reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień Dobry kobietki,

Jolancik, Sliwka, podchodzilyscie do in vitro w Poznaniu? Super! Mój plan c, to zwrócić się do jednej z klinik w moim rodzinnym mieście. Jakie macie doświadczenie z Waszymi klinikami ?

Goffa 13, gdzie leczysz się we Francji? Ja w Marsylii.

Anette96, wiele razy czytałam na tym forum, że w 3 dobie wchodzi czynnik męski. Pytałam się kiedyś w mojej klinice technika embriologii, który do mnie dzwoni rano po punkcji, by zdać relację z rozwoju zarodków. Zaprzeczył tej teorii. Jednakże nie jestem pewna by był on wiarygodny. Muszę następnym razem zapytać embriolog.

Sliwka, Akatombo powodzenia na becie. Życzę ślicznych przyrostow.:blink::happy::biggrin2:
Jeszcze któraś dziś testuje? Jeśli tak, to równie mocno zaciskam kciuki.

Majaaa, witaj wśród nas i powodzenia na transferze. Podpisuje się pod tym co dziewczyny już pisały. Nie stresuj się transferem bo stres to będzie potem. Sikance, beta przyrost.... Itd.

U mnie nadal bez zmian. Czekam na samooczyszczenie. Nawet brzuch mnie nie boli, więc pewnie sobie poczekam.. .. Achhh
Dziś śniło mi się, że beta mimo wszystko urosła do 1900

Milego, słonecznego dnia! :-) :)

Jeżeli o mnie chodzi to jest moja pierwsza klinika w której się lecze i to z polecenia koleżanki która podobno nie miała szans zaszła w ciążę i urodziła zdrowego synka :)
 
reklama
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.
 
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.
Przebierasz się w piżamę (bez bielizny) mi mówiono że żadnych kosmetyków więc nic nie używałam
 
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.
Ja używałam bezzapachowych kosmetyków zawsze, ale makijaż też robiłam, w niczym nie przeszkadzał. Krem nivea niby pachnie, ale jak się nim nie nasmarujesz cała tylko twarz to nie będzie raczej miało znaczenia. Ważne, żeby paznokcie nie były pomalowane, a przynajmniej jeden. Ja się rozbierałam cała, tylko stanik zostawiałam i ubierałam koszulę jednorazową i jednorazowe kapcie :)
 
Je tez z Krakowa! Byłam w Parens a teraz 12tc :) transfer to pestka, ale tak jak dziewczyny pisały potem się zaczyna stresssik! Co do samego transferu to warto kupić sobie bezzapachowe mydło, nie używać perfum, makijaż można, później nie leżeć bo chodzenie dobrze robi na endo:) ja nie brałam nospy ani relanium, za to uległam temu co dziewczyny pisały i brałam magnez, posłuchałam tez rady naszego enbriologa i zajadalam po transferze ananasa - nie wiem czy pomógł, ale na pewno nie zaszkodził! :) będziemy tu wszystkie trzymać za Ciebie kciuki!
 
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.
Mi kazali taka koszulkę za dupcie bez bielizny...
 
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.
Możesz mieć makijaż to w niczym nie przeszkadza:) U mnie w klinice proszą o zabranie koszulki nocnej, ja miałam do połowy uda. Dają ci łóżko, potem wchodzisz bez gaci do gabinetu, na fotelu podają środek nasenny i po kilku minutach jest po wszystkim.
Choć widziałam też dziewczynę w zwykłej bluzce i dali jej spódniczkę ginekologiczną i też było ok.
 
Dziewczyny jak wyglada punkcja ? Rozbieramy się od pasa w dół czy wszystko? Czy zwykły krem Nivea może być na twarzy ? Wiem, że nie może być makijażu i perfum, ale czy taki zwykły krem też się zalicza do kosmetyków? Oczywiście że stresu zapomniałam zapytać.

Z tego co pamiętam to ja się tozbieralam cała zostawala tylko koszulka nawet stanika nie mogłam mieć. Oni dają taki ala szlafrok że wszystko Ci zakrywa ale muszą mieć dostęp do wenflonu. Z tego co pamiętam jeszcze to kazali podciągnąć biżuterię i okulary. Ale o perfumach nic nie mówili ani o kremach. Ja miałam lekki makijaż jak zwykle ale się nie czepiali :)
 
reklama
Super to chyba rusza z kopyta ta beta bo po 72 godz norma chyba 114% a Twoj troszeczke ponad. Tak sie ciesze[emoji173]️
Wpisałam w kalkulator, przyrost w normie :)
Cieszę się, ale umiarkowanie, jeszcze daleka droga do Rio... ale dziś jest pozytywnie i tego się będę trzymać, do następnej bety... ;)
 
Do góry