @Majaaa i inne betujace dziewczyny mocne kciuki za was!

@Kurcia jak się czujesz?
Dziękuję kochane :*
Zyje, jest ok. Pierwszy dzien bolalo i byla fontanna. Teraz cos tam czasem zaboli lekko. Psychicznie tez juz sie wyzbieralam.
 
reklama
Do góry