reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie można się poddawać, wytrwali w końcu dostają to o co walczą ;)

Dokladnie, in vitro sie udaje za któryms razem tylko my nigdy nie wiemy który to raz ;-)

Hej! Dziewczyny w środę mam punkcję! Estradiol z dziś: 3100. No i jakieś pęcherzyki są: największy ma 24 a potem 20,18,17,16,15,13. Trzymajcie kciuki

Kciuki zacisniete!!! Bede trzymac do srody

Lekarz mi powiedział ze ponoc zamrożone jajeczka sa zawsze gorszej jakości i koszta duze ale faktycznie pomysle o tym bo nie chcialalabym kolejnej stymulacji

Ja lecze sie w invi.med wroclaw i z tego co pamietam to na poczatku tego roku koszt mrozenia jajeczek i przechowywania ich to bylo ok 900-1000 zl. Na pewno taniej niz punkcja plus leki do stymulacji i wiyzty kontrolne.
Ja sie pytalam o jakosc jajeczek i przy zwyklym mrozeniu bylo tak, ze jajeczka mogly ulec uszkodzeniu, moja klinika stosuje witryfikacje i to sprawia, ze jakosc jest duzo lepsza (nie zdaza wytracic sie krysztalki, ktore moga uszkodzic jajeczka). To jest ta sama metoda co przy zarodkach i jest mala szansa, ze ulegna zniszczeniu przy rozmrazaniu. Wg mnie kazda kolejna stymulacja to kolejne leki pakowane w nasz organizm i jak trzeba to oczywiscie to robimy, natomiast ja chcialam to ograniczyc do minimum.

Cześć dziewczyny :) my właśnie wyruszamy z mężem do kliniki na cykl do drugiego podejścia :) ciekawe co nam powie Pani doktor po poprzedniej porażce :(

Czekamy na dobre wiesci i na zielone swiatlo do nastepnego transferu! :)
 
Dziewczynki u mnie niestety beta 0, więc trzeci transfer nie udany. Już przebolałam bo czułam od 6dpt, że nic z tego. Teraz robimy sobie ze 3 miesiące przerwy od tego wszystkiego żeby trochę otworzyć głowę tez na inne rzeczy i uzbierać kasę.
Bardzo mi przykro... :-( A robiłaś jakieś dodatkowe badania? Immunologia itp?
 
Dziewczynki u mnie niestety beta 0, więc trzeci transfer nie udany. Już przebolałam bo czułam od 6dpt, że nic z tego. Teraz robimy sobie ze 3 miesiące przerwy od tego wszystkiego żeby trochę otworzyć głowę tez na inne rzeczy i uzbierać kasę.
Bardzo mi przykro @Blondasek85 u mnie dopiero udało się za 4 razem tobie też się uda trzymam✊✊✊❤❤❤
 
Dziewczyny, napiszcie co robicie/robiliście żeby poprawić jakoś jajeczek?
Chciałabym zrobić cokolwiek przed następna stymulacja i w trakcie niej żeby było co zbierać.
I jakie badania zrobić żeby stwierdzić IO?
Przepraszam jeśli pytania się powtarzają, ale wątek ma tyle stron że chyba nie nadrobie.
:)
 
Dziewczyny, napiszcie co robicie/robiliście żeby poprawić jakoś jajeczek?
Chciałabym zrobić cokolwiek przed następna stymulacja i w trakcie niej żeby było co zbierać.
I jakie badania zrobić żeby stwierdzić IO?
Przepraszam jeśli pytania się powtarzają, ale wątek ma tyle stron że chyba nie nadrobie.
:)
Ja jak na razie biore kwas foliowy- folik, witamine c 1000 (nie wiem czy ma to jakoes znaczenie ale ogólnie biore) i witamine D3 2000j. Ale rowniez sie dowiem co najlepiej brac i w jakich dawkach
 
Dziewczyny, napiszcie co robicie/robiliście żeby poprawić jakoś jajeczek?
Chciałabym zrobić cokolwiek przed następna stymulacja i w trakcie niej żeby było co zbierać.
I jakie badania zrobić żeby stwierdzić IO?
Przepraszam jeśli pytania się powtarzają, ale wątek ma tyle stron że chyba nie nadrobie.
:)
Hej.
Cześć dziewczyn z forum brała magiczny "śluz slimaka" ale czy to pomaga... ? ;)
Nie które dziewczyny pisaly o efektach ;)
A inaczej rzecz ujmując to jest zestaw fertinea - Link do: Zestawy Ferinea dla kobiet - suplementy diety - Fertinea sklep internetowy - Ferti Pharm Sp. z o.o.
 
Dziewczyny, napiszcie co robicie/robiliście żeby poprawić jakoś jajeczek?
Chciałabym zrobić cokolwiek przed następna stymulacja i w trakcie niej żeby było co zbierać.
I jakie badania zrobić żeby stwierdzić IO?
Przepraszam jeśli pytania się powtarzają, ale wątek ma tyle stron że chyba nie nadrobie.
:)
Jeśli chodzi o tarczycę i IO to TSH, Ft3, Ft4, antyTPO, antyTG, kwas moczowy, kreartnina, mocznik, krzywa cukrowa i insulinowa, lipidogram i morfologia. Ja miałam jeszcze USG tarczycy i brzucha. Jak masz fajnego lekarza to może da Ci skierowanie choć na część badań. Z wynikami do endokrynologa. Ja polecam dr Stępień -Dutka ul. Kobierzyńska.
 
reklama
Czy któraś z was miała krwawienie po punkcji? Krwawienie a nie plamienie? Czy to normalne? Jak długo może trwać? Dziekuje
 
Do góry