reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wracam już z tej izby. Rzekomo wszystko ze mną dobrze, gdyby to się powtarzało i nasilało, to mam wrócić. Z krwi wyszedł mi niski poziom potasu i zbyt wysoki cholesterolu. Teraz muszę się wybrać do gina. Teraz czuję się dobrze ale boję się iść spać. :'(
 
Mam pytanko, mam mieć stymulacje Gonal F 300j, lekarz napisał ok 10 dawek, dzisiaj dzwoniłam po aptekach pytać o ceny, i pani mówi że to zestaw z 8 igłami i wszystko zależy ile trzeba brać, o co chodzi tak na "chłopski rozum" bo ja myślałam, że muszę kupić 10szt, a bez refundacji robi się niezła kwota (400zł jeden zestaw podobno cena ustawowa? , urzędowa? ) i zgłupiałam
Najprawdopodobniej masz rozpisaną stymulację tak jak ja miałam. Jednorazowo zastrzyk z pena 300 j. Z tego co ja wiem, to są 2 wersje do kupienia: 900 j i 450 j. Z 900 zrobisz sobie 3 zastrzyki, a z 450 2,5. Ja akurat kupowałam 450, bo tak mi poradziła pani w aptece. Akurat wychodziło taniej o ok. 300 PLN na kuracji. Ja miałam stymulację 8 x 300 j i 2 x 225 j. Nie kupuj od razu wszystkiego, bo może się coś pozmieniać w trakcie stymulacji. A skąd jesteś? Bo jakis czas temu dziewczyny pisały, gdzie są dobre ceny na gonal. Powodzenia!
 
Myślisz ze sam gonal 300 dostała? [emoji15]

@Katka11 może napisz co masz na recepcie, abo w dzienniku stymulacji... bo my z @dżoasia będziemy się tu głowić do rana [emoji6]
15408358898167722968037174805221.jpg
 

Załączniki

  • 15408358898167722968037174805221.jpg
    15408358898167722968037174805221.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 130
Wracam już z tej izby. Rzekomo wszystko ze mną dobrze, gdyby to się powtarzało i nasilało, to mam wrócić. Z krwi wyszedł mi niski poziom potasu i zbyt wysoki cholesterolu. Teraz muszę się wybrać do gina. Teraz czuję się dobrze ale boję się iść spać. :'(

Jejku biedaku caly dzien tam przesiedzialas. Wypocznij sobie w domku i poj duzo wody. Jakby cos sie dzialo to nie wahaj sie dalej to drazyc [emoji173]️
 
u Nas zawieszenie totalne i w sprawie invitro i w małżeństwie ,ale za chwilkę sie poodwiesza wszystko. A Ty słońce kiedy uderzasz ? czy jeszcze chwilkę odpoczywasz ?
Jeszcze chwilkę odpoczywam. Na razie mam zrobić KIRy a mąż epitopy HLA i wtedy ustaloną będę miała dokładną dawkę accofilu i wtedy zdecydujemy. Możliwe, że dopiero na przełomie roku ruszymy. Ale może nam się zmienić. Będę chyba już przebadana na wszystkie strony. Jeszcze zastanawiam się powtórzyć NK.

@Kurcia trzymam mocne kciuki za kurczaka ✊✊✊✊ beta to indywidualna sprawa każdej kobiety ważny przyrost.

Pozdrawiam Was gorąco :biggrin2:
 
Czyli tak jak myślałam, masz 10 zastrzyków po 300 jednostek każdy :)
Są peny po 300, 450 albo 900 jednostek. Popytaj jaka wersja wyjdzie najtaniej w aptekach. Ceny po refundacji są takie same wszędzie ale może bez refundacji uda ci się gdzies taniej dorwać. No i najlepiej, żeby dr wypisywał receptę na ten 900 jednostek, przynajmniej na początku, a potem będziesz dokupować ile będzie trzeba.
 
reklama
Czyli tak jak myślałam, masz 10 zastrzyków po 300 jednostek każdy :)
Są peny po 300, 450 albo 900 jednostek. Popytaj jaka wersja wyjdzie najtaniej w aptekach. Ceny po refundacji są takie same wszędzie ale może bez refundacji uda ci się gdzies taniej dorwać. No i najlepiej, żeby dr wypisywał receptę na ten 900 jednostek, przynajmniej na początku, a potem będziesz dokupować ile będzie trzeba.
Ja miałam recepty na 900 j i nie było problemu z kupieniem 450 j.
 
Do góry