reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy na pewno dobrze zrozumiałaś lekarza? Zwykle bierze się od 50 jednostek w górę.... czyli jak masz tego pena z gonalem, to przekręcasz na tyle jednostek ile ci zlecił lekarz.
10 dawek to jakoś mało [emoji15][emoji15][emoji15] no chyba ze ten gonal ma inne oznaczenia niż pozostałe ....
Masz jakieś inne leki poza gonalem?
a to nie chodzi o to, że 10 dawek = 10 penów po 300?? :huh:
 
Histeroskopie robią od 6-10 dc (u mnie, bo owu mam ok 12) a musi być przed owu, więc ten cykl na wykurowanie, bez se. iku a od następnego można już działać,
Co do stymulacji to nie wiem, chociaż ja histero miałam 28.08, we wrześniu dostałam skierowanie na imunologie i teraz już z wynikami 2.11 mam usg i mam mieć rozpisaną stymulacje na ten cykl, to moja pierwsza stymulacja będzie
Dzięki ;) Liczyłam jednak na to, że będę miała stymulację zaraz po histeroskopii którą mam za tydzień w 6 dc. Nie mogę się już doczekać
 
Ja od paru dni na spidzie, a dzisiaj wróciłam do pracy po tygodniu laby i mi ciśnienie podnieśli, że Ho Ho. Ale od wczoraj jestem na wkur... Wieczorem chłopa pogoniłam z sypialni i spał na kanapie. A w pracy myślałam, że rozniosę dzisiaj wszystkich, a szczególnie kierownictwo:-) :) Ciekawe kiedy wylecę na zbity pysk;) Mam nadzieję, że to nie jest ZNP, bo pojutrze wyrok - beta! A tak do rzeczy, to zerknęłam co tu się dzisiaj działo. @Kurcia przyrost ładny. Oby kurczaczek ruszył za 2 dni! Z takimi kibicami forumowymi nie ma innego wyjścia!:-) :) @Małgoś86 nie zamartwiaj się narazie. To jeszcze wcześnie. Nic nie jest przesądzone. Ja uważam, że 10 dpt wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki kochana! @Justin87 pewnie Twoje brzdące fikają i to jest przyczyną problemów. Na pewno nic złego się nie dzieje, ale sprawdzić trzeba. Kciuki zaciśnięte, aby problemy minęły. Jak będziesz miała chwilkę, to będę wdzięczna za dopisanie mnie na betę 31.10. Jak nie będziesz miała głowy to się mną nie przyjmuj. Pozdrowionka dla wszystkich!
 
reklama
Do góry