reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja chyba dziś pierwszy raz czułam takie wyraźniejsze ruchu malucha. Na 95% mysle ze to to❤️ To zaraz 16tc ( swoją droga nie wiem kiedy to zlecialo..) Wogole według usg jest starszy o 3 dni. Ale to chyba nic złego??

Ja mam ciążę starszą o tydzień, chociaż to dopiero początek. :)
A z synem miałam o dwa tygodnie znowu młodszą :) I było wszystko okej.
 
Niunia a podchodzisz do crio teraz?????
Wow!!! Ale super ;-)
Czas aby w końcu Sara miała rodzeństwo ;)

Tak Kochana crio -Sara tez z crio . Nie mogłam na świeżym przez immunosupresyjne . Chciałam czekać ale chyba w moim przypadku nie ma sensu i trzeba próbować rok po roku póki jest szansa na kolejna ciąże . Nie wiem tylko czy rok po cc gin powie ze już mogę ...
 
Wow po tygodniu hmm chyba juz was nadrabiac nie bede ewentualnie ostatnie 2 dni ;)
Gratuluje wszystkim pozytywnych bet [emoji173][emoji173] Trzymam mocno kciuki za te ktore beda testowac w najbilzszych dniach [emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
Witam nowe forumowiczki ;)
Tule wszystkie te ktore maja za soba zle informacje
Zabieram sie do czytania ;)
 
Ja chyba dziś pierwszy raz czułam takie wyraźniejsze ruchu malucha. Na 95% mysle ze to to[emoji173]️ To zaraz 16tc ( swoją droga nie wiem kiedy to zlecialo..) Wogole według usg jest starszy o 3 dni. Ale to chyba nic złego??

Super! Raz czulas czy sie powtarzaja? Ja dalej nie wiem z moimi ruchami na dwoje babka wrozyla, musze uzbroic sie w cierpliwosc.
 
Tak Kochana crio -Sara tez z crio . Nie mogłam na świeżym przez immunosupresyjne . Chciałam czekać ale chyba w moim przypadku nie ma sensu i trzeba próbować rok po roku póki jest szansa na kolejna ciąże . Nie wiem tylko czy rok po cc gin powie ze już mogę ...
Raczej radzą 2 lata poczekać. Moja siostra zaszła w ciążę 1.5 roku po cc i ją gin opierdzielił z góry na dół, że to za wcześnie.
Z tego powodu (choć wcale mi się to nie uśmiecha), gdyby mi się kiedyś udało, będę cisnąć o naturalny, bo jestem za stara żeby czekać x lat na następne...
 
Kuzwa jaja jakoes on juz siebie Boga jakoegps robi przez swoje zachoaanie. Ppwiedz babie tej jego asystentce ze Ty masz juz bilet i wydalas kase wiec niech sie on troche ogarnie.. jakas zla ostatnio na niego jestem. Ppdczas.tramsferu ppwiedzial o spbie I am hero.... moj maz parsknal smiechem[emoji4]
Taaaa... w Twoim przypadku akurat miał fuksa. Niech sobie nie dodaje. Zaraz powie, że dzień kontroli wyznaczył bo wiedział, że tam coś urośnie...
 
reklama
Do góry