reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może taka twoja uroda [emoji6] Grunt że macie to pod kontrolą [emoji41]
Plany? Siedzenie w krzakach idzie mi całkiem dobrze [emoji14] a tak serio, to coś tam planuje, ale nie wiem jeszcze kiedy co i jak...
Nie piszę o swoich próbach, żeby wam statystyk nie psuć.... wiecie, ja taki dinozaur już w tych staraniach jestem (ale nie wiekowo, żeby nie było [emoji14]). Jak jakiś cud wywalczę, to nie omieszkam dać znać [emoji3526] w sumie po 9 latach mógłby już się trafić, nie? [emoji8]
9???? Szacuneczek o Pani
 
reklama
Dzięki za rozjaśnienie, dzisiaj dzwoniłam po aptekach, Katowice i okolice + Kraków dr max i wszędzie ceny takie same, 300j - 404,21 zł, a 900j - 1187, ileś gr, więc różnica niewielka.
 
No to wszystko jasne. Czyli masz 300j dziennie. Trochę dziwne, że lekarz wypisał receptę od razu na tyle dni, nie sprawdzając jak zareagujesz... no chyba że zna twój przypadek i wie jak reagujesz na leki...
Ja miałam zawsze wypisane do pierwszego usg [emoji6]

W wawie gonal 450j za 400zl mogłabym ci wykupić. Pytanie na kiedy potrzebujesz? I czy zaakceptują receptę z 300j na 450j
 
Zapytaj koniecznie o gonal pakowany po 900 jednostek - z jednego zrobisz 3 zastrzyki po 300 jednostek (to się dawkuje takim pokrętełkiem) a z tego co mi się wydaje to powinno się bardziej opłacić.
To jest taki PEN, wygląda jak długopis i z niego pobierasz tyle ile musisz (wartości chyba są co 12,5 jednostki). Do każdego zastrzyku wkręcasz nową igłę.

Jak brałam gonal cena była dokładnie taka sama za jednostkę niezależnie od pudeleczka.
Dziwne ze wypisał Ci od razu wszytsko ja z wizyty na wizytę dostawałam recepte
 
Najprawdopodobniej masz rozpisaną stymulację tak jak ja miałam. Jednorazowo zastrzyk z pena 300 j. Z tego co ja wiem, to są 2 wersje do kupienia: 900 j i 450 j. Z 900 zrobisz sobie 3 zastrzyki, a z 450 2,5. Ja akurat kupowałam 450, bo tak mi poradziła pani w aptece. Akurat wychodziło taniej o ok. 300 PLN na kuracji. Ja miałam stymulację 8 x 300 j i 2 x 225 j. Nie kupuj od razu wszystkiego, bo może się coś pozmieniać w trakcie stymulacji. A skąd jesteś? Bo jakis czas temu dziewczyny pisały, gdzie są dobre ceny na gonal. Powodzenia!

Lojezu jak sobie przypomnę stymulację i manewrowanie dawkami to dziwie się ze nie pomyliłam się. ;) i za każdym razem doktor myslal ze to już ostatnia recepta a jajka spały i musiałam kupować.
 
reklama
Do góry