reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No cóż...nie może być pięknie....udało mi się do mojej Endo umoeic na czwartek...więc ...cóż
..wylewac łzy mogę dalej...
Prolaktyna - ktoś miał z nią problem...czy to tak wolno spada po lekach? Czy u mnie jest coś nie tak?
 
reklama
Mi dziś się śniła negatywną beta :-(
Trzymam kciuki, żebyś przeszła gładko przez oczyszczenie, współczuję bardzo, że musisz przez to przechodzic

Dziękuję kochana. Boję się, żeby oczyszczenie nie przyszło w dniach, kiedy będę sama z małą. Mąż wyjeżdża we wtorek. Jeśli li w tych dniach mnie chwyci, to oby tylko poszło gładko bez wizyty na pogotowiu.
CO do snów. Generalnie, sny są odwrotnoscia rzeczywistości ,czyli beta ładnie przyrośnie:happy:
 
Hej. Kochana ja już 8 lat....najpierw ponad 6 ląd nadczynność i leczenie thyrololem i jeszcze choroba Gravesa BaschedowA, potem w końcu decyzja i radiojodzie, teraz od roku niedoczynność i euthyrox
.tylko że u mnie naprawdę co miesiąc jest inny wynik....oszaleć można , a przecież przy stymulacji jeszcze TSH jedzie w górę, więc wtedy to już chyba co dwa dni będę robiła TSH...
Podobno żeby TSH drgnęło potrzeba 6 tygodni. U mnie jeden dzień przed transferem było 12, po odstawieniu luteiny i estrofenu po dwóch dniach 5 i na następny dzień 3. Nie da się tego zbić. Moja endo powiedziała, że muszę mieć super inne wyniki ( glukoza, insulina, cholesterol, FT3 i FT4) , gdy test wyjdzie pozytywny od razu do niej i pod stałą opieką. Ehhhh....
 
Podobno żeby TSH drgnęło potrzeba 6 tygodni. U mnie jeden dzień przed transferem było 12, po odstawieniu luteiny i estrofenu po dwóch dniach 5 i na następny dzień 3. Nie da się tego zbić. Moja endo powiedziała, że muszę mieć super inne wyniki ( glukoza, insulina, cholesterol, FT3 i FT4) , gdy test wyjdzie pozytywny od razu do niej i pod stałą opieką. Ehhhh....
Mająca , ale ty podchodziłam do transferu z takim tsh-12?
 
Podobno żeby TSH drgnęło potrzeba 6 tygodni. U mnie jeden dzień przed transferem było 12, po odstawieniu luteiny i estrofenu po dwóch dniach 5 i na następny dzień 3. Nie da się tego zbić. Moja endo powiedziała, że muszę mieć super inne wyniki ( glukoza, insulina, cholesterol, FT3 i FT4) , gdy test wyjdzie pozytywny od razu do niej i pod stałą opieką. Ehhhh....
Ja generalnie to jestem pod stałą opieką Endo, no ale z takimi moimi wahaniami...to chyba w domu powinnam mieć endokrynologa:)
 
No nie wiem kochana. Na pewno gdybym wiedziała co mogę od siebie zrobić to na 100% bym zrobiła. Na razie staram się słuchać co mi mówi moje ciało i dusza i podążać ta drogą [emoji4]. Na pewno nie będę się przepracowywac, już powiedziałam w pracy ze nie mogę jeździć do Londynu 2-3x w tygodniu itp będę działać na pewno ale jeśli masz jakieś inne pomysły to oczywiście bardzo chętnie jeszcze posłucham [emoji8]

Jasne kochana dobrze, ze sie oszczedzasz, a Twoje cialo ci najlepiej podpowiada. Napewno warto jeszcze sie poradzic tej Twojek fajnej lekarli polskiej w uk. [emoji173]️
 
reklama
Do góry